Saten Krep Kumaş Nedir?

Spot saten krep kumaş,parti saten krep kumaş,stok saten krep kumaş,saten krep stok,saten krep parti,saten krep spot kumaş, saten krep kumaş nasıl yıkanır,

Kumaş satın alanlar. Saten Krep  kumaş satın alan yerler Saten Krep kumaş satın alan kişiler Saten Krep kumaş alan firmalar Saten Krep kumaş satan yerler Saten Krep kumaş yerleri spot Saten Krep kumaş alanlar stok Saten Krep kumaş satın alanlar parça Saten Krep kumaş satın alanlar ham Saten Krep kumaş satın alanlar tekleme Saten Krep kumaş satın alanlar.

Adriana Krep Kumaş satın alanlar Desenli Krep Kumaş alan firmalar Krep kumaş satın alan kişiler Kumlu Krep Kumaş alanlar Double krep kumaş alan Yazlık Krep Kumaş satın alan yerler Scuba krep kumaş alan firma.

Kumaş alan. Toptan Saten Krep kumaş satın alan yerler üretim fazlası Saten Krep kumaş alanlar ihraç fazlası Saten Krep kumaş satın alan imalattan artan Saten Krep kumaş satın alanlar fazla gelmiş Saten Krep kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Saten Krep kumaş alanlar top başı Saten Krep kumaş alanlar metraj Saten Krep kumaş satın alanlar metre üstü Saten Krep kumaş alanlar Toptan Saten Krep kumaş alanlar. Tekleme Keten kumaş satın alan.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

 Toptan Saten Krep kumaş satış yerleri Saten Krep kumaş metre fiyatı Saten Krep kumaş satan yerler. Saten Krep kumaş nerede satılır? Saten Krep kumaş kilo fiyatı. Saten Krep kumaş üreticisi. Metre ile Saten Krep kumaş satın alanlar. Saten Krep kumaş metre ile satın alanlar.

Krep saten – bir kumaşın 2 yüzü

Satenin aksine krep-saten ince desenli dokumayla yapılır .

Bundan dolayı malzeme yeni nitelikler kazanır: elastik, pürüzsüz hale gelir ve hem giysi dikmek hem de astar malzemesi olarak kullanılabilir.

SATEN KUMAŞ SATIN ALANLAR

Satende olduğu gibi krep satine hem doğal hem de suni iplikler dahil edilebilir. Ancak söz konusu kumaş satenin aksine daha elastik ve kırışmaya dayanıklıdır.

Operasyon sırasında pratik olarak deforme olmaz. Krep satenin dış tarafı, özellik olarak ipek veya satene çok benzer.

Tanım ve kompozisyon

Parti Krep satenin özelliği, çift taraflı bir kumaş olmasıdır: bu malzemenin bir tarafı parlak ve parlak, diğer tarafı (içi) grenli, mattır.

Kumaşın kendisi oldukça yoğun ve mükemmel dökümlüdür bu da onu özel ve orijinal elbiseler ve gece elbiseleri için kullanmanıza izin verir.

İlginç bir şekilde, krep saten alan her iki tarafı da ön yüzey olarak kullanılabilir. Genellikle bu tür malzemeler düz boyalıdır, ancak bazı üreticiler baskılı krep saten üretmektedir

Doğal bileşenlere sahip krep saten çok yaygın değildir: çoğu durumda, böyle bir kumaşın bileşimi% 100 polyesterdir.

Spot saten krep kumaş,parti saten krep kumaş,stok saten krep kumaş,saten krep stok,saten krep parti,saten krep spot kumaş, saten krep kumaş nasıl yıkanır,

Avantajlar ve dezavantajlar

Artıları

+ Profesyonel terziler, krep saten ile çalışmayı çok severler, ancak bu malzeme, birkaç önemli avantajı olduğu için sıradan tüketiciler tarafından göz ardı edilmemektedir:

+ Krep saten pratik olarak kırışmaz ve gerekirse ütülemesi çok kolaydır ;

+ Örtülürken krep saten gereksiz kıvrımlar oluşturmaz ;

+ Krep saten çift taraflı bir kumaş olduğundan, bu tür bir malzemenin tek bir kesiminden birleşik bir elbise veya bluz oluşturabilirsiniz;

+ Aşınma direnci ve yumuşaklığı nedeniyle, krep saten sadece giysi dikmek için değil aynı zamanda yatak çarşafları yapmak için de kullanılır;

+ Krep saten alanlar sahiptir mükemmel nem ve toz tutmama özelliğini nedenle saten en pratik çeşitleri biri olarak kabul edilir.

Eksiler

  • Ancak krep satenin, her saten türünün özelliği olan birkaç dezavantajı da vardır.
  • Böylece, bu malzeme keserken parçalanır ;

 Değil çok nefes ve bazı durumlarda vücut ile temas terleme ve tahrişe neden olabilir.

Krep saten elbiseler

parti kumaş alan,parti kot kumaş alan,parti gabardin kumaş alan,parti viskon kumaş alan,parti kumaş alanlar,parti penye kumaş alan,parti keten kumaş alan,parti saten kumaş alan,parti poplin kumaş alan,parti kaşe kumaş

Şekle göre doğru seçilmiş veya uyarlanmış bir elbise, sahibinin kadınlığını ve güzelliğini vurgulamanın harika bir yoludur. Ve bu elbise krep satenden yapılırsa, güzellik daha da belirgin hale gelir kumaş alanlar.

Bu tür malzemeler, egzotik modelleri veya katı bir ofis modelini dikmek için bile kullanılabilir – her durumda, stok krep-saten bir elbise bir kadın figürünün tüm avantajlarını vurgulayacak ve kusurları gizleyecektir.

Ofis klasiklerine atfedilebilecek elbiseler için krep saten seçerken, sakin nötr tonları seçmeniz ve dekor olmadan yapmanız önerilir. En iyi seçenek krep saten çizgili veya kareli.

Spot Krep satenden yapılmış gece elbiseleri için daha cesur çözümlere dönebilirsiniz: açık elbiseler veya dantelli elbiseler olabilirken, bu tür ürünlerin uzunluğu kesinlikle herhangi biri olabilir – açık bir miniden bir elbiseye “zemine”.

Güncel ve modaya uygun trendleri göz önünde bulundurursak, krep satenin dış ve iç taraflarını birleştirme fırsatı benzersiz ve benzersiz bir kıyafet oluşturmak için kullanışlı olacaktır.

Seçim önerileri

Krep saten seçerken iki faktör göz önünde bulundurulmalıdır:

Bu tür bir malzeme yüksek bir yoğunluğa sahiptir bu nedenle, krep saten veya kumaşın kendisinden yapılmış şeyler satın alırken, onu germeniz ve malzemeden ışığa bakmanız gerekir: yüksek kaliteli krep-saten pratikte parlamaz;

Maliyete dikkat etmek önemlidir: bu tür bir malzemenin koşu metre başına ortalama perakende fiyatı değişkendir. Daha azına satılan her şey, standartların altında kumaşa dönüşebilir;

Keskin veya hoş olmayan bir kokusu olan krep saten ürünlerini satın almamalısınız: bu, vicdansız üreticiler tarafından kullanılan düşük kaliteli boyaların kullanıldığını gösterir.

Krep saten bakımı.

Krep saten özel bir bakım gerektirmez, ancak bu malzemenin ömrünü uzatacak bazı kurallara uymaya değer.

Kumaş alan firmalar. Krep kumaş alan firmalar krep kumaş alan şirketler krep kumaş nereye satılır Şifon kumaş alan şirket parça şifon kumaş alan firmalar

İlk olarak stok krep saten sadece ılık suda elde yıkamayı “sever”, ancak yıkadıktan sonra bu tür şeyleri sıkmak buna değmez: doğrudan güneş ışığından kaçınarak kurutmak daha iyidir.

SPOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

İkinci olarak  krep-satenin sadece dikişli, mat taraftan ütülenmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda, ütü çok sıcak olmamalıdır ve kumaşın kendisi ya hafifçe nemlendirilebilir ya da yıkandıktan sonra şey henüz tamamen kurumadan ütülemeye başlayabilirsiniz.

Ve bir şey daha: Krep saten oldukça güçlü bir kumaş olmasına rağmen, dikkatli kullanılmalıdır, çünkü dikkatsizce kullanılırsa krep-saten ürünlerde ipuçları oluşabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!