Alev Geciktirici Kumaş

Isıya Dayanıklı Kumaş,Yanmaz kumaş üreticileri,Yanmaz Kumaş fiyatları,Isıya dayanıklı Yanmaz Kumaş,Yanmaz Kumaş Ankara,Yanmaz-kumaş nedir,Yanmaz koltuk kumaşı,Yanmaz-kumaş nasıl yapılır,

Parti kumaş alanlar alev geciktirici kumaş alev kaynağı kaldırıldığında yangının yayılmasını önleyen ve kumaşı söndüren ve alevin yayılmasını engelleyen kömürleşmiş bir bariyer olarak kalan ve erimeyen, damlamayan, yapışmayan bir teknik kumaş türüdür. deri. Başlıca avantajı, çeşitli malzeme kombinasyonlarının alev geciktirici özellikleridir.

1) Fiziksel alev geciktirici: alev geciktiriciyi (FR) karışımlardaki yanıcı liflere aktararak ve kumaşın genel FR performansını artırarak, kimyasal işleme prosesi olmaksızın alev geciktirici iplikten doğrudan eğrilmiştir. Bireysel koruyucu ekipman olarak, kumaş alev geciktirici kumaşla tasarlanmıştır, bu alevle temastan daha güvenli olacaktır ve ayrıca erimiş metalin saçılmasına, ısı radyasyonuna, elektrik arkına ve herhangi bir kaynağa karşı gerekli korumaya ek olarak daha yüksek kullanıcı konforu sağlayabilir. .

krep kumaş parçası kilo ile krep kiloluk krep kumaş krep kumaş satan yerler

Alev geciktirici kumaşa özgü özellikler

Sınırlı alev ve ısı yayılımı.

Koruyucu giysilerde kullanılan malzemeler veya malzeme kombinasyonları yoluyla ısı transferinin belirlenmesi.

Bir radyan ısı kaynağına maruz kaldığında malzemelerin ve malzeme gruplarının termal davranışının değerlendirilmesi.

Test yöntemi ve sonucu

BS5852 Mobilya Döşemeli araçların yanıcılığı için test yöntemleri.

EN ISO 11612 – Aşağıdakilere karşı mükemmel koruma sağlayan koruyucu giysi:

Sınırlı ısı ve alev yayılımı için EN ISO 15025.

EN ISO 9151, koruyucu giysilerde (B1) kullanılan malzemeler veya malzeme grupları aracılığıyla ısı transferini belirtir.

EN ISO 6942, Bir radyan ısı kaynağına maruz kaldığında malzemelerin ve malzeme gruplarının termal davranışının değerlendirilmesi (C1).

NFPA 701, Tekstiller için Alev Yayma (PASS).

Turkish fabrics _Instagram,Places that sell wholesale fabrics in Turkey,Addresses of textile factories in Turkey,turkish fabrics for dresses,Importing fabric from Turkey,Turkey Fabric Prices,turkish cotton fabrics,Buy fabric online from Turkey,

Yangın geciktirici kumaşlar çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

Sentetik kumaş

Bebek arabaları için tekstil

Koruyucu kaplamalar için alev geciktirici bileşenlerin bir seçimidir. Poliüretan alev geciktirici katkı maddesi, poliüretanın yanıcılığını azaltmak veya hatta yanmazlık elde etmek için fiziksel sentez yoluyla poliüretan reçineye alev geciktiricilerin eklenmesidir. Geleneksel poliüretan yanıcıdır ve yanmasına yoğun erime ve damlama eşlik eder ve bu da tehlikeli duman ve gazların oluşmasına yol açar.

Bu dezavantaj, poliüretanın çeşitli alanlardaki uygulamalarını sınırlandırmaktadır ve bu nedenle çevre dostu ve alev geciktirici poliüretanın geliştirilmesi hem teoride hem de pratikte büyük önem taşımaktadır. Hepimizin bir bebeğin bir yetişkinden daha hassas olduğunu bildiğimiz için, ilgili ürünleri üretirken onlara gelebilecek olası zararları önlemek için çocuk dostu bir kimyasal kullanmamız zorunludur.

Likralı 11 ons kot kumaş,12 oz likralı denim kumaş,13 ons likralı kot kumaş,10 oz likralı kot kumaş,9 ons likralı kot kumaş alanlar,likralı kot kumaş satın alan kişiler,
Likralı 11 ons kot kumaş,12 oz likralı denim kumaş,13 ons likralı kot kumaş,10 oz likralı kot kumaş,9 ons likralı kot kumaş alanlar,likralı kot kumaş satın alan kişiler,

SPOT KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Isıya Dayanıklı Kumaş,Yanmaz kumaş üreticileri,Yanmaz Kumaş fiyatları,Isıya dayanıklı Yanmaz Kumaş,Yanmaz Kumaş Ankara,Yanmaz-kumaş nedir,Yanmaz koltuk kumaşı,Yanmaz-kumaş nasıl yapılır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!