Samsun Kumaşçılar Kot Kumaş Nedir? Kot Satın Alan.

Samsun kumaşçılar çarşısı,samsun kumaş pazarı,samsun şifon kumaş,samsun kot kumaş,samsun viskon kumaş,samsun krep kumaş,penye kumaş samsun,parça kumaş satın alan samsun,kumaş satın alan samsun,kumaş kim alıyor samsun,

Samsun Kumaşçılar Kot Kumaş Nedir? Kot Satın Alan.

KOT KUMAŞI NEDİR? KOT KUMAŞI VE DENİM KUMAŞI AYIRT EDER

Kot pantolon özellikle gençler tarafından sevilen bir kumaş malzemesidir. Bu, kullanıcılardan tasarımcılara kadar tüm moda tutkunlarına en yoğun ve kalıcı çekiciliği olan bir malzemedir. Jeans yaratıcılıklarını gösterirken, kot pantolon giyenin genç, dinamik ve tozlu görünümünü sergiliyor. Peki kot nedir? Kot kumaşı hakkında bilinmesi gerekenler bu makalede ayrıntılı olarak özetlenecektir.

Kot kumaşı nedir? Kot Kumaş Satın Alanlar

Kot kumaşı  Pamuk Ördek malzemeden 2 adet çivit mavisinden yapılmış bir kumaştır ve ham bir pamuklu kumaştır. On sekizinci yüzyılda insanlar, dayanıklılığı nedeniyle kotları tercih ettiler, ancak birçok kez yıkandı, ancak diğer kumaşlar kadar çabuk yırtılmadı. Şu anda, kot kumaşı% 100 pamuktan, yani başka bir madde içermeyen pamuktan yapılır.

Kot kumaşın kökeni Kot Kumaş Kime Satabilirim?

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNU KUMAŞ PAZARIN’DA

Levis Strauss, kot pantolonun babası olarak bilinir. İlk Jeans, Levis Strauss fikri ve Jacob Davis’in finansal kaynakları sayesinde 1873’te doğdu.

Şu anda, kot pantolon en çok altın madeninde çalışan işçiler için işlerinin doğası nedeniyle kullanılır, giyim kumaşları hızla yıpranacaktır.

Kot kumaş satın alan,kot kumaş satın alanlar,parti kot kumaş satın alan,parti kot kumaş satın alanlar,spot kot kumaş alanlar,stok kot kumaş alanlar,stok kot kumaş alan,denim kumaş satın alanlar,parça kot satın alanlar,kot parçası satın alanlar,kot parçası satın alan,parça kot satın alan,parça kot satın alanlar,

20. yüzyılın 50’li yıllarından, kot pantolon hayatta daha popüler hale geldi ve gençlerin favori ürünü haline geldi, bu moda ve stilin bir sembolü.

Uluslararası pazarın güçlü bir şekilde bütünleşmeye başladığı 20. yüzyılın 1960’lı ve 70’li yıllarına girerken, kotlar uluslararası moda pazarına daha da genişlemeye başladı, ancak hala sergilenen popüler bir ürün oldu. Yaygın olarak her yerde satılıyor.

20. yüzyılın 80’li yıllarında, üst düzey kot modası, artan fiyatlarla gerçekten patladı.

21. yüzyılda, kot pantolon birçok çağın favori ürünü haline geldi. Geleneksel mavinin yanı sıra, kotlar da siyah, kahverengi, pembe.

Kot kumaş üretim süreci

Adım 1: Rulo pamuk Denim Kumaş Satın Alan.

Kot pantolon üretiminde ilk adım laminasyon. Tarladan toplandıktan sonra pamuk kozaları balyalanır. Fabrikaya taşınan her pamuk balyası sökülüp küçük tutamlara ayrılır. Küçük pamuk tutamları temizlenir, demonte edilir ve daha sonra pamuk ipliklerine bükmek için bir iplik makinesine beslenir. Pamuk iplikleri çivit mavisi olarak boyanabilir veya orijinali beyaz tutabilir.

Adım 2: Pamuk ipliğini kot kumaşına işleyin

Boyama işlemi bittikten sonra, pamuk ipliği, mukavemeti artıran ve ürünü daha sert hale getiren ince bir tutkal tabakası üzerinde boyanır. Sonra büyük bir bezin duvarına dokundu.

3. Adım: Tamamlayın

Kot Parçası Satın Alanlar Olarak. Bir kumaşa dokunduktan sonra, işçiler kumaşın bükülmemesi ve büzülmemesi için fazla ipliği ve tiftiği çıkararak tamamlarlar. Kot kumaşı, en eşsiz kot ürünlerini yaratmak için mevcut tasarımlara göre kesilecek birçok katmanda tamamlanır ve düzenlenir.

KOT KUMAŞI NEDİR? KOT KUMAŞI VE DENİM KUMAŞI AYIRT EDER

Kot pantolon özellikle gençler tarafından sevilen bir kumaş malzemesidir. Bu, kullanıcılardan tasarımcılara kadar tüm moda tutkunlarına en yoğun ve kalıcı çekiciliği olan bir malzemedir. Jeans yaratıcılıklarını gösterirken, kot pantolon giyenin genç, dinamik ve tozlu görünümünü sergiliyor. Peki kot nedir? Kot kumaşı hakkında bilinmesi gerekenler bu makalede ayrıntılı olarak özetlenecektir.

Kot kumaşı nedir? Spot Kumaş Kim Alıyor?

Kot kumaşı Pamuk Ördek malzemeden 2 adet çivit mavisinden yapılmış bir kumaştır ve ham bir pamuklu kumaştır. On sekizinci yüzyılda insanlar, dayanıklılığı nedeniyle kotları tercih ettiler, ancak birçok kez yıkandı, ancak diğer kumaşlar kadar çabuk yırtılmadı. Şu anda, kot kumaşı% 100 pamuktan, yani başka bir madde içermeyen pamuktan yapılır.

Kot ve kotları ayırt edin

Kot kumaşı ile ilgili olarak, insanlar denim kumaşı düşünecek ve bazen bu iki kumaşı bir olarak karıştıracaktır. Özünde, bunlar iki farklı kumaş, denim bugün modern kot kumaşının öncüsüdür.

Peki bu 2 farklı kumaş nedir?

Kot kumaşı

Denim kumaş, genellikle bir çivit mavisi ve bir beyaz olmak üzere iki farklı kumaş renginden yapılır. Denim on yedinci yüzyılda kottan önce doğdu ve giyim, perde, tuval, döşeme, … gibi çeşitli amaçlar için kullanıldı. Bu işçiler için bir kumaş olarak kabul edilir. denim kumaş kalıcılığı, gücü ve yeniliği yayar.

Kot kumaş

Demin kumaşın aksine, kot pantolon, karakteristik bir çivit mavisi üretmek için 2 çivit mavisi ipliğinden dokunur. Kotlar denimden ve daha yumuşak kumaştan daha ucuz olacaktır.

Denim kot kumaş

Tasarımcıların ve moda takipçilerinin sürekli yaratıcılığı ile denim kot pantolonlar doğdu. Bu, üst düzey giyim modasında .Gibi ünlü markalarda kullanılan iki tip kot ve denim kumaşın mükemmel birleşimidir. daha fazla ve stil, renk, tasarım ve hedef kitle olarak çeşitli popüler bir moda haline gelin: çocuklar, ofis modası, orta yaşlı, …

Kot çeşitleri

Esnekliğe dayanarak 2 kumaşa ayrılmıştır

Dar kot pantolon

Kumaş jeans, nispeten yüksek elastikiyetli, küçük pantolon şeklinde elastik kot olarak da bilinir. Bu genellikle dikey formda pantolon üretmek için kullanılan bir vücut sarılma kostümü.

Pamuklu kot pantolon

Pamuklu kot pantolon, adı kot pantolon ve pamuğun bir kombinasyonunu ima ettiği için özelliklere sahiptir. Bu kumaş düşük elastikiyete sahiptir ve büyük bir pantolon biçimine sahiptir.

Kumaş bileşimini 4 kategoride değerlendirin

Elastik kot pantolon

Bu, yapıda% 98-99 pamuk ve spandeks (elastik) içeren bir kot kumaşı türüdür, 4 türün hepsinde, bu en pahalıdır. Malzemelere spandeks eklemek kumaşı daha yumuşak hale getirir.

Pamuklu kot pantolon

Bu kumaş% 100 pamuklu spandeks kotlardan daha ucuzdur. Tamamen pamuktan yapılmasından dolayı kırışıklık ve elastikiyetin azaltılması kolaydır.

Pamuk karışımlı poli kot

Pamuk ve poli spandex kot olarak da bilinir. Bu kumaş en düşük maliyete sahiptir. Bileşime poli eklenmesi kumaşı daha az buruşturacak, ancak daha kaba ve sıcak hale gelecektir. Daha fazla poli bileşen, bu daha belirgin olacaktır. Genellikle bir üründeki poli içeriği ne kadar yüksek olursa, fiyat o kadar düşük olur.

Fiyattaki iki kumaş çok yüksek olduğundan, insanlar kotun fiyatını düşürmek için genellikle poli ekler. biri rekabetçi olmak, diğeri düşük-uç tüketicilere uymaktır.

Geri dönüşümlü kotlar (işlenmemiş)

Bu kotlar geri dönüştürülmüş kumaşlardan dikilir. Genellikle bitmiş ürün, bu iki tür pazarda popüler olan% 35 poli veya% 65 poli ekleyecektir, diğer isimler 35/65 ve 65/35’dir.

Poli bileşen nedeniyle, aşınma günlük aktiviteler için çok kaba ve rahatsızlık hisseder, elbette fiyatı da 4 tip arasında en düşüktür.

Avantajları Parti kot alanlar

– Dayanıklılık: Kumaşlar arasında, Jeans kumaş çok yüksek dayanıklılık için derecelendirilmiştir. Genellikle kot pantolonlar diğer kumaşlar gibi kırılmaz, yıpranmaz, bükülmez. Kot ürünleri, doğru kullanıldıklarında bile 10 yıl daha uzun sürebilir. Olağanüstü dayanıklılığı ile Jeans iş elbiselerinin üretiminde de kullanılır.

Samsun kumaşçılar çarşısı,samsun kumaş pazarı,samsun şifon kumaş,samsun kot kumaş,samsun viskon kumaş,samsun krep kumaş,penye kumaş samsun,parça kumaş satın alan samsun,kumaş satın alan samsun,kumaş kim alıyor samsun,

– Şık bir kişilik yaratın: Gardırobumuzda her zaman Jeans kumaştan üretilen ürünler vardır, Jeans etkileyici bir stil, konfor, kullanıcı için harika bir kişilik yaratır. Kot pantolon, kot pantolon, etek seçebilirsiniz. Hepsi stil için harika.

– Konfor: Üst düzey Jeans’ten üretilen ürünler, düşündüğümüz kadar gizli değil, rahat bir his getirir. Tüm yıl boyunca, hem kış hem de yaz aylarında, kullanıcı için en yüksek konforu yaratabilirsiniz.

Kusur

– Zayıf elastikiyet: Jeans kumaşın en büyük dezavantajı esneme yeteneğidir, esnek olmayan veya esnek olmayan olabilir. Bu nedenle, Jeans koşu, spor yapmak gibi fiziksel aktiviteler için uygun değildir.

– Uzun kuru: Kotlar genellikle çok kalındır ve diğer kumaşlar kadar çabuk kurulamaz. Jeans’in terini emme özelliği de yüksek değildir, bu nedenle Jeans genellikle kışın yazdan daha fazla kullanılır.

Kot kıyafeti nasıl düzgün bir şekilde korunur

Kottan yapılmış giysiler ve giysiler çok dayanıklı ve nispeten kalındır. Ancak, ürünün doğal dayanıklılığına çok fazla güvenmemelisiniz. Doğru kot pantolonun nasıl korunacağını ve kullanılacağını bilmiyorsanız, doğal cildin dayanıklılığını azaltacaktır, bu da kullanıcıların cildini ve sağlığını etkileyebilir.

Bu nedenle, kot pantolonun sağlık için düzgün ve güvenli bir şekilde kullanılması ve korunması. Aşağıdaki ipuçlarını unutmayın.

Bir kot kıyafeti satın aldığınızda, giymeden önce ilk kez yıkayın. Bu ilk yıkama kumaş tozunu ve kumaş yüzeyinde kalan kimyasalları azaltacaktır.

Yıkamak için ürünü ters çevirin. Bu eylem, sahip olduğunuz kot pantolon için rengi daha iyi tutacaktır.

Diğer materyalleri keşfedin Konfeksiyon endüstrisindeki diğer malzemeleri anlamak ve yatak takımı üretmek için aşağıdaki tabloda yer alan tüm malzemeleri özetledi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*