Rize Kumaşçılar Trabzon Kumaşçılar

Rize kumaş pazarı,Trabzon kumaş pazarı,rize kumaş parçası,parça kumaş Trabzon,rize şifon kumaş,Trabzon viskon kumaş,rize kumaşçılar çarşısı,Trabzon kumaşçılar çarşısı,

Trabzon Kumaşçılar Rize Kumaşçılar

Hafif, narin, yarı saydam. Şifon birçok moda tutkunu için bir yaz favorisidir. Bu kumaştan elbiseler, etekler ve bluzlar kaygısız, yumuşak ve hatta romantik bir ruh hali oluşturur. Bu yazıda şifonlara daha yakından bakıyoruz. O ne olacak? Bu yaz hangi şifon elbiseleri almaya değer? Ve ana sorulardan biri bu en iyi kumaşa nasıl bakılır? Bu makaleden sonra şifon elbisenize farklı bakacaksınız.

YERİMİZ ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR’DA

Şifon nedir ve nasıl olur

Bugün, şifon en uygun kumaşlardan biridir. Tüm bunlar yapay ve sentetik elyafların icadı sayesinde. Ama her zaman böyle değildi. Tarihçiler şifonun çağımızdan binlerce yıl önce yapıldığını yazıyorlar. Sonra ipek ipliklerden yapılmıştı ve kumaşın kendisi en iyi örümcek ağına benziyordu. Doğal olarak, sadece kraliyet ailelerinin üyeleri olan seçkinler için mevcuttu.

Şifon örgü” – bu bir örümcek ağı kumaşı oluşturan ipliklerin çok iç içe geçmesidir. Ne yapılırsa yapılsın, her zaman muhteşem ve kadınsıdır.

Trabzon Kumaşçılar Rize Kumaşçılar

Şifon kumaş kim alır,kot kumaş kime satarım,kanvas kumaş satın alan,viskon kumaş kime satarım,keten kumaş nereye satarım,krep kumaş kim alır,

Kompozisyona bağlı olarak, şifon:

– jakar – en yoğun, opak şifon, pratik olarak kırışmaz;

– krep – baskılı, iki iplikçik ipekten yapılmıştır;

– yarı saydam, güneşte parıltılar;

– saten – bu kumaş abiye için yaratıldı – pahalı, yarı saydam, hafif görünüyor.

YERİMİZ ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR’DA

Şifon kumaştan ne alınır

Rahatlamak için yazlık elbiseler – bu kumaş için mükemmel bir düzenlemedir. Şifon kumaş yazlık elbiselerin çoğu bu malzemeden yapılmıştır. Herhangi bir formu mükemmel bir şekilde taşır. Maxi yazlıkelbise için kolayca akar ve mini elbiseler üzerinde fırfırlarla şakacı bir şekilde toplanır. Bu nedenle, şifon yazlık elbise gardırobunuzdaki bir numaralı şeydir.

Şifon pileli etekler kumaş için başka bir klasik görünümdür. Ayrıca, ideal olarak kalın kumaştan yapılmış bir üst ile birleştirilir.

Gömlek ve bluz. Bolca fırfır ve fırfırlar ile kadınsı modellerde şifon tanıdık görünüyor. Ama katı bir adamın kesimi “yumuşak” bir gömlek yapar.

Tunikler oldukça öngörülebilir ve mantıklı. Şeffaf kumaş uçan plaj için mükemmeldir.

Kumaş birçok tonu taşır. Bu nedenle, şifondan yapılmış giysiler çok şık ve parlaktır.

Şifon nasıl giyilir

Rize kumaş pazarı,Trabzon kumaş pazarı,rize kumaş parçası,parça kumaş Trabzon,rize şifon kumaş,Trabzon viskon kumaş,rize kumaşçılar çarşısı,Trabzon kumaşçılar çarşısı,

Vücudun üzerinden kolayca akar, bu nedenle stil ile ilgili herhangi bir sorun olmaz. Sizi karıştıran tek şey kumaşın şeffaflığıdır. 2021/2022 yaz sezonunda bu güçlü bir trend. Zavallı görünmemek için şeffaf şeylerin nasıl giyileceğini zaten yazdım.

Trabzon Kumaşçılar Rize Kumaşçılar

Şifon elbiseleri gittiğiniz her yerde rahat ettiren bir kesim seçin. Kumaş büyük fırfırlar veya fırfırlar ile süslenmiş birçok kıyafet var. Bu, çıplak omuzlu elbiseler için iç çamaşırı sorununu ortadan kaldırır. Başka bir hile, göğüste yama cepleridir. Bu aynı zamanda şeffaflık konusunu da çözer.

Şifon bakımı nasıl

YERİMİZ ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR’DA

Kumaş dikkatli kullanılmalıdır. Soğuk suda, tercihen sıvı bir deterjanla yıkayın. Elde yıkama, çamaşır makinesinin ideal veya en yumuşak modudur. Soğuk bir ütü ile ütülemek daha iyidir – en yumuşak “ipek modunu” ayarlayın.

Şifon kıyafetinize dikkat edin ve size binlerce gün hafiflik ve özgürlük verecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın