Projem İçin Hangi Kumaşı Kullanmalıyım?

hangi kumaş nerede kullanılır, Hangi kumaştan ne DİKİLİR,Hangi Kumaşı Kullanmalıyım,hangi kumaş gerekir,hangi kumaşı alınır,nasıl kumaş alınır,hangi kumaş almalı,ne tür kumaş gerekir,ne tür kumaşlar almalı,

Projem İçin Hangi Kumaşı Kullanmalıyım?

Projeniz için kullanılacak en iyi kumaş, nihai ürünün sahip olmasını istediğiniz görünüme ve hisse bağlıdır, ancak aşağıda bir dizi proje için bazı yaygın kumaş seçeneklerini listeledik. Hangi kumaşı kullanacağınızdan hala emin değilseniz, projeniz hakkında bir karar vermeden önce tüm kumaşlarımızı yüz yüze görüp hissedebilmeniz için örnek bir paketle başlamanızı öneririz. Hangi kumaşı kullanacağınıza karar verdiğinizde, seçtiğiniz tasarımın renginin ve boyutunun projenize uygun olduğundan emin olmak için 8×8 inçlik baskılı bir test örneği sipariş etmenizi öneririz.

Çay Havluları

Keten Pamuk Kanvas , emici bir doğal his ve aşınmaya dayanıklı ağır bir ağırlığa sahiptir.

Hafif Pamuklu Dimi , esnek bir dimi yapısına ve güzel bir örtüye sahiptir.

Masa örtüleri

Saten , yüksek parlaklığa ve yumuşak ele sahip lüks bir kumaştır. Net parlak renklere sahiptir ve tekrar tekrar yıkama ile iyi tutar.

Organik Pamuklu Saten , ince bir örgü ve hafif bir parlaklığa sahip yumuşak, organik bir kumaştır.

Keten Pamuk Kanvas güzel bir doğal doku ve ağırlığa sahiptir.

Peçeteler

Keten koltuk kumaşı nasıl yıkanır,keten kumaş çeker mi,sentetik kumaş nasıl yıkanır,100 polyester kumaş nasıl yıkanır,keten kumaş lekesi nasıl çıkar,keten koltuktan leke nasıl çıkar,keten koltuk lekeleri nasıl çıkar,kadife elbise nasıl yıkanır,

Organik Pamuklu Saten ince bir örgü ve hafif bir parlaklığa sahip yumuşak, organik bir kumaştır.

Pamuk Poplin , biraz sessiz, ince renklerle baskı yapan ince bir örgü pamuktur.

Canlı  baskı yapan yumuşak bir ele sahip penye pamuklu bir kumaştır.

Perdeler

Kullanımı kolay, basit, hafif dokuma pamuklu bir kumaştır. Mutfak ve banyo perdeleri için harikadır, çünkü biraz ışık sağlar, ancak gizlilik sağlayacak kadar kalındır.

Organik Pamuklu Saten , ince bir örgü ve hafif bir parlaklığa sahip yumuşak, organik bir kumaştır.

En saydam kumaşımız olan Şifon gibi şeffaf bir perde için mükemmeldir. Her ikisi de hala tasarımların keskin hatlarını güzelce koruyor.

İpeksi Faille hafif bir parlaklığa sahip yumuşak bir yüzeye sahip ve canlı renklerle baskı yapan orta ağırlıklı bir kumaştır.

Keten Pamuk Kanvas , güzel doğal dokusu nedeniyle perdeler ve Roma tonları oluşturmak için popülerdir.

Kanvas çok ağır ağırlığı ve canlı baskı yapabilme özelliği nedeniyle perdeler için bir başka popüler seçimdir.

Yastık Atmak

polyester kumaş üreticileri,teknik kumaş üreticileri,kanvas kumaş üreticileri,tencel kumaş üreticileri,dokuma kumaş üreticileri,scuba kumaş üreticileri,viskon kumaş üreticileri,poplin kumaş üreticileri,şifon kumaş üreticisi,şifon kumaş üreticileri,şifon kumaş imalatı,örme denim kumaş,kot kumaş metresi ne kadar,kot kumaş satanlar,kot kumaş al,beyaz denim kumaş,uşak kumaş fabrikalari,yıkanmış kot kumaşı

Keten Pamuk Kanvas doğal bir his ve ağır bir ağırlığa sahiptir, bu nedenle aşınmaya dayanır.

Yastıklar  için de çok iyi çalışıyor. Ağır bir ağırlığı vardır, ancak yumuşak, esnektir ve oldukça canlı yazdırılır.

Denim güzel bir ağır ağırlıktır ve bir çift kot pantolonuna benzer şekilde kullanımla yumuşar.

Velvet  yumuşak bir ışıltı ile zengin renkler için peluş ve lüks bir seçimdir.

Döşeme

Kanvas pürüzsüz bir tuval dokusuna sahiptir ve farklı mobilya türleri için kullanılacak kadar çok yönlüdür. Aşınmaya karşı test edilmiştir ve ağır kullanım için uygundur.

Kadife lüks hissi veren mobilyalar için hızla popüler bir seçim haline geliyor ve son derece dayanıklı ve döşemeye uygun olarak derecelendiriliyor.

Son kullanıma bağlı olarak, döşeme projeleri için leke veya su itici ürünle tedavi yapılması tavsiye edilebilir. Her zaman önce küçük bir kumaş alanında yapılan işlemleri test etmeyi unutmayın.

Çantalar ve Kılıflar

Keten Pamuk Kanvas doğal bir his ve ağır bir ağırlığa sahiptir, bu nedenle aşınmaya dayanır.

Kanvas çok ağır ağırlığı ve canlı baskı yapabilme özelliği nedeniyle popüler bir seçimdir.

Pamuk Kanvas zengin tonlarda, sağlam bir yapı ve cesur sepet örgüsü ile baskı yapar.

Zar

Saten yüksek parlaklığa ve yumuşak ele sahip lüks bir kumaştır. Net parlak renklere sahiptir ve tekrar tekrar yıkama ile iyi tutar. Hafifliği, ticari kumaş astarlarına en çok benzeyenidir.

İpeksi Faille hafif bir parlaklığa sahip yumuşak bir yüzeye sahip ve canlı renklerle baskı yapan çok yönlü bir kumaştır.

Organik Pamuklu Saten , ince bir örgü ve hafif bir parlaklığa sahip yumuşak, organik bir kumaştır.

Yorgan

Dikilmesi kolay yumuşak bir ele sahip penye pamuklu bir kumaştır.

Pamuk Poplin standart erkek gömlek malzemesine benzer ince bir örgü pamuktur ve biraz sessiz, ince renklerle yazdırır.

Organik Pamuklu Saten ince bir örgü ve hafif bir parlaklığa sahip yumuşak, organik bir kumaştır.

Tayt

Organik Pamuklu Örgü baskıya harika bir doğal görünüm katan ve yıkandıktan sonra güzelce yumuşayan kalın bir pamuklu kumaştır. Örme bir kumaş olduğu için biraz esneme var, ancak spandeks ile bir şey kadar esnek değil. Bu bebek tozluk için en popüler seçimdir.

Modern Jersey dört yönlü bir esneme özelliğine sahiptir ve oldukça canlı baskı yapar. Organik Pamuklu İnterlok Örgüsünden daha incedir ve% 96 polyester ve% 4 spandeks elyaftan oluşur, bu da gerildiğinde ve serbest bırakıldığında şekle geri dönmesini sağlar.

Pamuk Spandex Jersey % 95 pamuk ve% 5 spandex elyaftan oluşan tozluklar için mükemmel bir seçimdir. Modern Forma’ya benzer dört yönlü bir esneme ile Organik Pamuklu Örgü’in ağırlığına sahiptir.

Kumaş hızlı bir şekilde bebek tozluğu yapmak için popüler bir seçim haline geliyor. Ağırlık, Organik Pamuklu Örgü ile Modern Jersey arasında bir yerdedir ve ayrıca biraz gerilir.

Sport Lycra , yoga pantolonları, bisiklet şortları veya koşu koşuları oluşturmak için mükemmeldir. (Ya da etrafta uzanmak için pantolonlar.) Bu kumaş% 88 polyester ve nem emici bir kaplamaya sahip% 12 Likra elyafından oluşur.

Kravatlar ve Papyonlar

Organik Pamuklu Saten tercih edilen bir kumaştır. Tüm dokuma pamuklu kumaşların en ağır ağırlığıdır ve çok hafif bir parlaklığa sahiptir.

İpeksi Faille hafif bir parlaklığa sahip yumuşak bir yüzeye sahip ve canlı renklerle baskı yapan çok yönlü bir kumaştır.

Eşarplar

silk home eşarp nasıl yıkanır,ipek eşarp ter lekesi nasıl çıkar,ipek eşarp lekesi nasıl çıkarılır,renkleri karisan esarp nasil temizlenir,ipek eşarp nasıl sertleştirilir,ipek şal nasıl sertleştirilir,ipek eşarp hangi deterjanla yıkanır,ipek yıkama, ipek kumaş nedir,ipek kumaş elbise,twill ipek kumaş,ipek kumaş üreticileri,renkli ipek kumaş osmanlı,ipek kumaş elbise modelleri,baskılı ipek kumaş,parça kumaş,kumaş parçası,parça kumaş alan yerler,parça kumaş alan kişiler,kumaş parçası alan yerler,

Canlı baskısı nedeniyle yaz eşarpları için popüler bir seçimdir.

Şifon eterik olarak incedir ve güzel bir şekilde örülür – yarı saydamlığı, tasarımların kumaşın her iki tarafında da gösterilmesini sağlar.

Modern Jersey , sıkı sonsuzluk atkısı için mükemmel bir seçenektir. Hafif, dokunuşu çok yumuşak ve güzel perdeler.

Organik Pamuk Örgü başka bir harika seçenektir ve daha soğuk havalarda popülerdir.

Pamuk Spandex Forması , yukarıda listelenen her iki kumaşın da faydalarına sahiptir ve esnek bir sonsuz eşarp için çok uygundur.

Her iki yüzünde de baskı bulunan iki taraflı bir eşarp yapmak için, bu üç kumaş, yazdırılacak tarafları birbirine bakacak şekilde katlanabilir, kenarlar boyunca dikilebilir ve sonra dışarıya doğru çevrilebilir.

Tişörtler, gündelik üstler

Organik Pamuklu Örgü özellikle çocuk üstleri için tişörtler için en popüler seçenektir. T-shirtlere benzer bir esneme ve his var, ancak daha fazla ağırlık ve ağırlığa sahip.

Modern Jersey  örtüsü ve esnemesi nedeniyle popüler bir seçimdir. Hafif yaz üstleri için mükemmel bir seçimdir.

hangi kumaş nerede kullanılır, Hangi kumaştan ne DİKİLİR,Hangi Kumaşı Kullanmalıyım,hangi kumaş gerekir,hangi kumaşı alınır,nasıl kumaş alınır,hangi kumaş almalı,ne tür kumaş gerekir,ne tür kumaşlar almalı,

Polo gömlekleri ve benzer spor kıyafetleri için mükemmeldir. Ağırlık eklemeden iyi asılır ve daha sıcak koşullarda iyi nefes alır.

Cotton Spandex Forması bazı tişört kumaşlarından biraz daha kalındır, ancak pamuklu bir üstün konforunu sağlarken formu oldukça iyi sarar.

Düğmeli, Oxford, Yakalı Gömlek

Koton dikilmesi kolay yumuşak bir ele sahip penye pamuklu bir kumaştır.

Organik Pamuk Saten takım elbise ceketi ile iyi gidecek bir şey yaratmak için müthiş. Bu bizim dokuma pamuklu kumaşların en ağır olanıdır ve bitirmek için en ufak bir parlaklığa sahiptir.

Pamuk Poplin standart erkek gömlek malzemesine benzer ince bir örgü pamuktur ve biraz sessiz, ince renklerle yazdırır.

Bluzlar

Poly krep de tasarıma bağlı olarak biraz daha şeffaf olabilir. Zengin ve canlı tasarımlara sahip bir bluz oluştururken güzel çalışır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın