Poplin Kumaş

Poplin kumaş,poplin kumaş satışı,ucuz gömlek kumaşı,gömlek kumaş satışı,jakarlı gömlek kumaşları,parça poplin alanlar,poplin parçası alanlar,

Poplin Kumaş.

Eğer kendinize ‘poplin kumaşı nedir’ anlamını sorduysanız, o zaman doğru yerdesiniz. Muhtemelen, kesinlikle,% 100 pamuk poplin veya pamuk-poli karışımı olsun, bazı poplin çeşitlerini giydiniz. Geleneksel olarak öncelikli olarak sıradan kıyafetler için kullanılmasına rağmen, artık hem günlük gardırobunuzda hem modasında bir yer var. Popülerliği, şaşırtıcı, dayanıklı doğası ancak yumuşak, parlak yüzeyi için tercih edilen, şaşırtıcı değildir. Temel olarak, gerçekten yanlış bir şey yapamayan çok yönlü, sağlam bir kumaştır.

Poplin’den yapılmış nedir?

Poplin kumaş alanlar kendine özgü nervürlü dokusu ve sıkıca kapalı dokuması ile karakterize edilir. Bu, kumaş parçası alanlar hepimizin sevdiği parlaklığı verir. Geleneksel olarak poplin, daha ağır bir yün ipliği ile doldurulmuş ince ipek çözgü iplikleri kullanılarak yapılan düz bir dokumadır. Klasik nervürlü dokuyu böyle alır.

Günümüzde poplin kumaşı öncelikle% 100 gerçek pamuktan üretilmekte ve hafif olmasına rağmen dayanımını korumaktadır. Diğer varyasyonlar yün, ipek, saten, suni ipek ya da parti kumaş içerir, fakat temel kavram aynı kalır; Düz bir dokumada 2 farklı kalınlıkta iplik. Her iki dünyanın en iyisine sahip olmaktan hoşlanıyorsanız, poplin kumaş alan kolay bir örtü ile ince ve serindir, ancak aynı anda sağlam ve serttir.

Poplin Ne İçin Kullanılır?

İlk yapıldığından beri, poplin geniş bir kullanım yelpazesi için temel bir spot kumaş olmuştur. Dayanıklılık ve şıklığın mükemmel uyumu nedeniyle kadın elbiseleri için popüler bir seçimdi. Bununla birlikte, 19.  yüzyılda ayrıca döşemelik kumaş alanlar için kullanılacak hoş bir kumaş bulundu. Hem de askeri personeli poplinlere parladı ve üniformaları için ana malzeme olarak kullandılar. Gerektiğinde askerleri serin tutuyordu ama kaba elementlere dayanabilecek kadar güçlüydü.  

Bu eşsiz özellikler poplin’i gömlekler, eteklerden pantolon ve ceketlere kadar her türlü giyim için rahat ama şık bir kumaş haline getirmiştir. Çok yönlü. İnce parlaklık, hem rahat hem de resmi durumlarda giymenizi sağlayan lüks bir dokunuş katar. 

Poplin Kumaş İle Dikmek Nasıldır?

Poplin ile çalışmak inanılmaz derecede kolay. İnce olmasına rağmen pürüzsüz bir yüze sahiptir ve şeklini iyi tutar. Yine de önceden sertleştirmek isteyebilirsiniz, ancak net olmasına rağmen oldukça kaygan olabilir.

Poplin üzerine nakış, örgüsün doğası ve bu kumaşın ne kadar affedilmesi nedeniyle popüler bir zanaattır. Poplin ile çalışabildiğiniz kolaylıktan zevk alacak ve onu güzel ve uzun ömürlü bir şeye dönüştüreceksiniz. 

Avantajları

Dayanıklı ve güçlü

Serin, hafif

Çok yönlü

Dokunmak yumuşak

Parlak yüz

İnce parlaklık

Rahat

Üzerinde baskı zevk

Kolay kırışıklık değil

Kolay leke yapmaz

Suya dayanıklılık

Dezavantajları

Sıcağa kilitlemiyor

Kış için çok ince

Poplin Kumaşına Nasıl Yazdırırım?

Poplin kumaş,poplin kumaş satışı,ucuz gömlek kumaşı,gömlek kumaş satışı,jakarlı gömlek kumaşları,parça poplin alanlar,poplin parçası alanlar,
Poplin kumaş,poplin kumaş satışı,ucuz gömlek kumaşı,gömlek kumaş satışı,jakarlı gömlek kumaşları,parça poplin alanlar,poplin parçası alanlar,

Kendi poplin kumaş parçası alanlar basmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tasarımınızı, deseninizi, fotoğrafınızı veya diğer görsellerinizi tasarım ara yüzümüze yükleyin ve istediğiniz yere yerleştirin. Boyutları artırmak veya azaltmak ya da deseni tekrarlamak için çevrimiçi tasarım aracımızı bile kullanabilirsiniz. Bir deneme baskısı sipariş ederek ne kadar kolay olduğunu görün ve ilk kumaş siparişinizde de kendinize bir indirim alın.

Şimdi bu çok yönlü çok yönlü poplin kumaşıyla ilgili bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz. Kendi poplin kumaşlarını ve diğer malzemeleri keşfedin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın