Polyester Kumaşlar Nedir? Toptan Polyester Kumaş Alan

Polyester kumaş Nasıldır,Polyester kumaş esnek Mıdır,Polyester kumaş Nedir,Polyester kumaş naylon mu,100 polyester kumaş,Polyester kumaş yakar mı,Polyester kumaş LİKRALI midir,50 pamuk 50 polyester kumaş nasıldır

Jarse kumaşların bakımı için evrensel tavsiyeler aşağıdaki gibidir:

Jarse kumaş alanlar hem elde hem de makinede yıkanabilir. Suyun sıcaklığı, malzemenin bileşimine bağlı olarak seçilir – örneğin, yüksek sıcaklıklarda yünlü kumaşın boyutu küçülebilir ve polyester deforme olabilir.

Jarse kumaşlar için sıkma yapabilirsiniz, ancak yalnızca düşük hızlarda.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Jarse ürünleri yıkandıktan sonra 20 dereceye kadar suda durulanmalıdır – bu, rengin korunmasına yardımcı olur.

Isıtma cihazları kullanılmadan ve doğrudan güneş ışığından önce jarse trikodan yapılan şeyleri kurutmaya değer. Önceden, ürün iyice düzeltilmelidir.

Kural olarak, jarse kırışmaz ve ütülemeye gerek yoktur. Ancak böyle bir ihtiyaç ortaya çıkarsa ince, nemli bir bezle ütülenmesi önerilir. Mümkünse ütü yerine buharlı pişirici kullanın.

Jarse giysiler katlanarak saklanabilir – odanın karanlık ve iyi havalandırılmış olması önemlidir.

Jarse kumaşın artıları ve eksileri

Jarse kumaş alanlar. Çoğu moda tasarımcısı ve terzi, jarseye aşinadır – ne tür bir kumaş ve özellikleri nelerdir. Bugüne kadar, çok sayıda olumlu özellik nedeniyle popülerliğin zirvesinde olmuştur:

Parti kumaş alanlar. Çok yönlülük ve pratiklik. Jarse kumaş nedir – bu, kesinlikle her şeyin dikilebileceği, örneğin iç çamaşırları, zarif elbiseler, iş kesimleri, dış giyim ve her şeyin harika göründüğü kesinlikle evrensel bir konudur.

Yüksek yoğunluklu. Materyal yeterince ince, rahat ve pratiktir, ancak şeklini ve güzel kıvrımları korumak için yeterli yoğunluğa sahiptir.

İyi higroskopisite – tuval, aşırı nemi ve buharlaşmayı mükemmel şekilde emer.

Hafif. Özellikle yün bileşimine sahip kumaşlarda yüksek yoğunluğa rağmen jarse ürünler oldukça hafiftir ve bu da maksimum konfor sağlar.

toptan astarlık kumaş astarlık kumaş istanbul zeytinburnu astarlık kumaş

Yumuşaklık. Jarse kumaş nasıl görünürse görünsün ve bileşimi ne olursa olsun her zaman çok yumuşaktır ve vücuda hoş gelir.

Kuvvet. Jarse jarse ürünleri iyi ve uzun süre giyilir, özellikle bileşiminde keten veya polyester varsa yırtılmaları oldukça zordur.

Esneklik – malzeme her şekle güzel bir şekilde uyar.

Aşınma direnci – malzeme gerilmeye, sürtünmeye, yüksek veya düşük sıcaklıklara ve diğer etkilere karşı çok dayanıklıdır.

Pratiklik – ürünler iyi saklanır, herhangi bir kırışıklık oluşturmazlar. Giyildiğinde, şeyler uzun süre orijinal çekici görünümünü korur.

Kırışmaya dayanıklı – jarse jarse pratik olarak kırışmaz ve buna göre ütülemeye ihtiyaç duymaz.

Bakımı kolaydır – malzeme size fazla sorun çıkarmaz.

Jarse kumaşın sadece artıları değil, eksileri de vardır. Malzemenin olumsuz yönleri, aşağıdaki özelliklerini içerir:

Yüksek higroskopisite nedeniyle, jarse kumaş ürünleri uzun süre kurur ve bu da bazen bazı rahatsızlıklara neden olur.

Yetersiz bakım, ürünlerin esnemesine ve deforme olmasına neden olabilir.

Avantajları ve dezavantajları tarttıktan sonra, ne tür bir jarse kumaş olduğunu objektif olarak değerlendirebilir ve dikim ürünleri için tercih edilmeye değer olup olmadığına karar verebilirsiniz. Kural olarak, kendi lehine bir seçim yapan herkes sonuçtan memnundur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!