Polyester Kumaş Nedir? Kumaş Alan Yerler

Polyester kumaş,polyester kumaş alanlar,ucuz polyester kumaş,stok polyester kumaş,spot polyester kumaş,parti polyester kumaş, polyester kumaş satışı, polyester kumaş satanlar, polyester kumaş nereden alınır, polyester kumaş kim alıyor, polyester kumaş alan yerler, polyester kumaş alan kişiler,imalat fazlası kumaş kim alıyor,kumaş kim alıyor

Polyester kumaş nedir?

Diğer polimerler benzer biçimde , biroldukça “polyesterler” varyasyonu vardır. En popüler olanı, hem ambalaj bununla beraber giysi olarak yaygın olarak kullanılan polietilen tereftalat yada PET’dir. Poliesterler, kimyasal olarak ağırlıkça en az yüzde 85 oranında bir ester ve bir di-hidrik alkol ve bir tereftalik asitten oluşan (erteleme uyarması!) Uzun zincirli polimerler olarak tanımlanır. Terim, birçok (poli) ester anlamına gelir (yapı bloğu bileşiği — birçok katı ve sıvı yağ, esterlerdir).

Kumaş Alanlar

Plastik üreticileri, farklı ticari adlar altında polietilen varyasyonları üretmektedir .

Polyester Kumaş Nedir? Kumaş Alan Yerler.

Polyesteri elyaf haline getirmek için, plastik eritilerek bükülür, şu demek oluyor ki parti kumaş alanlar plastik ısıtılır ve iplikçilerden liflere doğru itilir (bir iplik alan esas olarak örümceğin iplik eğirme organlarına benzer bir endüstriyel mekanizmadır). Elyaflar tipik olarak iplik haline getirildikten sonra beş katına kadar gerilir ve daha sonrasında polyester kumaşlara dokunur yada örülür.

Varyasyon ya da on yıldan bağlarımsız olarak, polyester kumaş alan her süre güçlü, gerilmeye ve büzülmeye karşı dirençli, basit temizlenebilir, çabuk kuruma ve kırışıklıklara, küf ve sıyrıklara karşı kuvvetli parça kot alan. Giysiler için mükemmel bir kombinasyon olmuştur.

Polyester Kumaşın Yıl süresince iyi mi değişmiş olduğu

Öyleyse 70’lerin eğlence takım elbise kumaşları neden bugünün polyesterlerinden farklı hissediyor? Çoğunlukla bu takımlarda kullanılan polyester kumaşın çift örgülü yapısı ve liflerin nispeten büyük boyutuydu.

Gerçekte, 70’lerde bir oldukça harika polyester kumaş vardı. Kumaş seçimi, çoğu vakit maliyetleri düşürmek isteyen kıyafet üreticisi ile dinlenmişti. 70’lerin sonlarında ekonomik açıdan zorlayıcı eğilimlerdeki eğilimler paradan tutum etmek ve daha az resmi olarak yaşamak mecburiyetinde bırakıldıklarından bir çok ucuz kumaş bir eğlence takımına çekildi. (Asla olmadım parça kumaş alanlar.)

Polyester Bugün: Savvy Tüketiciler İçin çağıl Bir Kumaş

Polyester kumaş,polyester kumaş alanlar,ucuz polyester kumaş,stok polyester kumaş,spot polyester kumaş,parti polyester kumaş, polyester kumaş satışı, polyester kumaş satanlar, polyester kumaş nereden alınır, polyester kumaş kim alıyor, polyester kumaş alan yerler, polyester kumaş alan kişiler,imalat fazlası kumaş kim alıyor,kumaş kim alıyor

Polyester Kumaş Nedir? Kumaş Alan

Bugünün tüketicisi (merhametle) daha iyi talep ediyor. Ve teknolojideki yenilikler, polyester elyafı ve kumaşı aşağıdaki yollarla geliştirmeye devam ediyor:

Reçinenin üretiminde iyileştirmeler (genellikle yüksek düzeyde korunan ticari sırlar);

Lifin şeklini ve şeklini değiştiren iplik pişmenin şeklini değiştirmek;

Polyester elyafı, orijinal uzunluğunun ortalama beş katından fazla gerilir;

Polyester elyafı, yalıtım ve elastikiyet için daha çok doku ve yığın oluşturmak için sıkma;

Polyester kumaşın parlaklığını değiştiren çeşitli katkı maddeleri, renk haslığını artırır, örtüleri ve daha fazlasını geliştirir kumaş satın alanlar;

Mikrofiber, son aşama ince lifler, her türlü kumaş ve elbise (ve öteki biroldukça uygulama) kullanılan insan saçı çapı yaklaşık 1/100 çapı oluşturulması.

Eğlence ekibina karşı kültürel tepki (ve bu mevzuda disko), polyester kumaş görüntüsüne bir darbe vurdu. Bununla birlikte, 80’lerin başlangıcında yapılan çalışmalar, 10 stok kumaş alanlar ortalama dokuzu, pamuk, yün ve ipek ile meydana getirilen polyester ve kumaşları ayırt edemediğini ortaya koydu.

Açıkçası, insanoğlu kumaşlardan ve giysilere bakma, hissetme ve maliyetle daha fazla ilgilenmeye başladılar. Kaliteyi sürekli olarak artıran “Polyester kumaş alanlara Evet Deyin” pazarlama kampanyası, bir zamanlar kötü bir araç-gereç için güçlü bir geri dönüşe yol açtı.

Polyester Kumaş Trendleri ve Yenilikler.

Ve artık yalnız rahat kıyafetler için değil parti penye kumaş alanlar çoğu muhtemelen bunu bilmiyor, ancak polyester ve öteki plastik esaslı kumaşlar üst düzey moda dünyasında kullanılıyor . Materyalleri tanımlamak yerine, tasarımcılar çoğu zaman “teknik kumaşlar” ve “tekno kumaşlar” gibi çarpıntıları kullanırlar. Bu kumaşlar, kumaş bir cıvata bu teslim s karton rulo daha hafifçe olduğu kadar hafifçe olan biri ile plastik yapılır.

Benzer polyester ve öteki plastik esaslı kumaşlar, spor ve dış dünyaları fırtına ile almıştır. Herhangi bir spor malzemeleri mağazasında veya açık hava döşem açısında gezinin ve nerede ise tüm plastik parçaların etiketlerini kumaş satışı kontrol edin.

Öyleyse devam et ve babanın eğlence elbisesiyle ya da kendinle eğlen. Fakat süper bir ürünün yine dirilişini kutlayın ve polyester kumaşlara evet diyin.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!