Polyester Kumaş Alan Firmalar Kumaş Alım Satımı

Parça kumaş alanlar. Polyester örgü pike kumaşımız çift örgülü bir kumaş çeşididir. Pike kumaşı nervürlü dokuya sahip olup baklava benzeri farklı örgüler oluşturabilir. Arkası düzdür. Kumaş alan firmalar. Bu pike kumaş polo tişörtlerde kullanıldığında nefes alabilirlik ve ekstra nefes alabilirlik sağlar. Jarse kumaşlarla karşılaştırıldığında pike kumaşı dayanıklıdır, boyut ve dokuya sahiptir ve daha az terletmektedir, dezavantajı ise biraz daha fazla kırışmaya meyilli olmasıdır.

Bu polyester dokuma pike kumaş polo tişörtler, elbiseler, tenis etekleri, golf kıyafetleri vb. için mükemmeldir.

İstanbul parça kumaş alanlar. İstanbul viskon kumaş alan firmalar. İstanbul krep kumaş alan firmalar. İstanbul saten kumaş alan firmalar. İstanbul ham kumaş alan firmalar
İstanbul parça kumaş alanlar. İstanbul viskon kumaş alan firmalar. İstanbul krep kumaş alan firmalar. İstanbul saten kumaş alan firmalar. İstanbul ham kumaş alan firmalar

Müşterilerin katı kalite standartlarını karşılamak için, bu örme kumaşlar gelişmiş yuvarlak örgü makinelerinde üretilmektedir.

KUMAŞ ALAN FİRMALAR

İyi durumdaki Örme makinesi, ince örgü ve canlı bir doku sağlar. Tecrübeli personelimiz, bu pike örme kumaşlara tek ham maddeden bitmiş ürüne kadar özenle bakacaktır. Kumaşlar Tüm kumaşların üretimi, saygın müşterilerimizi memnun etmek için örme sıkı prosedürlerini takip edecektir.

Dimi, özel çapraz iplik örgüsüne sahip bir kumaştır. Ve sadece doğal liflere değil, aynı zamanda sentetik olanlara da dayanmaktadır. Birçok yerde kullanılır, ancak ondan yapılan ürünün uzun süre dayanması için uygun saç bakımını nasıl yapacağını herkes bilmez.

Bu malzeme, atkı ipliklerinin eğik dokusu sayesinde yapılır. Dikişler çözgüye göre yer değiştirir ve bu şekilde fark edilebilir bir diyagonal yara izi elde edilir. Yoğundan inceye, kalından ipeksiye, esnekten pürüzsüze – diyagonal örgü seçenekleri değişir. Nihai desen, büyük ve küçük çizgilerin kesişimine benzer, sola veya sağa çarpık, zikzak. Ama belki de doğru yön daha sık kullanılır. Sol tarafta bulmak zor.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Dimi örgü, malzemeye özel özellikler ve özellikler kazandıran çapraz olarak kabul edilir. Sonuç olarak, her kanvas, mesafeye, iplik kalınlığına ve yapısına bağlı olacak şekilde kendi desenini alır. Dimi için pamuk, yün ve tabii ki ipek ve polyester kullanılır. Malzemenin kalınlığı ipliklere (yapıları ve bileşimleri) bağlıdır. Kumaşın yoğunluğu 220 ile 360 ​​g/m2 arasında değişmektedir.

Viskon Kumaş Alan Üreticiler,

Ve düz kumaşlarda, diyelim ki, atkı ve çözgünün kaynaşması sabitse, o zaman atkı dimi olarak çıkacaktır. Ofset sırasındaki fark, dokunun kalitesini ve yoğunluğunu belirleyecektir. Atkı ne kadar çok hareket ederse, malzeme o kadar güçlü olur.

İSTANBUL KUMAŞ ALANLAR

Ve parankimde hafif bir yer değiştirme olan kumaş, küçük bir kaburga ile kabarık olacaktır. “İlişki” diye bir kavram vardır, atkı ipliklerinin yer değiştirme miktarının sayısal bir göstergesi olarak tanımlanır. İndeks, çözgü ipliklerinin pay ve atkı ipliklerinin payda olduğu bir kesir olarak yazılır.

YAZLIK KUMAŞLAR

Yazlık kumaşlar, aşağıdakiler dahil olmak üzere serinlik ve rahatlık ile karakterize edilir: Pamuk: Hafif ve rahattır, çok nemli havalarda veya çok terlediğinizde giymeniz önerilmez. Çünkü suyu emer, bu da onu ağırlaştırır ve cilde yapışır.

 Keten: Hafiftir, ısının vücuttan atılmasını sağlar ve nemi çeker. İpek: Lüks, yumuşak, incedir, nemi çeker, vücudu kuru tutar ve zarar görmemesi için güneşte giyilmemelidir. kışlık kumaşlar Çok soğuk havalar için uygun sıcak tutan kumaşlar vardır:

JESSİCA KUMAŞ ALAN. JESSİCA KUMAŞ ALANLAR. JESSİCA KUMAŞ ALAN YERLER. JESSİCA KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR. PARÇA JESSİCA KUMAŞ. UCUZ JESSİCA KUMAŞ. SPOT JESSİCA KUMAŞ ALAN. STOK JESSİCA KUMAŞ SATIN ALAN YERLER. JESSİCA KUMAŞ SATAN YERLER. Spot kumaş alan
JESSİCA KUMAŞ ALAN. JESSİCA KUMAŞ ALANLAR. JESSİCA KUMAŞ ALAN YERLER. JESSİCA KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR. PARÇA JESSİCA KUMAŞ. UCUZ JESSİCA KUMAŞ. SPOT JESSİCA KUMAŞ ALAN. STOK JESSİCA KUMAŞ SATIN ALAN YERLER. JESSİCA KUMAŞ SATAN YERLER. Spot kumaş alan

 Yün: Koyun veya deve kılından yapılır, bu da yapıldığı kıla göre ağırlık, konfor ve sıcaklık açısından farklılık gösterir. %100 yünden oluşan kumaş en sıcak kumaşlardan biri olarak kabul edilir.

İpek: Zarif, yumuşak, lüks ve kışın sıcak tutmak için ekstra bir katman olarak kıyafetlerin altına giyilebilir ; Nemi emdiği ve böylece sıcak bir iç ortam sıcaklığından daha soğuk bir dış ortam sıcaklığına geçerken bile vücut ısısını koruduğu için ağırlık olarak da hafiftir.

 Flanel: Soğuğa karşı ince bir kat olarak giyilebilir ve ekstra sıcaklık için genellikle diğer giysilerle kombinlenir. Polar: Giysilerin altına veya dış giyime giyilebilen yumuşak, hafif bir kumaştır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!