Polyester Kot Kumaş Satın Alan Firmalar Nerede?

kumaş satın alan stok denim kumaş satın alanlar spot denim kumaş alanlar parça kot

Parti kot kumaş alanlar. Polyester, esnemeyen sentetik bir kumaştır. Polyester, pamukla kombinasyon halinde, %100 pamuğun aksine, genellikle giyim eşyasını kırışmaya karşı daha az duyarlı hale getirir.

Spot denim kumaş satın alanlar. Polyester karışımının büyük bir dezavantajı, giysiyi daha sıcak hissettirme eğiliminde olmasıdır. Polyester nefes almaz ve nemi pamukla aynı derecede emmez. Yazın bir çift polyester pamuklu kot pantolon giyin ve %100 pamuklu kot pantolon giymekten çok daha sıcak hissedeceksiniz; güzel görünecekler ve siz daha fazla terlerken kırışmayacaklar.

Ucuz kot kumaşı,Likralı Kot kumaşı,Pantolonluk Kot Kumaş,Parça kot kumaş satanlar,En iyi kot kumaşı,Yıkanmış kot kumaşı,Döşemelik Kot Kumaşı,Kot kumaşı toptan,

Polyesterin çok iyi aşınmama eğilimi vardır; zamanla giyside “tüylenme” oluşabilir (özellikle tişört gibi şeylerde fark edilir). Polyester karışımlı denimden yapılmış kot pantolonum yok, bu yüzden nasıl “tüylenme” yapacaklarını bilmiyorum.

PARÇA KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR

“Elastan”, Levis tarafından (en azından) yalın stilde kot pantolon yapmak için kullanılan kotla harmanlanmış sentetik streç malzeme için kullanılan addır. Elastan veya “Spandex“, düz bir ceket giyiyormuşsunuz gibi hissetmeden, daha ince oturan kot pantolonun o şık, eldiven benzeri bir uyum sağlamasına olanak tanır; kot, %100 pamuktan yapılan kot pantolonun aksine, uyum sağlamak için esner ve yüksek hareket özgürlüğü sağlar.

 Streç kot da yeni haliyle daha yumuşak hissettiriyor; kotun yıkama ve giyme rejiminden yumuşamasını beklemek zorunda değilsiniz. Ve tıpkı polyester gibi, “elastan” veya “Spandex” de bu dar pantolonları biraz daha sıcak hissettirecek, ancak o kadar da kötü değil, çünkü en azından erkek kot pantolonları için sentetik elyaf yüzdesi genellikle %1 -2 … belki de %3’tür.

KOT PARÇASI ALAN YERLER

Ancak kötü görünen dokuma, yanlış tarafın dışına uyacak şekilde boyanmış ve kumaşın düzensiz dokuması, alınmaması daha iyi olan düşük kaliteli kot pantolonun bir işaretidir.

Son olarak, klasik denim %100 pamuktur, ancak son zamanlarda ona %2’den %7’ye kadar artan oranda elastan eklenmiştir. Yüzde iki, kumaşı daha giyilebilir hale getirir ve dizlerde su toplamasını önlerken, yüzde yedi, giyildiğinde esneyen ve sıkıca oturan streç efektli bir kumaş yapmak istediğinizde kullanılır.

Metre ile kot alan,metrelik kot satın alan,metre ile kot nereye satılır,metrelik kot kimler alıyor,peşin ödeme kot kumaş alan,metre ile kot nereye satılır,metre ile kot nereye satılır,

Fermuarlar, perçinler, etiket

Aksesuarlar, etiketler, markalı şeritler – tüm bunlar, ürünün kalite faktörünün başka bir teyidi olarak hizmet edebilir.

Yüksek kaliteli kot pantolonların yalnızca metal parçaları olacaktır – hiçbir yerde plastik olamaz! Anında fermuar sadece metaldir ve düğmeler hakkında söylenecek bir şey yoktur. Üretici herhangi bir nedenle klasik “kumaş satın alanlar” değil, sıradan düğmeleri kullanmaya karar verse bile, bunlar metalden yapılacaktır. Ve ceplerdeki perçinler hakkında konuşmaya gerek yok.

DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Likralı 11 ons kot kumaş,12 oz likralı denim kumaş,13 ons likralı kot kumaş,10 oz likralı kot kumaş,9 ons likralı kot kumaş alanlar,likralı kot kumaş satın alan kişiler,

İyi kot pantolonların üzerindeki etiketler her zaman kumaştan yapılacak ve üzerlerindeki yazılar basılmayacak, işlenecektir. Ve bu, tüm etiketler için geçerlidir: hem dahili markalı yazılar hem de üretici, kumaş bileşimi, yıkama koşulları ve diğer her şey hakkında bilgi içeren bilgi şeritleri.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!