Polyester Astar Üreticisi

DENYE ASTAR ÜRETİCİSİ. JARSE ASTAR ÜRETİCİSİ. POLYESTER ASTAR FİRMALARI. İTHAL ATAR ÜRETEN FİRMALAR. POLYESTER ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. DENYE ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. JARSE ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. Kumaş alan

POLYESTER ASTAR SATIN ALANLAR. DENYE ASTAR ÜRETİCİSİ. JARSE ASTAR ÜRETİCİSİ. POLYESTER ASTAR FİRMALARI. İTHAL ATAR ÜRETEN FİRMALAR. POLYESTER ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. DENYE ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. JARSE ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. Kumaş alan. Çoğu insan kıyafet alırken astarını düşünmez. Bu sadece hafife alınan bir şey. Ancak astar, bir giysinin dış kumaşı kadar önemlidir.

Astarlar dikişleri gizlemekten çok daha fazlasını yapar. Aslında, yanlış malzemeden yapılmış kalitesiz bir astar, giysilerinizi neredeyse giyilemez hale getirecektir.

DENYE ASTAR

jarse astar üreticisi denye astarlık kumaş satan yerler jarse kumaş satan firmalar
jarse astar üreticisi denye astarlık kumaş satan yerler jarse kumaş satan firmalar

Astar:

Giysilerinizin içindeki nemi ve ısıyı hapsederek sıcak ve terli hissetmenizi sağlar.

Statik oluşturun, böylece giysileriniz düzgün bir şekilde sarkmak yerine gerçekten yapışır ve sürünür.

Giysilerinize toz ve polen çekerek kirli görünmesini sağlayın ve temizlik ihtiyacını hızlandırın.

Astar kumaşları cildiniz (veya iç giysiniz) ile dış katmanlarınız arasında bulunur. Gerçekten rahat edebilmeniz için nemi emmesi ve ardından onu dışarıya salabilmesi gerekir.

Astarların nemden arındırılması önemlidir çünkü siz terlediğinizi fark etmeseniz bile vücudunuz sürekli olarak nem salar. Herkes gün boyu su kaybeder. Su kaybının %30’u nefes yoluyla, geri kalan %70’i ise terleyerek kaybedilir. Toplamda, her gün yaklaşık 4 bardak su kaybedersiniz.

70 DENYE ASTAR

Bu nem, giysinin dış tabakasının altında kaldığında, terli ve yapış yapış hissedeceksin. Kendinizi plastik bir çanta giyerken hayal edin – kesinlikle rahat bir düşünce değil.

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Denye astar kristal yapısı, nemi emmesini ve ardından cildinizden uzaklaştırmasını sağlar. Aslında, ıslaklık hissi vermeden önce diğer birçok kumaştan daha fazla nemi emebilir.

KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kuşgözü kumaştan bahsetmeden pantolonlardan bahsetmek zor. Bu klasik ilkbahar ve yaz kumaşı hem havadar hem de romantik. Kuşgözü kumaş, tipik olarak kumaşın gövdesi boyunca işlemeli dikişlerle tamamlanan küçük desenli kesiklerle karakterize edilir. Kuşgözü yarda genellikle dantelli bir dekoratif kenara sahiptir ve bu da onu sevimli paçalar, kollar ve yakalar oluşturmak için mükemmel kılar.

50 DENYE ASTAR

Kuşgözü, lif içeriği veya örgüsünden ziyade kumaşın tasarımını tanımlar. Geleneksel olarak kuşgözü, genellikle pamuktan veya pamuk karışımından oluşan düz dokuma bir kumaştan yapılır. Bu kumaş genellikle siyah ve beyaz gibi klasik renklerde bulunur ancak pastel tonlar da popülerdir. Çoğu kumaşta olduğu gibi, jarse, ipek ve hatta deri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kuşgözü kumaşın modern yinelemeleri mevcuttur.

Dışarıda bol miktarda kuşgözü kumaşı olmasına rağmen, en yaygın kuşgözü türü olan geleneksel hafif pamuklu kuşgözü üzerinde yoğunlaşacağız.

Ön yıkama

Herhangi bir kumaş gibi, ön yıkama da uzun ömürlü bir giysi yaratmanın anahtarıdır. Kuşgözü kumaşınıza, bitmiş giysiye nasıl davranmayı planladığınızı uygulayın. Düzenli bir döngüde benzer renklerle ılık suda makinede yıkamanızı tavsiye ederim. Kurutun veya asın. Projenin astarını veya altını çizmeyi planlıyorsanız, astar kumaşınıza aynı yöntemi kullanarak ön işlem yapın.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Şeffaf kağıt kullanmak, kumaşı görmenizi ve yanlış yerleştirilmiş tasarım motiflerinden kaçınmanızı sağlar. Kuşgözü tasarımına bağlı olarak kenar, giysi tasarımınıza dahil edilebilecek hoş bir dantel kenarlığa sahip olabilir. Ayrıca “Katlamada kes” etiketli tüm desen parçalarının aynalanmış olarak izlenmesini faydalı bulabilirsiniz. Bu, dantel bordürlerinden yararlanmanıza ve kumaşınızı daha ekonomik bir şekilde kesmenize yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!