Pembe Kumaş Giymek Nasıl?

Pembe kumaşlar,pembe kadife kumaş,pembe saten kumaş,pembe şifon kumaş,pembe viskon kumaş,pembe pelüş kumaş,pembe süprem kumaş,pembe krep kumaş,pembe ipek kumaş,pembe alpaka kumaş,

Pembe Kumaş Giymek Nasıl

Pembe, birçok kişinin favori rengidir, ancak görünümünüze nasıl dahil edeceğinizi bilmek zor olabilir. Son zamanlarda, pembe renk çok moda oldu, giyim, aksesuar ve hatta makyaj görünümlerinde ortaya çıktı. Pembe giymek istiyorsan, git! İlk olarak, pembe giymeyi anlamaya ve ezici renklere bakmadan gurur verici tonları seçmeye zaman ayırın.

Pembe  Kumaş Giyim Eşyası

1.Daha nötr renklerle pembe giyin. Pembe harika görünüyor, ancak bazen diğer renklerle eşleştirmek zor olabilir. Bir gömlek, güzel bir çift pembe pantolon veya pembe bir ceket gibi bir pembe ifade parçası seçmek, beyaz, siyah veya haki gibi daha nötr bir renkle eşleştirirseniz harika görünecektir.

Örneğin, beyaz bir elbise veya etek ile açık pembe bir ceket giymek olgun ve zarif görünecektir.

Pembe bir kıyafet giyerseniz, farklı renklerle aksesuar kullanmayı deneyin. Altın, siyah, kahverengi ve gümüş pembe ile harika görünüyor.

2.Pembeleri kontrast renklerle eşleştirin. Zarif ve zarif görünmek istediğinizde nötr renklerle pembe giymek harika olsa da, pembe ile güzel bir kontrast renk eşleştirmek, şehirde bir gece geçirmek için harika görünebilir.

Örneğin, gümüş, turuncu ve sarı gibi renklerin tümü, çarpışmadan pembe ile kontrast oluşturur.

3. Pembe bir elbise seçin. Pembe elbiseler pembe giymenin harika bir yoludur çünkü kendinize elbisenin kesilmesine, seçtiğiniz pembenin gölgesine ve üstüne katladığınız aksesuarlara göre farklı bir stil verebilirsiniz. Kadınsı ve zarif görünmek istiyorsanız, açık pembe ve pastel tonları tercih edin. Öte yandan, daha sinirli bir görünüm istiyorsanız, daha parlak, daha cesur bir pembe tonuna gidin.

Gerçekten sinirli bir görünüm istiyorsanız, sıcak pembe bir elbisenin üzerine siyah deri bir ceket katlamayı deneyin.

Pembe kumaşlar,pembe kadife kumaş,pembe saten kumaş,pembe şifon kumaş,pembe viskon kumaş,pembe pelüş kumaş,pembe süprem kumaş,pembe krep kumaş,pembe ipek kumaş,pembe alpaka kumaş,

4. Pembe gibi bir renk giyerken, daha azının daha fazla olduğunu hatırlamaya çalışın. Pembe bir üst giyerseniz, aynı renkte pembe pantolon, şort, etek vb. Tüm kıyafetinizi pembe yapmak istiyorsanız, ancak bir elbise giymek istemiyorsanız, kıyafetinizi daha ilginç hale getirmek için farklı pembe tonları seçmeyi deneyin.

Örneğin, koyu pembe bir gömleği, ezici görünmeden daha bir etekle eşleştirebilirsiniz.

5. Cilt tonunuzu düzleştirecek bir pembe tonuna gidin. Zeytin veya koyu teniniz varsa, daha parlak pembeler cildiniz için en gurur verici olacaktır. Adil bir teniniz varsa, soluk pembeler iyi bir seçim olacaktır. Ortada bir yerde iseniz, muhtemelen hemen hemen herhangi bir gölgeyle kurtulabilirsiniz, ancak çok hafif ve çok cesur olmayan gölgeleri seçmeye çalışın.

Belli bir pembe tonu giydiğinizde çok fazla iltifat aldığınızı fark ederseniz, muhtemelen en iyi eşleşmeyi buldunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın