Parti Kumaş Alanlar Kumaşçılar Sokağı

Şifon kumaşçılar viskon kumaşçılar kot kumaşçılar penye kumaşçılar kadife kumaşçı

Kaliteli kumaşı belirlerken nelere dikkat etmelisiniz?

Elyaf Dokuma Kumaş Satın Alan

Kumaş alanlar. Yüksek kaliteli kumaşların lifleri birbirine sıkı ve sıkı bir şekilde dokunmuştur. Lifler arasındaki gözle görülür boşluklar çoğunlukla düşük lif kalitesinin işareti olduğundan, böyle bir boşluk olmamalıdır. Kumaş satın alan bu malzemeler kolayca yırtılabilir. Yüksek kaliteli kumaşlarda dikey ve yatay dokumaların kombinasyonu daha eşit bir şekilde dağılarak daha güçlü bir kumaş yüzeyi oluşturur.

Işık Testi

Parti kumaş alanlar. Eğer ürüne satın almadan önce fiziksel olarak dokunabiliyorsanız, diğer bir yöntem de onu ışığa tutmaktır. Son derece ince kumaşlar bile tamamen yarı saydam görünmemelidir. Kumaş daha az yoğun olarak örülür veya dokunur ve bu nedenle içinden çok fazla ışık geçmesine izin verirse şeklini kaybetme ve çabuk yıpranma olasılığı daha yüksektir.

şifon kumaş satışı viskon kumaş satışı saten kumaş satışı krep kumaş satan yerler

Dayanıklı Boyama

Uygun renklerle kumaşlar ve giysiler mükemmel kaliteye, şıklığa, çok yönlülüğe, stile ve modernliğe sahip olabilir. Uzun ömürlü ve çevre açısından sürdürülebilir bir üretim süreci sağlamak için kullanılan boyalar hakkında bilgi arayın. İyi işlenmiş renkler, yüksek kaliteli kıyafetleri tanımlamak için kullanılabilir.

Kumaş Ağırlığı, Hissi ve Örtüsü

Spot kumaş alan. Ne tür bir şeyi tuttuğumuzu belirlerken duyularımız oldukça önemlidir. Gözümüz belli bir desene döndüğünde, belli bir kumaşı okşamak istediğimizde, ona dokunduğumuzda gözümüzün ilk bakışta tanıdığı kalite ve şıklığı aktardığında elimizde güzel bir kumaş olduğunu biliriz. Kalite, bir şeyin hissettirme ve örtme şeklinin yanı sıra, duruşu, ağırlığı ve zarafeti ile de yansıtılır. Ses konusunda da aynı şey gerçekleşir. Evet, iyi bir kumaşın ayırt edilebilir bir sesi vardır. İyi bir kumaşı karıştırdığınızda ve gerdiğinizde, cızırtılı veya pürüzlü olmaktan ziyade sağlam, sert ve tatmin edici bir ses çıkarır. Yarattığı gerilimin etkisiyle eller duraklar.

PARÇA PENYE SATIN ALANLAR

Tasarımın Rengi, Şeffaflığı ve Deseni

Burada ekstra dikkatli olmanız gerekiyor çünkü günümüzde herkes bir tasarım ve baskı oluşturabilir, ancak bu her zaman aynı kalitede ve eski bir isim altında olmayabilir. Aslında tasarımın kalitesi ve arkasındaki şirketin (geçmişi ve itibarı olan ünlü sanatçılar ve tasarımcılar) uzmanlığı, çoğunlukla çalışmalarının yer alacağı kumaşın kalitesini belirler.

Direnç ve Azim

Toptan Krep kumaş satış yerleri Krep kumaş metre fiyatı Krep kumaş satan yerler. Krep kumaş nerede satılır Krep kumaş kilo fiyatı. Krep kumaş üreticisi. Metre ile Krep kumaş satın alanlar. Krep kumaş metre ile satın alanlar

Yüksek kaliteli bir kumaşın 15.000’den fazla döngüden geçtiği düşünülüyor; bu sayı aslında kumaşların etiketlerinde yazılıdır. Kumaşın her yıkamadan sonra orijinal durumunu, rengini, şeklini ve dokusunu koruma yeteneği, bu döngüler sırasında belirginleşen bir özelliktir (ve ayrıca kumaşın tekrar tekrar temizlenmesinden sonra da fark edilebilir).

Teknik Nitelikler: Çıplak gözle görülenden daha fazlası

İyi bir kumaşın bazı özellikleri yukarıda belirtilen özelliklerin çok ötesine geçer; çıplak gözle görülemez, elle tutulamaz veya bu tekstil ürünlerinin başka neler sunduğu anlaşılmadan hemen algılanamaz.

Nemi emer

Doğal ve kaliteli kumaşlar genellikle çok emicidir. Bezi hafifçe ıslatıp parmak uçlarınızla bastırarak sıvıları ne kadar hızlı emdiğini görün. Eşit bir ıslak nokta bırakmak yerine nem, kumaşın iplikleri boyunca hareket etmelidir.

SPOT ŞİFON KUMAŞ SATIN ALAN

Rahat Konular

Zamanla gevşek tekstillerin bozulma olasılığı daha yüksektir. Kullanıldıktan ve yıkandıktan sonra kolayca yırtılır ve yok edilirler. Sıkı örgülü veya örgülü kumaşları seçin.

Kompozisyon

Satın aldığımız kumaşların bileşimi nedir? Her ne kadar bazen bazı malzemelerin kırılganlığını görseniz de insan gözünün bunu görmesi zordur. Bu nedenle her lifin içeriğindeki yüzdeleri öğrenmek için etiketine başvurmalısınız. Doğal elyaflar (pamuk, yün, keten ve ipek gibi) her zaman değer katar ve hatta bazı durumlarda renklerin kalıcılığını artırarak çekiciliğini keskinleştirir ve artırır. Zamanla artan direnç ve dayanıklılık sağlamak için her zaman polyester gibi en kaliteli sentetik elyafların kullanılması gerekir.

TOPTAN KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Bu durumda ürünün markası kalitesinin garantisi olarak hizmet vermektedir çünkü eğitimsiz, vasıfsız bir göz iyi bir polyesteri kötü bir polyesterden ayırt edemez. İyi bir kumaş, görünmese de birçok iplikten yapılır; kumaşa ağırlığını ve yoğun dokusunu veren şey budur. Yani, dokunduğunda kumaşın kendisinde ne kadar çok iplik bulunur ve dolayısıyla tekstilin kalitesi ne kadar yüksek olursa, her tekstil ürününün temelini oluşturan atkı ve çözgüdeki iplik sayısı da o kadar yüksek olur. Bu kumaşın değişmez denklemidir. Her kumaşta bir atkı ve çözgü vardır ancak her kumaş aynı iplik numarasına ve iplik kalitesine sahip değildir.

Çözüm

Denye astar satan yerler. 70 denye kumaş satanlar. 50 denye jarse satış yerleri. Toptan denye astar satanlar. Toptan jarse astar fiyatı. Denye astar metre fiyatı. Denye astar kilo fiyatları.50 denye astar satanlar. Denye kumaş firmaları.

Parça polar satın alanlar. Özetlemek gerekirse bunlar, hepimizin yanı sıra sizin de yüksek kaliteli kumaşları belirlemenize yardımcı olabilecek özellik ve özelliklerden yalnızca birkaçıdır. Dayanıklılık, dayanıklılık, boya, dökümlülük, konfor ve stil gibi kaliteyi karakterize eden bir dizi önemli özellik vardır. Bu gereksinimlerin bir kısmını veya tamamını (ve sonuçta üreticiler için kar marjını) tamamlamak için zaman ve para gerekir. Sonuç olarak, gerçekten iyi kalitede ürünleri gülünç derecede düşük fiyatlara bulmak zordur. Elbette çoğumuz için ilk bakışta mükemmel görünen bir ürünü uygun fiyata satın almak caziptir, ancak çoğu zaman kusurlar, ürün kullanıldıktan ve temizlendikten sonra ortaya çıkar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!