Parti Kot Alan

KOT ALAN,KOT ALANLAR,DENİM ALAN,DENİM ALANLAR,DENİM SATAN YERLER,KOT SATAN YERLER,PARÇA KOT SATAN YERLER,PARÇA KOT KUMAŞ,KOT KUMAŞ KİLO FİYATI, KİLO İLE KOT KUMAŞ,
KOT ALAN,KOT ALANLAR,DENİM ALAN,DENİM ALANLAR,DENİM SATAN YERLER,KOT SATAN YERLER,PARÇA KOT SATAN YERLER,PARÇA KOT KUMAŞ,KOT KUMAŞ KİLO FİYATI, KİLO İLE KOT KUMAŞ,

Parti kot alan

Kotların neden mavi olduğunu ve nasıl yapıldığını size anlatıyoruz. Ayrıca hangi kot pantolonların kiminle çıkacağı ve satın alırken neye bakmanız gerektiği konusunda size ipuçları veriyoruz.

On dakika içinde arkadaşlarıyla kaykay yapmaya gitmek için randevu alır. Kendinizi büyük göstermek için fazla zaman kalmadı. Bu yüzden en sevdiği kot pantolonu çabucak alıyor çünkü her zaman uyuyorlar. Aşınmış alanlarla, gerçekten havalı görünüyor ve bir kaykayın üzerine epeyce düşmeden kurtuldu.

PARÇA KOT KUMAŞ ALINIR.

spot demim parti denim ucuz denim parça denim zeytinburnu denim denim nerede satılır denim fiyatı mavi denim

Kumaş Alan olduğu gibi, kot pantolon gardırobunuzda bulunabilir. Ve trend diyor ki: kot pantolon ne kadar çok kullanılırsa, o kadar soğuk görünür. Ama kotların üretim sırasında rengini kaybettiğini biliyor muydunuz?

Bir kot pantolonun CV’si

Parti kot alan. Koyu mavi boya indigo kot pantolona rengini verir. Aslında çivit mavisi bitkisinin yapraklarından gelir, ancak şimdi yapay olarak üretilmektedir. Bununla birlikte, indigo sadece dış iplikleri renklendirir ve kumaşın özü beyaz kalır. Boyamadan sonra kot mavidir, ancak hiçbir şekilde bitmiş pantolon yoktur.

Bir kot pantolon 60’a kadar ayrı parçadan oluşur: pantolon cepleri, fermuarlar, kemer halkaları, düğmeler ve çok daha fazlası. Parti Kot kumaştan kot pantolonun şekli desene göre kesilir. Daha sonra tek tek parçalar güçlü bir iplikle dikilir. Görünür turuncu-sarı dikişler, pantolonu bir arada tutar. Son olarak, düğmeler ve perçinler takılır.

Bir kez yıkayın lütfen!

Kot pantolon ile gömlek nasıl giyilir,parça kot kumaş kilo fiyatı,denim kumaş kilo fiyatları,ham kot kumaş kilo fiyatları,mavi kot kumaş kilo fiyatları,parti kot kumaş kilo fiyatları,stok kot kumaş kilo fiyatları,

Stok kot alan. Diğer tüm giysiler şimdi satışa hazır olacaktı – ama kotlar değil. Kotlar büyük bir yıkama tamburunda yıkanır. Popüler “taşla yıkanmış” kotlar (taşla yıkanmış kumaş alanlar) özel olarak yıkanır. Kotlar süngertaşı veya enzimlerle yıkanır. Kumaş parçası alan yapay olarak da üretilebilen gevşek bir lav taşıdır. Enzimler, kimyasal bir süreci hızlandırabilen maddelerdir.

Parça kot kumaş alan. İki “bileşen” renk katmanını ovalar ve denimin doğal rengi ortaya çıkar. Kumaşı ne kadar uzun süre yıkarsanız o kadar hafif olur. Kotlar altı saate kadar yıkanabilir. Bu arada: kotlarınızı taşla yıkamak evde için uygun değildir. Taşlar çamaşır makinesini kırabilir ve ebeveynleri kızdırabilir.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ DEĞERİNDE ALINIR.

Kotlar dikildiğinde, yıkandığında ve durulandığında yine ütülenir ve mağazada satılabilir.

Ne kime uyuyor?

Spot Kot satın almak sandığınız kadar kolay değil. İlk engel bir model seçmektir. Son olarak, düz bir şekil, yenilikçiler, esnek, genişletilmiş bir şekil ve çok daha fazlası var. Ama hangi model doğru model?

Alışveriş ipucu

Kot alan bedenleri genellikle Amerikan ölçüsünde iki sayı ve inç ile belirtilir. Bir inç 2.54 cm’dir. İlk bilgi bel bandının genişliğidir. İkinci spesifikasyon, pantolon bacağının bel bandından ayağa olan uzunluğuna karşılık gelir. Bir örnek: bir kot pantolonun boyutu 26/30. Yani genişlik 26 inç (= 66 cm) ve uzunluk 30 inç (= 76 cm). Hepsi çok zor görünüyor, ancak bir noktada size hangi bedenin uygun olduğunu bileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın