Parça Kumaş Alan

Kumaş satmak için yer arıyorsanız orası tam olarak burası!

Yün Farklılıkları Nelerdir ?

Öncelikle önemli: yün tamponları . Bu basitçe, yünün diğer malzemelerden çok daha yüksek bir sıcaklık dengeleme etkisine sahip olduğu anlamına gelir. İpek ve aşağı gibi, yün, vücudun aşırı ısınmasını önlemek için, daha katlanılabilir hale getirilebilir.

Kumaş Alan
Kumaş Alan

Bunu gözlemlemenin en kolay yolu, soğuğun sıcaklığına, örneğin tramvay ya da bir mağazaya çıktığınız zamandır. Çok sıcak giyinmek için, hemen kumaş alan terlemeye başlarsınız. Ancak yün gibi protein bazlı malzemeler bu görünümü önemli ölçüde azaltır. Onlar daha doğal ve kendiniz denemek zorundasınız.

Dezavantajlar da elbette mevcut, her şeyin iki yüzü var. Düzgün ıslak yünü kurutmak uzun zaman alır . Elyaflar daha sonra tamamen suyla ıslatılır, bu da (kurutma) süresini alır.

Yün ve sentetik arasında büyük bir fark var . Birincisinde, bir noktada, tüm elyaf su ile berbat, ikincisi ile, su her zaman lifler arasında kalır. Tabii ki, parça kumaş alan bu da doğada dış giyim üzerinde bir etkisi vardır. Münferit giyim katmanlarını ve malzemelerini özel olarak seçmeye değer.

Örneğin, hafif çiseleyen yağmur, dışarıda giyilen yünün su itici yüzeyi için hiç sorun değildir, bu giysinin giyicisi kuru ve iyi bir şekilde temperlenecek ve yünün kendisi yüzeysel olarak ıslak olacaktır.

On günlük bir tur yağdırdı yün giysiler ıslak – ve gerçekten güçlü ve uzun yağmur gerektiğini için – taşıyıcı hala “Yağmurda standı,” gelmez sağlar aynı ve daha sonra sıcaklık evde kurutulabilir ucuz kumaş. Yolda, su geçirmez ve hava geçirmeyen plastik giysilere kıyasla daha iyi taşıma rahatlığı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

parça kumaş alan
parça kumaş alan

Dış giyim olarak yün temelde kötü değildir. Ancak modern insan, dışarıdan sadece bir miktar nemi deneyimlemekten korkuyor. Bu nedenle (ve hazır giyim endüstrisinin pazarlama çabaları sayesinde), en hafif yağmurluklardan önce bile tamamen su geçirmez  parça kumaş ve sentetik kıyafetlere başvurulur. İçeriden ve ara sıra dışarıdan biraz su almak istiyorum.

Çok günlü çadır turunda o zaman farklı görünüyor. Islak iç çamaşırı giyen burada çok kuru yün almak için henüz iken, – ( İpucu : Eğer göreli kolaylığı kuru ile hafif yünlü giysiler ucuz parça kumaş almak yüzden sürükle hakkında cilt ve nemli duruma ilişkin bir kuru tabaka) – bu gerçekten hantal yünlü giyim ile hiçbir fazla olabilir başarmak. Isının ıslandığı yerlerde, dış ısı kaynakları ve kuru hava kuru olmayacak, yünü yitir. Daha fazla yağmur, giysinin dışına ne kadar uzağa giyilir ve kurumaya yönelik daha az seçenek, daha anlamlı sentetik olur.

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın