Parça Kot Kumaş Alımı Yapanlar

ham denim alanlar toptan denim kumaş alanlar likralı denim alan yerler fazla gelen kot kumaşları alanlar elde kalmış kot kumaş alan yerler

Kumaş alımı yapanlar. Parça denim alımı yapan ham denim alanlar toptan denim kumaş alanlar likralı denim alan yerler fazla gelen kot kumaşları alanlar elde kalmış kot kumaş alan yerler. Kumaş gerçekten çok sağlamdır ve özenle kullanılması, uygun şekilde yıkanması, ütülenmesi, saklanması ve giyilmesi şartıyla çabuk yıpranmaz. Ürüne bağlı olarak denim malzemenin yoğunluğu şu şekilde verilebilir:

Hafif giysiler, gömlekler ve “hafif” pantolonlar için 6 ila 10 ons.

Ceketler ve paltoların yanı sıra şapkalar ve pantolonlar için 10 ila 14 ons.

PARÇA DENİM KUMAŞ ALIMI YAPANLAR.

Parti kumaş alanlar. Genel olarak denimin ayrılmaz bir parçası olan “denim”, yüzyıllar önce İstanbul şehrinde yapıldı. Başlangıçta, gemiler için yelkenler bu malzemeden yapılmıştır. Ancak bu kumaş sadece 1773’te giyim için kullanıldı. O zaman kottan kıyafet dikme fikrini ortaya attılar ve hatta bu iş için bir patent aldılar. Kumaş rahatsız da olsa oldukça güçlü ve dayanıklı olduğu için giysiler kendilerini haklı çıkardı. Ancak, o zamanlar için güç ve dayanıklılık birincildi.

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR

Kot pantolonların modern dünyada alışılageldiği gibi standart mavi veya gri olmadığını da belirtmekte fayda var. Başlangıçta, tüm ürünler kahverengi bir renge sahipti, ancak 19. yüzyılda onları güzellik için boyama fikri ortaya çıktı. Denim, 19. yüzyılın başlarında, Western günlerinde özel bir popülerlik kazandı. O zaman herkes, görünüşte modern olanlara belli belirsiz benzeyen kot pantolonlarla gösteriş yaptı.

Toptan 7 ons kot kumaş toptan 9 ons kot toptan 10 ons kot Toptan 11 Ons Denim Kumaş

Dünya markası sayılan modern jean’in öncülerinin giydiği giysilerdir. Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir merkezde mağazaları var. Sıradan kıyafetleri tam bir külte dönüştürenler onlardı, çünkü modern dünyada 195 ülkeden 190’ı kot pantolon alıp giyiyor. Kot kumaş alanlar yaşa bakılmaksızın insanların %80’i kot pantolon giyiyor çünkü bu, dayanıklılığı, rahatlığı ve uygun fiyatı nedeniyle en popüler kumaş.

Denim hakkında ilginç

PARÇA KOT SATIN ALANLAR

Özellikle kot nedeniyle denim, sürekli bakım gerektiren oldukça zahmetli ve kaprisli bir kumaş olarak kabul edilir. Özellikle giysiler koyu renkliyse. Özellikler ve özelliklere gelince:

Kuru temizlemeci yok. Denim “çekme” eğilimindedir, bu nedenle kuru temizleme, giysilerinizin boyutunu büyük ölçüde küçültür. Bunu asla yapma!

Yıkadıktan sonra biraz gerin. Evet, kot kumaş yıkandıktan sonra bile zar zor fark edilse de çekme eğilimindedir. Elbette birçok kişi, kot pantolonların yıkandıktan sonra bir kucağa oturduğunu, ancak hafifçe açtıktan sonra her zamanki gibi oturduklarını gözlemlemiştir. Kot kumaşın yıkandıktan sonra çekmemesi için, çamaşır makinesinden çıkarıldıktan hemen sonra – ellerinizle biraz gerdirilmesi önerilir.

 Çamaşır suyu tozu yok. Yanlış toz seçerseniz, boyalı kumaş görünümünü çok çabuk kaybeder. Koyu kot için saç kremi kullanılması tavsiye edilir.

Başka şeylerle yıkanmayı sevmezler. Rengin değişmesi veya tam tersi bir risk vardır, kot pantolon diğer şeyleri, özellikle beyazı lekeleyecektir.

KUMAŞ ALIMI YAPAN YERLER

Daha az ütü. Rengin kontrastını etkileyen ütülemedir ve ütüyle sürekli bir prosedür, rengin daha az doygun olmasına yol açacaktır.

Kottan yapılan denim oldukça özel ve gücüne rağmen kaprislidir. En önemli şey kalite olduğu için modern dünyada markaların peşinden koşmayın. Zamanla, iyi kot ürünlerini el yapımı olanlardan ayırt etmeyi öğreneceksiniz ve uygulamanın gösterdiği gibi, pahalı olan her şey yüksek kalitede değil, ucuz sahtedir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!