Parça Kot Kumaş Alanlar

Kumaş satın alanlar. %100 pamuk Kot likralı parça kot satın alanlar likralı parça denim alanlar parça kot kumaş kimler alır parça siyah kot kumaş alanlar siyah denim kumaş satın alanlar metre üstü topbaşı parça kot alanlar topbaşı kot kumaş satın alan yerler metre üstü denim kumaş satın alan denim kumaş alan firmalar.

Parça Streç denim satın alanlar Streç denim parçası alanlar metre üstü Streç denim alan sezon sonu Streç denim alan üretim fazlası Streç denim alan imalatdan kalmış Streç denim satın alan yerler.

Kumaş alan parti denim kumaş fiyatı; denim kumaş fiyatları; spot denim kumaş; stok denim kumaş; pamuklu denim kumaş fiyatı; toptan denim kumaş fiyatı; streç denim kumaş fiyatı; likralı denim kumaş üreticileri; denim kumaş firmaları; kot kumaş firması; denim kumaş üreticisi; streç denim kumaş üreticileri; türkiye denim kumaş fabrikası;kot kumaş fabrikası; şifon kumaş fabrikası; penye kumaş fabrikası;.

Kumaş alan Bu, aşağıda ayrıntıları verilen farklı türleri oluşturmak için birçok farklı şekilde işleyebileceğiniz normal denimdir. Bu kumaş çok dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve çok yönlüdür.

Spot denim kumaş alan firmalar. Boyandıktan sonra yıkanmayan bir kumaştır. Bu yıkama genellikle kumaşın yumuşaması ve aynı zamanda çekmeyi ortadan kaldırmak için yapılır. Temel olarak dikişte buna ön yıkama diyoruz. Buna aynı zamanda sanforize edilmemiş denim de denir

Ham denim, kot pantolonlardan alışık olduğumuz eskitilmiş görünümlerin hiçbiri olmadan oldukça düzgün bir görünüme sahiptir. Hangi yıpranmış görünüm arzu ediliyorsa, solma ve stres yoluyla doğal olarak elde edilmesi gerekecektir. Bu, bazı insanların fabrikada yapılan eskitilmiş görünümden daha çekici olduğunu düşündüğü doğal bir süreçtir. Ham denim kumaşı dikmeden/giymeden önce ön yıkamanız önemlidir.

Sanforize Denim

Yıkama sonrası çekmemesi için işlenmiş denim kumaştır. Ham denim dışındaki denimlerin çoğu Sanforludur.

İki tür renkli denim vardır – mavi ve diğer renkler. Mavi renk veya maviye yakın tonlar, indigo boyama olarak bilinen bir işlemle verilmektedir. Kükürt boyama, denime Siyah, pembe, gri, hardal, yeşil, kırmızı vb. gibi diğer renkleri verir.

Streç denim

streç kot alanlar; streç kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş fiyatları; kot kumaş metre fiyatı; denim kumaş metre fiyatı; ucuz kot kumaş; likralı kot kumaş fiyatları; pamuklu kot kumaş fiyatı; polyester kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş satan yerler; toptan denim kumaş satanlar; parça kot satanlar;

Bu , likra/elastan gibi esnek sentetik elyafla birleştirilmiş denimdirbu da ona esneklik kazandırır.

Likralı kot kumaş satın alanlar. Kot pantolon için alışveriş yaparken kalite önemlidir. Lüks denim sadece daha iyi hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda daha uzun süre dayanacaktır. Tasarımcı markaların birinci sınıf malzeme ve kumaşlara yatırım yapma olasılığı daha yüksek olsa da bu, ustalıkla hazırlanmış kot pantolonları daha uygun fiyat etiketine sahip bulamayacağınız anlamına gelmez. İşin püf noktası, iyi şeyleri dikişlerden (kelimenin tam anlamıyla) yırtılacak şeylerden ayırt edebilmektir.

Peki kot pantolonu tam olarak yüksek kaliteli yapan şey nedir? Mükemmel çifti bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Size yardımcı olmak için, bir dahaki sefere yeni denim almak istediğinizde yanınızda götürebileceğiniz en iyi kot alışveriş kontrol listesini derledik.

A sınıfı denim kot pantolonun nasıl satın alınacağına dair beş ipucumuzu okumaya devam edin.

Daha Ağır Bir Kumaş

Her şey dokunuşta. Kaliteli kot pantolonlar daha güçlü ve daha ağır denimden yapılır. Sadece lüks görünmemeli, aynı zamanda lüks hissetmeliler. Bu yüzden alışveriş yaparken ellerinizi kumaşın üzerine koyun. Genel olarak konuşursak, yazlık kot pantolonlar dışında, hafif denimler (yani 12 ons’un altındaki herhangi bir şey) daha düşük bir kaliteye eşit olabilir.

 Toptan kot kumaş satın alan yerler. Etikette bulamıyorsanız satış elemanından kot pantolonun ağırlığını isteyin. İnternetten kot pantolon alışverişi yapıyorsanız  ayrıntılı ürün açıklamasında kumaş ağırlığının (“hafif”, “orta” veya “ağır“) listelenip listelenmediğini kontrol edin.

Bilginize: Spot kot kumaş satın alanlar. Ağır denim kot pantolonlar ilk başta biraz sert gelebilir, ancak birkaç kullanımdan sonra sonunda yumuşayacaktır. Ancak sabırlı olmak erdemlerinizden biri değilse kot pantolonunuzu sirke ve sıcak su banyosunda bekleterek alışma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Kumaş satın alanlar. 13 ons kot kumaş satın alan yerler 13 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 13 ons likralı kot kumaş alan firmalar 13 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 13 ons likralı kot kumaş alanlar stok 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 13 ons kot kumaş satın alanlar Ham 13 ons kot kumaş satın alanlar tekleme 13 ons kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan 13 ons kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 13 ons kot kumaş alanlar ihraç fazlası 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 13 ons kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 13 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış13 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 13 ons kot kumaş alanlar metraj 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 13 ons likralı kot kumaş alanlar 13 ons kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 13 ons kot kumaş satın alan.

Kot pantolonlar genellikle yıkanmadan birden fazla aşınmaya dayanabilir, ancak genel bir kural olarak, onları tutarlı bir şekilde giyiyorsanız her üç haftada bir (aktif iseniz daha fazla) yıkayın. Eğer bunlar özel kot pantolonlarsa (yani çok kaliteli veya kişiye özel yapılmışsa), altı aya kadar yıkamadan bile dayanabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!