Parça Kot Kumaş 1a Kot Kumaş Parti Kot

kot parçası alan

Parça Kot Kumaş Ucuz Kot Kumaş.

Kot için alışverişe çıktığınızda, yüksek kaliteli bir çiftin nasıl tanımlandığını biliyor musunuz? Denim alımlarınızdan sık sık memnun kalmıyorsunuz, ancak neden olduğundan emin değil misiniz? Aşınacak ve tipik daha uzun süren bir kot pantolon istiyorsanız, kaliteli yapıların nasıl tespit edileceğini bilmek önemlidir.

İyi marka parti kot tasarımcı markaların yanı sıra daha az pahalı etiketlerle yapılabilir. Tasarımcı denim markalarının genel olarak daha kaliteli malzemeler kullanması daha muhtemel olmakla birlikte, en iyi üretilen kotlar, daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olanlarla sınırlı değildir; bu, hepimiz değer arayan müşteriler için iyi bir haberdir.

Parça Kot Parçası Alanlar Likralı Kot Ucuz Kot

İşte bir dahaki sefere parça kot alışverişe giderken yanınıza almak için kullanışlı bir kontrol listesi. Denim paranın karşılığını daha fazla almak için kullanın.

Bir kot satış rafına göz atarken, ellerinizi parti kumaş koyun. Kaliteli kotlar, daha ucuz bir dokumadan farklı hissettiren daha güçlü ve daha ağır kotlardan yapılır. Yatak çarşaflarında olduğu gibi, yüksek iplik sayımı daha kaliteli kumaşın bir işaretidir.

Kumaş inşaatı konusunda şüpheniz olduğunda bir satıcıya sorun. Bilgi için parça kot alanlar jean’in marka etiketini de kontrol edebilirsiniz. Denim kumaş alan gibi yüksek kaliteli kumaşlara yatırım yapan Denim markaları, ürün etiketlerinde (ve genellikle pazarlamalarında ) genellikle bu konudaki ayrıntıları paylaşırlar.

Peki, hangi kot ağırlığı iyi yapılmış, kaliteli bir kot parçası alanlar jeans e işaret ediyor? Genel bir kural olarak, 12 ons ağırlığın altındaki herhangi bir şeyin hafif denim olduğu düşünülür ve daha düşük kalitede olabilir. (Bunun dikkate değer bir istisnası, daha ince kumaştan yapılmasını istediğiniz yaz ağırlıklı kottur).

Daha ağır olan kotun o kadar rahat olmayacağından endişelenmeyin. Yüksek kaliteli kotların, ilk denemelerinizde biraz daha sert, hatta biraz daha sert hissedebileceği, genellikle daha ucuz denim giymeniz durumunda alışmak biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, daha ağır bir jean’i “kırdığınızda”, yumuşatır ve ayrıca eğrilerinize daha iyi uyar stok kumaş temin edilemeyen kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar. Düzgün bakım yapıldığında daha ağır kot da uzun süre dayanmalıdır.

İşte sert hissediyorum yeni kot nasıl yumuşatılması konusunda bazı ipuçları.

İpucu:  Kot pantolon için çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız  (ve dolayısıyla kot kumaşa dokunamıyorsanız), kumaş ağırlığının kotun ayrıntılı ürün açıklamasında listelenip listelenmediğini kontrol edin. Kotlar ayrıca ürün açıklamalarında “hafif”, “orta” ve “ağır” ağırlık olarak da adlandırılabilir. Yukarıda olduğu gibi, likralı kumaş sadece yazın giymek için tasarlanmış hafif ağırlıkta kot pantolon hariç, orta ağırlıktaki herhangi bir şey muhtemelen en yüksek kalite değildir.

Parti Kot Kumaş Stok Kot Kumaş Spot Kot Kumaş

Streç kotlar , kıvrımlı figürler için harikalar yaratabilir ve genellikle kumaş alanlar fazladan pantolon vermeden giymek daha rahat olur. Çoğu kadın gibi, kotunu biraz germekle tercih ediyorsan, kaliteli streç kotu bulmana yardımcı olacak kolay bir numara var.

Esnek kotlar, çekmek ve vermek için tasarlanan kumaştan yapılmış olsalar da, sadece o kadar uzamalıdırlar.

Peki, numaramız ne? Parti Kumaş etiketinde Lycra veya Spandex yüzdesi olup olmadığını kontrol edin. Maksimum% 2 aradığınızı düşünüyorsunuz. (Genel bir kural olarak, yüzde biri size konfor için sadece bir miktar gerginlik verirken, yüzde ikisi daha fazla kumaş vermek anlamına gelir). Bundan daha fazlası varsa ve paranızın karşılığını almadan önce kotun yıpranmasını (veya “çantadan çıkmasını”) bekleyebilirsiniz.

İpucu:  Streç kot pantolon, size rahatça sığması içindir. Eğer varsa jean boyutları arasında bunların birden giyer sonra gevşek hale gelebilir olarak, sizin küçük boyutta streç kot satın almak için iyi bir fikirdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın