Parça Gömleklik Kumaş Alanlar

https://www.kumas.org/parca-gomleklik-kumas-alanlar/

GÖMLEK KUMAŞLARI

Kumaş alanlar. Parça poplin kumaş parça oxford kumaş satın alanlar parça gömleklik kumaş satın alanlar ham gömleklik kumaş alan parti gömlek kumaşı alanlar. Uzun lifli pamuktan üretilen gömlek kumaşları oldukça dayanıklıdır, nefes alabilir, alerjik reaksiyonlara neden olmaz, özel bakım gerektirmez. Pamuklu malzemelerin yüzey dokusu, görünümü ve özellikleri, doğal liflerin bileşimine, oranlarına ve ipliklerin dokuma özelliklerine bağlıdır. Aşağıda ne tür kumaş kullanıldığına bakacağız. Gömlek dikmek için.

Özel Dikim Gömlek Kumaşı Ismarlama Gömleklik Kumaş Özel Gömlek Kumaşı Kupon Gömlek Kumaşı

Poplin.

Kumaş alan. Poplin, farklı kalınlıklardaki ipliklerin iç içe geçmesiyle elde edilen, gömlek yapımında kullanılan dayanıklı bir pamuklu kumaştır: daha kalın ve daha nadir atkı dokumalı ince, yoğun bir çözgü.

Dokuma sırasında elde edilen küçük bir enine iz, malzemenin pürüzsüz bir yüzeyinin etkisini yaratır. Poplin oxford’dan daha yumuşak olmasına rağmen ağırlık olarak farklılık göstermez, şeklini iyi korur ve yüksek hava geçirgenliğine sahiptir.

Erkek poplin gömlekler hem günlük giyim hem de resmi etkinlikler için uygundur, fark sadece renk şemasındadır. Resmi ve ciddi etkinliklerde, katı bir takım elbise ile beyaz bir gömlek sağlam görünür. Kot pantolon ve pantolon kombinlerinde düz, renkli ya da baskılı gömlekler en iyi seçenektir.

Poplin ürünlerinin otomatik modda +60 ° C’den fazla olmayan su sıcaklığında yıkanması kolaydır. +110 °C’yi geçmeyen sıcaklıkta ütüleyebilirsiniz.

Oxford _

Oxford, “kumaş satın alanlar” tipi dokuma ile karakterize edilir: çift veya üçlü ana iplikler, bir dama tahtası deseninde birbiri üzerine biner ve kanvasın yüzeyinde karakteristik bir desen oluşur. Bu gömlek kumaşı, birçok etkili kombinasyon elde etmenizi sağlayan farklı renkteki elyaflardan yapılmıştır.

Belirgin kabartmalı doku, Oxford kumaşına biraz pürüzlülük verir. Erkek gömleği kumaşı yumuşaktır, ancak yoğun ve dayanıklıdır, şeklini iyi korur. Gündelik Oxford pamuklu gömlekler resmi olmayan durumlarda giyilir.

Şifon Kumaş Fiyatı,Viskon Kumaş Fiyatı,Pazen Kumaş Fiyatı,Poplin Kumaş Fiyatı,Oxford Kumaş Fiyatı,Tafta Kumaş Fiyatı,Organze Kumaş Fiyatı,Kaşe Kumaş Fiyatı,Kaşmir Kumaş Fiyatı,İki İplik Kumaş Fiyatı,Üç İplik Kumaş Fiyatı,Ribana Kumaş Fiyatı,Kaşkorse Kumaş Fiyatı,Pike Kumaş Fiyatı,Selanik Kumaş Fiyatı,Jakarlı Süprem Kumaş Fiyatı,Jakarlı interlok Kumaş Fiyatı,Kapitone Kumaş Fiyatı,Rayon Krep Kumaş Fiyatı,Havlu Kumaş Fiyatı,File Kumaş Fiyatı,Polar Kumaş Fiyatı,Ringer Kumaş Fiyatı,Vanize Kumaş Fiyatı,Tela Kumaş Fiyatı,Astar Kumaş Fiyatı,Patiska Kumaş Fiyatı,Mermerşahı Kumaş Fiyatı,Etamin Kumaş Fiyatı,Vual Kumaş Fiyatı,Şantuk Kumaş Fiyatı,Kaputbezi Kumaş Fiyatı,Tülbent Kumaş Fiyatı,Kumaş,Gabardin Kumaş Fiyatı,Kot Kumaş Fiyatı,Keten Kumaş Fiyatı,İnterlok Kumaş Fiyatı,Kadife Kumaş Fiyatı,Süprem Kumaş Fiyatı,Sandy Kumaş Fiyatı,Alpaka Kumaş Fiyatı,Scuba Kumaş Fiyatı Dalgıç Kumaş Fiyatı,Jarse Kumaş Fiyatı,Parça Kumaş Fiyatı,

Oxford malzemesi evrenseldir, ince bir tekstil gömleğinde kişi en sıcak yaz gününde bile kendini rahat hisseder.

Parça Şardonlu Kumaş satın alanlar.

Parça Likralı Kumaş satın alanlar. Parça Streç Kumaş satın alanlar. Parça Selanik Kumaş satın alanlar. Parça Havlu Kumaş satın alanlar. Parça Pile Kumaş satın alanlar. Parça File Kumaş satın alanlar. Parça Astar satın alanlar. Parça Triko Kumaş satın alanlar. Parça Etek Kumaşı satın alanlar. Parça Gömlek Kumaşı satın alanlar. Parça Mont Kumaşı satın alanlar. Parça Kaban Kumaşı satın alanlar.

Parça Çamaşır Kumaşı satın alanlar.

Parça Çamaşırlık Kumaş satın alanlar. Parça Bluz Kumaşı satın alanlar. Parça Şort Kumaşı satın alanlar. Parça Pantolon Kumaşı satın alanlar. Parça Pardesü Kumaşı satın alanlar. Parça Atlet Kumaşı satın alanlar. Parça Takım Elbise Kumaşı satın alanlar. Parça Yelek Kumaşı satın alanlar. Parça Çadır Kumaşı satın alanlar.

Bluzlar için en iyi kumaş hangisidir? Bluz satın alan yerler bluz alan firmalar toptan bluz satın alanlar tekleme bluz alan ihraç fazlası bluz alanlar tekleme bluzluk kumaş alanlar

Parça Döşemelik Kumaş satın alanlar.

 Parça Ayakkabı Kumaşı satın alanlar. Parça Polyester Astar satın alanlar. Parça Jarse Astar satın alanlar. Parça Denye Astar satın alanlar. Parça Mikro Kumaş satın alanlar. Parça Paraşüt Kumaş satın alanlar. Parça Poliviskon Kumaş satın alanlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!