İthal Krep Kumaş Alanlar

parça ithal krep kumaş alan ithal krep kumaş alan firmalar ithal krep kumaş nereye satılır toptan ithal krep kumaş alan tekleme ithal krep kumaş satın alanlar en iyi fiyata ithal krep kumaş alanlar.

Kumaş alanlar. İthal krep kumaş satın alanlar toptan ithal krep kumaş alan parti ithal krep kumaş alan yerler spot ithal krep kumaş alanlar parça ithal krep kumaş alan ithal krep kumaş alan firmalar ithal krep kumaş nereye satılır toptan ithal krep kumaş alan tekleme ithal krep kumaş satın alanlar en iyi fiyata ithal krep kumaş alanlar.

Desenli Krep Kumaş alan firmalar Krep kumaş satın alan kişiler Kumlu Krep Kumaş alanlar Double krep kumaş alan Yazlık Krep Kumaş satın alan yerler Scuba krep kumaş alan firma.

Tekstil üreticileri, krepi esas olarak ipekten yapılmış bağımsız bir kumaş kategorisi olarak konumlandırıyor. Tuval, yüksek dönüş yoğunluğuna sahip bir krep bükümü ve sola ve sağa bükülmüş alternatif iplikler ile ayırt edilir. Malzeme kıyafet dikmek, mobilya dekorasyonu, iç dekorasyon için kullanılır.

KOMPOZISYON

Kumaş satın alanlar. Sadece ipek krep kumaşlarının temeli haline gelmez: dokuma fabrikaları aktif olarak viskon, pamuk, yarı ipek, yün veya sentetik lifler kullanır. İpliklerin sağ ve sol burulmasının değişimi, kompozisyondan bağımsız olarak tuvale mukavemet, kırışmaya karşı direnç sağlar.

Tasarımcılar, gelecekteki ürünlerin görünümünü geliştirirken tuvalin özelliklerini dikkate almalıdır. Malzeme sınırlı elastikiyete sahiptir, vasat modelin figürü üzerinde uzanır. Bu, hafifliği ve inceliği, şeklini dekoratif perdelerin bileşiminde tutma yeteneği ile telafi edilir.

KREP ÖZELLİKLERİ

Krep dokumalarının temel özellikleri, üretimleri için kullanılan ipliklerin bileşimi ile belirlenir, ancak bazı özellikler tüm grubun karakteristiğidir. Bunlar arasında:

  • yüksek yoğunluklu;
  • aşınmaya karşı direnç;
  • çekme mukavemeti;
  • örtülebilirlik (kıvrımların oluşumu);
  • şekli koruma yeteneği.

Krep kıyafetlerinin sahipleri, yumuşaklığını ve tazeliğini uzun süre koruma kabiliyetini not eder. Yüksek nefes alabilirlik, bu malzemenin yazlık kıyafetlerin üretiminde kullanılmasına izin verir ve toz / nem itici özellikler, hafif havalarda takım elbiselerin veya elbiselerin rahat bir şekilde giyilmesini sağlar.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Malzemenin bileşimindeki doğal lifler, yıkama sırasında daha fazla dikkat gerektirir: suyun sıcaklık rejimi gözlenmezse, kumaş büzülmeye eğilimlidir. Fabrikalar, malların etiketlerine, ön ıslatmanın yasaklanması, ağartma veya agresif temizlik maddelerinin kullanımı hakkında bilgi verir. Temizlemenin en iyi yolu, minimum miktarda çamaşır deterjanı ile elde yıkamaktır.

KREP KUMAŞ ÇEŞITLERI

Toptan krep kumaş alan firmalar tekleme krep kumaş alanlar ham krep kumaş alanlar. Parça krep kumaş alan yerler krep kumaş satın alan yerler nerede

Krep kumaş grubu çeşitli kumaş türleri ile temsil edilir. Ayrılmalarının temeli, üretimde kullanılan malzemedir. Rusya pazarında en yaygın kullanılanlar yünlü, saten, şifon, jakarlı seçeneklerdir.

Yün, krep georgette, üretiminde kullanılır. Terziler dış giyim oluştururken bu malzemeleri kullanmayı tercih ederler – takım elbise veya elbiseler. Kumaşların dayanıklılığını sağlamak için, üreticiler doğal ipliklere sentetik lifler ekleyebilirler.

Krep saten, güzel bir tasarıma sahip dokunsal olarak çekici bir malzemedir. İpek veya viskon ipliklerden oluşturulur. Ayırt edici bir özellik, doğal veya yapay ışığın etkisi altındaki karakteristik parlaklıktır. Hafifliği ve kısmi şeffaflığı nedeniyle terziler tarafından takdir edilmektedir.

Krep streci, sentetik ipliklerin eklenmesiyle viskon liflerden oluşur. En iyi bilinen malzeme türü. Diğer krep kumaş türlerine kıyasla daha fazla elastikiyete sahiptir. Temel özellik nispeten düşük fiyattır.

SPOT KREP KUMAŞ ALANLAR

Krep şifonu, doğal ipekten yapılmış yarı saydam bir malzemedir. Pahalı, kullanımı zor: Terziden olağanüstü beceriler gerektirir. Genellikle bitmiş giysiye dekoratif bir katkı olarak kullanılır.

Krep jakarlı en dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı kumaş türü olmaya devam etmektedir. Doğal veya sentetik bileşenlerden oluşur. Derinlik etkisi olan belirgin bir desen ile ayırt edilir. Mobilya döşemesi olarak kullanılabilir.

Tekleme kumaş alanlar. Krep başlığı, yapay iplikler eklenmeden doğal bileşenlerden oluşturulur. İnce, pürüzlü bir dokuya sahiptir. Şeklini uzun süre korur, gerilmez. Parlak renklerden oluşan baskılı bir desen ile tedarik edilebilir.

STOK KREP KUMAŞ ALAN YERLER

Kıyafet dikmek veya iç mekan eşyaları yapmak için çeşitli krep kumaş seçimi, tasarımcı veya terzi için en önemli özellik temelinde gerçekleştirilir. Ürünün mukavemet ve dayanıklılık ihtiyacı, jakar kullanımını içerir, gardırop öğelerinin hafifliği ve havadarlığı arzusu saten edinilmesine yol açacaktır.

KULLANIM KAPSAMI

Krepin uzun süre ana kullanımı giysi üretimi olarak kaldı. Tekstil fabrikaları tarafından sentetik ipliklerin veya doğal ve doğal liflerin kombinasyonlarının kullanılması, mobilya, ev tekstili ve aksesuar üreticilerinin yeteneklerini önemli ölçüde genişletmiştir.

Krep kumaşların kapsamı genellikle bileşimleri ve özellikleri ile belirlenir. Bu nedenle, krep genellikle tiyatrolarda kostüm üretimi için kullanılır ve krep bayanlar için kokteyl / gece elbiseleri dikmenizi sağlar.

Krep saten, perdeleri dikmek için popüler bir seçenek olmaya devam ediyor ve eşarplar veya eşarplar için georgette. Şifon, kızlar için hafif yazlık kıyafetlerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır: bluzlar, gömlekler, hafif elbiseler. Bazı krep kumaş türleri, ceketler veya ceketler için astar malzemeleri olarak kullanılmaya başlandı.

TOPTAN KREP KUMAŞ ALANLAR

BAKIM

Kumaş alan firmalar. Krep kumaş alan firmalar krep kumaş alan şirketler krep kumaş nereye satılır Şifon kumaş alan şirket parça şifon kumaş alan firmalar
Kumaş alan firmalar. Krep kumaş alan firmalar krep kumaş alan şirketler krep kumaş nereye satılır Şifon kumaş alan şirket parça şifon kumaş alan firmalar

El yıkama krep kıyafetleri birkaç basit kural gerektirir. En önemli şey deterjanlarla ilgilidir: toz yerine, bileşimde alkali içermeyen sabun çubuklarının kullanılmasına izin verilir. Alternatif bir çözüm, standart tuvalet sabunu veya ondan elde edilen sabun talaşıdır.

KREP KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Krep giysilerinin daldırıldığı suyun sıcaklığı kırk beş dereceyi geçmemelidir. Bazı üreticiler daha katı kısıtlamalar uygular – 30 ° C’ye kadar Tüm önemli detaylar etiketlere yerleştirilir. Yıkama sırasında, kumaşın aşırı sürtünmesine izin vermeyin, ürünleri bükerek döndürmek yasaktır.

Makinede yıkama, eğirme ve ıslatma olmadan hassas bir modda gerçekleştirilir. Gardırop eşyalarının kurutulması düzleştirilmiş bir biçimde yapılmalıdır, askıların kullanılmasına izin verilir. Radyatörlere ıslak giysiler koymak yasaktır.

TOPTAN KUMAŞ ALAN FİRMALAR

Krep kumaşların ütülenmesi kabul edilebilir, ancak her zaman alakalı değildir – giysiler yıkama sırasında neredeyse kırışmaz. Ütü orta veya yüksek sıcaklık aralığına ayarlanabilir. Üreticiler kumaşın önceden nemlendirilmesini önermezler – ütüleme sırasındaki nem, ürün tarafından doğal parlaklık kaybına neden olur. Büyük kıvrımlar buharda pişirilerek düzeltilebilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!