Parça Gabardin Kumaş Satışı. Parti Gabardin.

Parça gabardin,gabardin parçası,gabardin parçası satan,parça gaabrdin satan,gabardin kumaş satan,ham gaabrdin satışı,parti gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satış yerleri,

Parça Gabardin Kumaş Satışı. Parti Gabardin.

Tanımı: Yünden geleneksel olarak yapılan sert, sıkı bir şekilde örülmüş dimi dokuma kumaş. Pamuk, ipek, suni ipek ve lif karışımları gibi sentetik lifler de dahil olmak üzere gabardin varyasyonları yapmak için başka lifler de kullanılır. Bazen “gabardreme” olarak adlandırılan polyester gabardin, zayıf bir şekilde bastırır ve büzülür – çoğunlukla kaçınılmalıdır. Gabardin bir tarafta pürüzsüz bir yüzeye ve diğer tarafta çapraz bir kaburgaya sahiptir – bu dimi dokumadan yapılmış kumaşların bir özelliğidir.

Gabardin. Boyalar, renk işleme ve yıkama özellikleri: Yün gabardin kuru temizleme yapılmalı veya eğer kumaş buna izin veriyorsa, çok düşük bir devirle yıkanıp kurutulmalı veya elde yıkanmalıdır. Pamuk gabardin genellikle daha yüksek bir sıcaklıkta tedavi edilebilir. Ayrıca, gabardin, giysi yapmak için kullanılmadan önce ön yıkama yapılmalıdır. Hava kurumalı düz. Presleme için ılık bir ütü kullanılmalıdır – ütü çok sıcaksa kumaş üzerinde izler bırakır. Ayrıca, kumaşın “parlamasını” önlemek için demir ile kumaş arasında koruyucu bir bez kullanılmalıdır. Sentetik elyaftan yapılmış Gabardin, ısıya daha duyarlıdır.

Gabardin Nedir ve Neden Giymeniz Gerekiyor?

Gabardin, tipik olarak pamuktan yapılmış, dayanıklı ve pürüzsüz dimi dokuma bir bezdir. Gabardine İnanılmaz bir tarih.

Köken

Burberry, Thomas Burberry, 1800’lerin sonunda. Burberry çok fazla yıpranmak istedi.

Burberry orta çağ için ilhamını aldı. Pantolon ve bluzları yıpratmıştı. Tipik olarak, elemanlar için kullanılan dilenciler. Çoğu zaman, gabardina bel çevresine bağlıydı.

Burberry sıkıca dokunmuş bir kumaşla geldi. Kamgarn yününün örgüsü bir tarafta ve diğer tarafta nispeten pürüzsüzdü.

Dokuma açısından bakıldığında, bu gabardin bir dimi kumaş yaptı. Burberry, yeni kumaşı, halkın dikkatini hemen çeken birkaç giysi üretmek için kullandı.

Kumaşın Evrimi

Parça gabardin,gabardin parçası,gabardin parçası satan,parça gaabrdin satan,gabardin kumaş satan,ham gaabrdin satışı,parti gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satış yerleri,
Parça gabardin,gabardin parçası,gabardin parçası satan,parça gabardin satan,gabardin kumaş satan,ham gaabrdin satışı,parti gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satışı,parça gabardin kumaş satış yerleri,

Gabardin şeklini tutma ve kolayca kırışmama eğiliminde olup, gardırobunu devam ettirmek isteyen herkes için büyük bir artıdır. Pırıltı gabardini kadınlarda olduğu kadar kadınlarda da moda için ideal yaptı.

Günümüzde gabardinin kalıcı bir başka kullanımı da paltolardır (trençkot düşünün).

Gabardin kumaş bakımı nasıl yapılır.

Gabardinin içerdiği liflere bağlı olarak, bugün üretilen giysilerin bir kısmı yıkayıcı üzerinde hafif bir döngü ve kurutucu üzerinde düşük bir ısı ayarı kullanılarak temizlenebilir. Bu aynı kıyafetler el yıkama ile iyi çalışır.

Düşük bir ayara ayarlanan ılık demir genellikle hızlı baskı için iyidir, ancak kumaşı kalıcı olarak yaralayacağından çok fazla ısı kullanmamaya özen gösterin.

Yorum Yap