Kumaş Satış

Kumaş satış Kumaş Satın Almak Parça Kumaş Satın Almak
Kumaş satış Kumaş Satın Almak Parça Kumaş Satın Almak

Tatil satışları sizi gardırobunuzu yenilemeye teşvik ediyorsa, yeni bir  kumaş satın almanın ve eskisini atmanın çevre üzerindeki etkilerini düşünün. Bugün her yıl yaklaşık 80 milyar yeni kıyafet üretiliyor – 20 yıldan daha önce yüzde 400, dünya nüfusu ise sadece yüzde 30 arttı. Bu büyümenin büyük bir çevresel maliyeti var. www.kumas.org kumaş satışı doğal kaynaklar ve insan kaynakları açısından dünyadaki en yoğun kaynak kullanan endüstrilerden biri” olarak adlandırdı. Tasarımcı “dünyanın en büyük ikinci kirletici şirketi” olarak adlandırdı.

 Tüvit kumaş,parti tüvit kumaş,stok tüvit kumaş,spot tüvit kumaş,parça tüvit kumaş, tüvit kumaş alan, tüvit kumaş alanlar,parti tüvit kumaş alan,stok tüvit kumaş alanlar,tüvit parçası alan, tüvit kumaş satan, tüvit kumaş satışı,ucuz tüvit kumaş, tüvit kumaş nerede satılır, tüvit kumaş parçası alanlar, tüvit kumaş satın alan,elde kalan kumaş alan,imalat fazlası kumaş alan,imalattan artan kumaşı kim alıyor
Tüvit Kumaş Alanlar

Ayrıca kısa bir süre için kıyafetler giyilip giyildikten sonra atılırlar. Bir yeni  kümülatif dünya çapında giysi bir kamyon dolusu her saniye terk edilir bulundu. Ortalama bir yılda yaklaşık 82 kilo tekstil atıyor ve bunların çoğu çöplük alanlara ya da yanmaya başlıyor. gibi ikinci el mağazalara ulaşan giysilerden – tüm atılanların sadece yüzde 15’i – bazıları gölgeli (ucuz mobilya dolgusu) ya da kot izolasyonu gibi parçalara dönüştürülmüş, ancak çoğu fakir ülkelere gönderiliyor. Ancak, onların da sınırları var – kumaş satışı ülkeleri kısa süre önce moda işlerinin düşmesine neden olan pazarlarını zorladı.

Moda ticaretinin açıkça büyük değişikliklere ihtiyacı var. Ancak 1.2 trilyon dolarlık bir endüstriyi güçlendirmek mümkün müdür?

Eski Kumaşların Yeni Değiştirilmesi

Moda endüstrisinin onlarca yıldır can attığı iki tür tekstil türü (petrolle üretilmiş polyester ve çoğunlukla yetiştirilen pamuk). Üniversitesi Kimya Mühendisliği ve Malzeme Bilimi bölümünde profesör olan “Şu an giydiğimiz şeylerin çoğu, petrol bazlı bir elyaf ve pamuk elyafının polyester karışımı” diyor. Ancak bu kumaşların kendi sorunları var. Giysilerimizin yüzde 30’undan fazlasını üreten pamuk doğal bir malzemedir, ancak tatlı suyun yüzde 3’ünü sifon eden ve dünyadaki tarımda kullanılan böcek ilaçlarının yüzde 20’sini ve yüzde 25’ini susturan susamış bir üründür. , seçilmeden önce. Pamuk işleme – örme, dokuma ve boyama – aynı zamanda daha fazla kirlilik sağlayan su ve enerji alır.

Polyester üretimi fazla yağ gerektirir ve hepsi solunum hastalığına katkıda bulunan uçucu organik bileşikler, partikül madde ve hidrojen klorür gibi asit gazları dahil olmak üzere zararlı emisyonlar üretir . “Tekstilde polyester eklemek, size daha iyi performans verir – kumaşları neme karşı daha dayanıklı hale getirir ve daha fazla yıkanabilirlik sağlar” ancak bu tekstiller doğal olarak bozulmuyor ve bunun yerine çöplük alanlarımızı ve okyanuslarımızı dolduruyor. Çamaşır makinelerinden atılan polyester ipler, son zamanlarda yediğimiz bazı türler de dahil olmak üzere balıklarda bulundu. Polyester iplikleri pamuktan ayrılmadığı ve geri dönüştürülmediği sürece ayrışmazlar, ancak elyafları ayırmak çok zordur.

Kumaş satış Kumaş Satın Almak Parça Kumaş Satın Almak

Yine bir başka şirket, sadece orada satılan ürünleri değil, müşterilerin ilgisini çekmek ve deneyime geri dönmek için mağazalarını yeniliyor.

Kumaş ve el sanatları perakendecisi 70 yıldan fazla süredir var olan ve şu anda fazla dükkan işleten, bu hafta tüketicileri bir şey satın almasalar bile etrafta tutma umuduyla yeni bir mağaza prototipi geliştiriyor.

Bugün birçok şirket için amaç, satışları arttırmaya odaklanmak yerine, unutulmaz bir deneyim ve müşterilerin bir şeyler yapabileceği bir yer yaratmaktır. Endüstri, e-ticaret markalarının daha fazla dikkat çektiği ve tuğla ve harçta daha güçlü bir yere sahip olan perakendecileri tehdit ettiği için gelişmektedir. www.kumas.org ve diğer web siteleri, kendilerini farklı kılmayan küçük markaların pazar payını çalıyor.

Özel sektörde faaliyet gösteren kumaş satışı “Kendimizi bir şeyler alacağımız bir yerden daha fazlasını düşünüyoruz” dedi. “İnsanları bir araya getirmek istiyoruz. … öğrenmek istiyoruz. ”

İlk olarak kumaş satış mağazaları yakınlarında açılacak olan yeniden tasarlanan bir mağazası, etkinlik ve zanaat dersleri düzenleyen bir stüdyo, zanaat projelerini Pinterest’ten alan özel bir dikiş servisi içeriyor. Şirket, mağazanın yerel sanatçıların çalışmalarını paylaşacakları bir alan arayanlar için bir merkez olarak hizmet etmesini umduğunu söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın