Parça Denim

Parça KOt Parça Denim Kot Parçası Denim Parçası

Geçenlerde kumaş alanlar instagram takipçilerimizden bazılarına en sevdikleri kotun ne tür bir denim olduğunu sorduk ve aldığımız cevapların neredeyse tamamı ham denim içeriyordu! Ham denim de en sevdiğimiz kumaşlardan biridir ve bunun herkesi ham denim ve solmanın harika dünyasıyla tanıştırabileceğini düşündük.

Ham Denim Nedir?

Parça kot satan yerler,kot parçası satan yerler,parça denim satan yerler,parça kot nerede satılır,kot parçası nereden alınır,tekleme kot satan,parti kot kumaş satanlar,spot kot kumaş satış yerleri,

Ham Denim kumaş alan tam da kulağa geldiği gibi: en nadir formda denim kumaş. Genellikle, denim yapıldıktan sonra bir yıkama ile muamele görür, ancak ham denim yıkanmaz veya hiç sıkıntılı olmaz, bu da onları gerçek derin renkleriyle bırakır. Bazen, aynı zamanda bencil denim olarak da gelecektir, ancak bu her zaman böyle değildir. Tipik olarak, denim, ağırlık sayesinde bazılarına biraz sert hissedebilen% 100 pamuk karışımı olacaktır, bu da kullanıcıya biraz rahatsızlık verebilir. Kumaş sonunda zamanla yumuşar.

Onu Bu Kadar Farklı Kılan Nedir?

Ham Denim, solması bakımından özeldir. Kumaşın rengi sonunda onları giyen kişiye özgü bir şekilde solacaktır. Aşınma, bireyleri bu kumaş hakkında bu kadar heyecanlandıran şeydir. Gözlerinizin hemen önünde dönüşür ve kullanıcının vücuduna kalıplanır. Birçok insan bir çift ham kot pantolonu kırmaya çalışır ve neredeyse hayatlarının bir hikayesi gibi olur. Kot pantolonunuz sizinle birlikte büyüyecek ve ilk yıkamaya kadar büyümeye devam edecektir.

Ham Denim’e Nasıl Özen Gösterirsiniz?

kot kumaş alım yeri,parça kot alım yerleri,parça kot satım yeri,parti kot satım yerleri,ucuz kot satım yeri,likralı kot satım yeri,

Ham denim giyenler yıkamamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Yıkamadan önce mümkün olduğunca rahat bir şekilde giyin. Birçoğu, kırışıklıkların ve küfün kumaşa gerçekten yerleşmesini sağlamak için 6 ay kadar bekler. İlk yıkamadan sonra, çivit mavisi rengi biraz solacak ve eşsiz kırışıklık deseninizi geride bırakacaktır.

Bazıları ayrıca kotlarını tamamen yıkamak yerine ıslatmaya karar verir. Herhangi bir gevşek kirden kurtulmak için kotu ılık suya batırmak isteyebilirsiniz. Bu aynı zamanda ham kot pantolonunuzun solma sürecine de yardımcı olabilir.

Kot pantolonların manşetlerinde fark edebilirsiniz. Denimde kenar genellikle beyazdır ve genellikle ortasında renkli bir iplik bulunur. Bu iplik kırmızıysa, burada hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ‘redline’ kenarı olarak adlandırılır.

Bu teknik terim aslında ‘self-edge’ olarak yazılmalıdır. Terim, mekik dokuma tezgâhlarında dokunan kumaşın her iki tarafındaki kendi kendini bitiren kenarları ifade eder. Bu kenarlar yıpranmaz veya çözülmez.

denm pantolon alan,kot pantolon alan ,serisi kırık kot alan,karışık kot pantolon alan,tekleme kot pantolon satın alan,kot pantolon satın alan yerler,elde kalan pantolon kimler alır,

Ama neden ‘normal’ kottan daha pahalı? Ve kenar kotu daha mı iyi?

Başlangıçta sığır çiftçileri ve madenciler tarafından giyilen denim, moda dünyasındaki önemli yerine ulaşmak için uzun bir yol kat etti. Denim yapmanın farklı yolları vardır ve hem kenarlı hem de kenarsız kot giyerek elde edebileceğiniz bazı görünümler vardır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!