Pamuklu Kot ve Denim Jeans Kot Parçası

denim kumaş fiyatları,denim kumaş çeşitleri,denim kumaş nedir,denim kumaş satın al,denim kumaş üretim aşamaları,denim kumaş üreticileri,denim kumaş fabrikaları,kot kumaş satanlar,pamuklu kot kumaş,pamuk kot kumaşı,likralı pamuklu kot kumaş,pamuklu parça kot kumaşı,pamuklu kot kumaşı,pamuklu denim kumaş,parti pamuklu kot,stok pamuklu kot kumaş,kot parçası,kumaş parçası

Pamuklu Kot ve Denim Jeans Kot Parçası

Bir çift kot pantolon  bebeklerden yetişkinlere kadar birçok insan tarafından giyilen çok değerli bir kıyafettir. Ancak, bir giyim eşyası olarak kot pantolon birçok kumaşa ait olabilir. Denim kot pantolon ve kot pantolon, ticari pazarda satılan iki tip kottur.

İki tip arasındaki temel fark, giyside kullanılan kumaştır. Denim kot pantolon ilk ve en popüler kot türüdür; Kot pantolon en yaygın kumaştır. Öte yandan, pamuklu kumaşlar da bir giysi olarak kot özellikleri nedeniyle popüler oluyor.

denim kumaş fiyatları,denim kumaş çeşitleri,denim kumaş nedir,denim kumaş satın al,denim kumaş üretim aşamaları,denim kumaş üreticileri,denim kumaş fabrikaları,kot kumaş satanlar,pamuklu kot kumaş,pamuk kot kumaşı,likralı pamuklu kot kumaş,pamuklu parça kot kumaşı,pamuklu kot kumaşı,pamuklu denim kumaş,parti pamuklu kot,stok pamuklu kot kumaş,kot parçası,kumaş parçasıDenim, aslında, bir yan ürün pamuk ürünüdür. Dokuma tekniği ve finisajı nedeniyle diğer pamuk ürünlerinden farklıdır. Denim, belli bir örgü tipi olan ağır bükümlü iplikler kullanılarak dokunmaktadır – dimi örgü. Dokuma parça kumaş alanlar alternatif ve iç içe geçmiş mavi ve beyaz pamuk ipliklerinden farklı bir desen bırakır.

Kot jeans tüm parçalarını bir araya getirdikten sonra, kot pantolonun modaya uygun hale getirilmesi için önceden yıkanmış veya kumlanmış bir işlemle bitirilmiştir. Denim kotlar genellikle indigo veya mavi boyalıdır; bu nedenle “kot pantolon” ​​terimidir. Ancak, denim diğer renklere de boyanabilir.

Denim, kot pantolon için kullanılan tek kumaş değildir, ancak en yaygın ve en ünlü olanıdır. Denim, etek, ceket, örtü ve çanta gibi diğer kıyafetler için de kumaş parçası alan kullanılabilir.

Bir kumaş veya kumaş olarak, denim dikmek çok zordur. Ağır bir iğneye ve kalın bir dişe ve kuvvetli bir uygulamaya ihtiyaç duyar. Bu özellik, denim kot pantolonun kişisel bir proje olarak yapılmasını zorlaştırır, ancak ticari olarak üretim yapmak için uygulanması kolaydır. Bir kumaş olarak denim “yoğun” ve yalıtım sağlar. Yıkamada, dokuması ve su emmesi nedeniyle denim ağır olabilir.

Öte yandan pamuk çok yönlü bir bitki ve kumaştır. Denim kumaş alan haki, gabardin, polyester veya pazen gibi çeşitli malzemelere dönüştürülebilir.

Parça Kot Alanlar. Pamuk bitkisi subtropikal ve tropik ülkelerde bolca yetişir. Birçok ülkenin önemli bir ticaret malzemesidir. Pamuk, çoğunlukla bir bitkisel liftir.

denim kumaş fiyatları,denim kumaş çeşitleri,denim kumaş nedir,denim kumaş satın al,denim kumaş üretim aşamaları,denim kumaş üreticileri,denim kumaş fabrikaları,kot kumaş satanlar,pamuklu kot kumaş,pamuk kot kumaşı,likralı pamuklu kot kumaş,pamuklu parça kot kumaşı,pamuklu kot kumaşı,pamuklu denim kumaş,parti pamuklu kot,stok pamuklu kot kumaş,kot parçası,kumaş parçasıPamuk birçok renge boyanabilir ve ayrıca ağartıcı ile de tedavi edilebilir. Kot Parçası. Perdeler, yatak takımları ve çadırlar gibi birçok ürüne dönüştürülebilir. Pamuk genellikle tercih edilen kumaştır, çünkü çok yıkanabilir, hafif, yumuşak, nefes alabilir ve ter emici. Pamuk da dayanıklıdır, denim ile paylaştığı bir özelliktir.

Pamuk, dünyanın en eski ürünlerinden biridir. 5000 yıl öncesine kadar izlenebilir; Pakistan’daki bir arkeolojik alanda bir pamuk bitkisi bulunmuştur.

Denim ile karşılaştırıldığında, pamuk dikmek ve yıkamak çok kolaydır. Bu nedenle, bir ev projesi olarak bile, pamuklu pantolonların yapılması daha kolaydır. Birçok giyim şirketi de pamuklu kot üretiyor ve taşıyor.

Özet:

1.Denim ve pamuklu kot pantolon iki tip kot pantolon, kadın ve erkek için uygun bir pantolon tarzıdır. Kotlar orijinal olarak denimden yapılmıştır ancak şimdi diğer kumaşlarda da mevcuttur. Denim, bir pamuk yan ürünü olduğundan, denim kotlar birçok özelliği pamuklu kot ile paylaşmaktadır.

2.Denim kotlar genellikle mavi veya indigo boyanırken, pamuklu kotlar çeşitli renklerde gelir.

3.Denim kotlar daha yoğun ve yapmak ve yıkamak için zor olmak ek olarak yalıtım sağlar. Denim kotlar genellikle ticari olarak üretilmektedir. Buna karşılık, pamuklu kotlar daha hafif, daha nefes alabilir, yıkanması ve yıkanması kolaydır. Pamuklu kotlar ticari olarak ev yapımı veya üretilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın