Pamuk, erkek giyim dünyasının kralıdır

Erkek gömlek kumaşı,parça gömlek kumaşı,parti poliviskon kumaş,parça poliviskon kumaşı,parça poliviskon kumaş alan,spot kumaş kim alır,parti kadife kumaş,pamuklu kumaş fiyatı,erkek takım elbise kumaşı,kumaş parçası,spot gömlek kumaşları,parti astar,stok astar,spot astar,ucuz astar
erkek gömlek kumaşı

Pamuk, erkek giyim dünyasının kralıdır.

Dünyanın en önemli giyim elyafı, erkek pamuklu giysiler, pamuklu gömlekler çoraplar, iç çamaşırları ve erkeklerin gündelik giyim eşyalarını da kapsayacak şekilde, tüm dünyada satılan kumaşların% 50’sinden fazlasını oluşturuyor ve bunlar arasında parça kot pantolon ve tişörtü bulunuyor.

poliviskon kumaş alanlar

Parça Kumaş Alan. Pamuğun popülaritesi kaza değildir. Pamuk lifi insanla uzun bir geçmişe sahiptir ve kendine özgü özellikleri giyim için ideal olmasını sağladığı için dayanılmıştır.

Pamuklu kumaş alan çekici, dayanıklı, rahat, boya alır ve en önemlisi, erkek giyim üretimi için üstün bir elyaf olduğunu kanıtlamıştır.

Pamuk Lifinin Fiziksel Özellikleri

Pamuk, fiziksel özelliklerine bağlı olarak çeşitli gruplara ayrılır; En önemli iki özellikten, pamuk lifinin uzunluğuna ve inceliğine odaklanacağız spot kumaş.

Erkek Giyiminde Pamuk Elyaf Uzunluğu

Pamuk lifleri, yarım inç ila 2 inç arasında önemli ölçüde değişir. Daha yüksek kalite genellikle daha uzun uzunluk ile ilişkilidir ve bu istenen durumun elde edilmesi, daha uzun bir büyüme döngüsü ve artan kaynak talebi nedeniyle daha pahalıdır.

Erkek Giyiminde Pamuk Elyaf İnceliği

Pamuk elyaf inceliği (elyafın çapı), bu parti kumaş kralı için ikinci önemli niteliktir. Yüksek kaliteli parça kumaş üreticileri, düzensizlikler ve olgunlaşmamış pamuk liflerine bakarlar – bu elyaflar, olgun liflerden% 20 daha incedir ve daha az dayanıklı olmalarından dolayı erkekler için gömlek kumaş alan erken aşınmaya yol açabilir.

Erkek gömlek kumaşı,parça gömlek kumaşı,parti poliviskon kumaş,parça poliviskon kumaşı,parça poliviskon kumaş alan,spot kumaş kim alır,parti kadife kumaş,pamuklu kumaş fiyatı,erkek takım elbise kumaşı,kumaş parçası,spot gömlek kumaşları,parti astar,stok astar,spot astar,ucuz astar
erkek gömlek kumaşı

Kumaş Parçası Alanlar. Uzunluk ve incelik arasında, kaliteli bir pamuk balya bile, liflerinin büyük bir yüzdesini QC’ye kaybedebilir. Böylece kaliteli erkek giyiminde kullanılan yüksek son pamuğun maliyeti önemli ölçüde artabilir.

Nem emiciliği, pamuğu sıcak havalarda giymek için çok rahat kılan kumaş alanlar. Cildinizdeki nemi emerek kumaştan geçerek buharlaşmasını sağlar, böylece vücudunuzun sıcaklığını ayarlamasına izin verir. Bu, eğrilmiş iplikler ile kumaşı cildin hafifçe uzak tutabilmesi ile birleştiğinde, sıcak koşullarda diğer kumaşlara göre daha fazla rahatlık sağlar.

Isı iletim ve pamuklu kumaş

Isı pamuktan serbestçe geçer; Bu özelliği yukarıdaki emicilik özelliği ile birleştirerek, sıcak havalarda kumaş giymek için rakipsiz bir lifiniz vardır. Ancak, soğuk havada, bu güç bir zayıflıktır; Tipik pamuklu ceketler vücut ısısını korumakta iyi değildir.

Esneklik ve pamuklu kumaş

Pamuktan yapılan parça kumaşlar kırışmaya eğilimlidir ve şeklini iyi tutmazlar. Bu problem, ucuz kumaş özel olarak işlenmesi veya bir insan yapımı elyaf ile harmanlanmasıyla ele alınabilir, ancak bunu yaparak dayanıklılık ve ısı iletimi gibi diğer özelliklerini kaybedersiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın