Özel Gömlek Kumaşı Ismarlama Gömlek Kumaşı

Kumaş Alanlar ölçüye göre yapılan giysiler, savurgan ‘hızlı moda’nın neden olduğu olumsuz etkiler nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Kumaş alan. Giderek daha fazla sayıda tüketici, gardıroplarına mükemmel bir şekilde eklenen temel, yüksek kaliteli ve üzerinize tam oturan giysiler satın alarak yıllarca dayanan giysilere yatırım yapmak istiyor.

GÖMLEKLİK KUPON KUMAŞ

Ismarlama bir gömlek yatırım yapmaya değer ve gerçekten paradan tasarruf etmenizi sağlayabilecek birinci sınıf bir giysi örneğidir! Toplu üretilen bir cadde perakendecisinden bir gömlek satın aldığınızda, uzun vadede paranızın karşılığını daha iyi veren özel yapım bir gömlekten çok daha önce değiştirilmesi gerekecektir.

Ismarlama gömlek sipariş etme süreci, hangi rengin, kumaşın veya tarzın size en uygun olduğunu bilmeden mağazalarda dolaşarak geçen saatlere kıyasla basit ve daha rahattır.

Sevdiğiniz ancak bedeninizde bulunmayan hazır gömlekleri bulduğunuzda veya evde denediğinizde bedeninize uymayan gömlekleri mağazalara iade ettiğinizde artık hayal kırıklığına uğramayacaksınız ve size değerli zaman kazandıracaksınız.

Özel dikim bir gömleğe sahip olmanın faydaları hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

ISMARLAMA GÖMLEKLERİN 6 FAYDASI

Kendi özel yapım gömleğinize sahip olmanın başlıca faydaları arasında…

1) Dayanıklılık

Özel yapım gömlekler, kullanılan yüksek kaliteli kumaşlar ve olağanüstü işçilik sayesinde uzun ömürlüdür. Piyasada satılan gömleklerden daha pahalıdırlar, ancak önemli ölçüde daha uzun süre dayandıkları için (ortalama altı yıla kadar) yatırıma değer.

Bu nedenle, herhangi bir onarım yaptırmanıza veya her hafta, her ay veya yılda raftan yeni bir gömlek satın almanıza gerek kalmayacak, uzun vadede size önemli miktarda para kazandıracaksınız!

2) Üstün Kalite

‘Ne için ödersen onu alırsın’ dediklerinde doğrudur. Seri üretilen giysiler, endüstriyel boyutlu makineler ve düşük kaliteli kumaşlar kullanılarak yapılır. Uzun bir üretim hattından geçen birkaç farklı makinist tarafından hızlı bir şekilde yapılırlar.

Öte yandan, ısmarlama giysiler, yetenekli zanaatkarlar ve uzman kalıp kesiciler tarafından yüksek kaliteli kumaşlar (pamuk, yün ve ipek dahil) kullanır. Daha kapsamlıdırlar ve benzersiz ısmarlama giysinizi yapmaktan büyük gurur duyarlar. Giysinizin çok yüksek bir standartta mükemmel bir şekilde yapıldığından emin olmak için daha fazla zaman harcarlar.

3) Üstün Uyum

Özel yapım gömlekler, kendi kişisel vücut ölçülerinize uyacak şekilde tasarlandıklarından ‘mükemmel bir uyum’ elde etmenizi sağlar. Bu nedenle, daha şık/keskin görünürsünüz ve vücut şeklinizi düzleştireceği için özel yapım bir gömlek giyme olasılığınız daha yüksektir.

Örneğin, geniş omuzlara, büyük pazılara sahip olduğunuz için üzerinize tam oturan gömlek bulmakta zorlanıyorsanız veya çok uzun boyluysanız, gömleğin yaka, omuz genişliği, kol genişliği gibi belirli kısımlarını ayarlayabilirsiniz. /uzunluk ve gömlek uzunluğu kişisel gereksinimlerinize göre.

4) Kolaylık ve Konfor

Kişiye özel gömlekler, sizin eşsiz vücut ölçülerinize göre tasarlandığından, hazır giyime göre giyimi daha rahat olacaktır. Daha yüksek konfor seviyeleri, daha iyi bir uyum, konfor ve günlük yaşamınızı kolaylıkla sürdürebilmeniz anlamına gelir, çünkü güveniniz artacaktır!

Buna karşılık, aşırı derecede dar veya bol bir gömlek iyi görünmeyecek ve kendinizi rahatsız, mutsuz ve hüsrana uğramış hissetmenize neden olacaktır. Bu, özgüveninizin zedelenmesine neden olabilir. Harika göründüğünüz için kendinize güveniyorsanız, daha iyi bir ilk izlenim yaratabilirsiniz, bu da yeni avantajlara ve fırsatlara yol açabilir.

5) Bireysel Stili İfade Edin

Erkek gömlek kumaşları,Yazlık gömlek kumaşları,Gömlek kumaşları nelerdir,Kadın Gömlek kumaşları,En iyi gömlek kumaşı,Gömleklik Kumaş Fiyatları,Kırışmayan gömlek kumaşı,Pamuklu Gömlek kumaşı,

Ismarlama gömlek sipariş etmenin gerçekten büyük bir yararı, yaratıcı ve tasarım sürecinin bir parçası olmanızdır! En önemlisi, kendi benzersiz kişiliğinize uyacak şekilde istediğiniz kumaş, renk ve baskıyı seçebilirsiniz.

Bireysel stili gösteren TÜRKİYE erkek giyim modeli

Kişiye özel gömlek siparişi verirken yüz şeklinize ve gömleğinizin nerede giyileceğine (örneğin iş, resmi olmayan ve siyah kravatlı etkinlikler gibi) uygun yaka stilini seçebilirsiniz.

Bir diğer önemli tasarım özelliği, düğmelerin sayısı/stilinin yanı sıra düz, kavisli veya açılı kenarlara sahip olmayı seçebileceğiniz manşet tasarımıdır. Gömleği kol düğmeleri ile giymeyi tercih ederseniz hiç düğmesiz tercih edebilirsiniz.

Diğer özellikler arasında pat stili (düğmelerin gizlenmesini tercih ederseniz, yok, ön veya kapalı) ve cep şekli ve konumu yer alır. Cep(ler)inize düğmeli bir kapak ekleme seçeneğiniz olabilir veya daha şık bir görünüm için hiç cep kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Hatta gömleğinizin tamamen benzersiz olması ve bireysel tarzınıza uyması için düğme ve iplik rengi gibi küçük detayları bile seçebilirsiniz.

6) Sürdürülebilir Modayı Destekleyin

Gömleklik kumaş fiyatları Erkek gömlek kumaşları Erkek gömlek kumaşı fiyatları Yazlık gömlek kumaşı non-iron kumaş nedir Bayan gömlek kumaş çeşitleri Gömleklik Kumaş Fiyatları En iyi gömlek kumaşı.

Hazır gömlekler yerine ısmarlama gömlekler satın alırsanız, üstün kaliteleri ve dayanıklılıkları nedeniyle bunları sık sık değiştirmeniz gerekmez. Bu, istenmeyen gömleklerin düzenli olarak aldıkları ikinci el giysi miktarıyla baş edemeyen çöplüklere atılmasını ve hatta hayır kurumlarına verilmesini önler.

Ayrıca kişiye özel gömlekler büyük fabrikalarda seri üretilmiyor. Kumaşlar yalnızca yeni bir sipariş alındığında kesilir ve son derece yetenekli zanaatkarlar tarafından ayrı ayrı yapılır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!