Örme Kumaş Örgü Kumaş Nedir?

Örgü kumaş satın alan,örgü kumaş satın alanlar,örgü kumaş alımı yapan,örgü kumaş nereye satarım,örgü kumaş nereye satabilirim,

Örgü Kumaş Kimler Alıyor?

İnterlok örgü, çift örgü, double-jarse, pamuklu interlok, interlok jarse… Bunlar interlok örgü kumaşı tanımlamak için daha önce duymuş olabileceğiniz ama ‘interlok’un gerçekte ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Başınızı sallıyorsanız, yalnız değilsiniz. Tecrübeli lağımcılar bile genellikle kafalarını kaşarlar; ne tür bir tekstil olduğundan emin değil.

İlk bakışta parti kumaş interlok kalın bir jarseyi hatırlatır ve aslında her ikisi de örgü kumaş ailesine ait oldukları için yakından ilişkilidir. Örgü kumaşların inşa edilme şekli nedeniyle (dokuma kumaşların aksine), çoğu örgü (ancak hepsi değil) tipik olarak bir miktar esnemeye sahiptir.

İnterlok örgü ile normal süprem kumaş arasındaki temel fark, interlok örmenin inşa edilme şeklinden kaynaklanmaktadır.

Parti Kumaş parti gabardin kumaş parti şifon kumaş parti kot parti sandy kumaş parti kumaşlar parti saten kumaş parti viskon kumaş parti kadife kumaş parti iplik parti jarse kumaş parti interlok parti keten kumaş parti denim kumaş parti likralı gabardin parti krep kumaş parti ipek kumaş parti poplin parti vual kumaş
Parti Kumaş

Stok Kumaş. Arka ilmekler birlikte örülerek, her iki taraftaki kumaşın galeri dönüşümlüdür. Bu, kumaşın iki katmandan oluştuğu izlenimini yaratabilir, bu nedenle çift örgü kumaş olarak anılır. Aynı zamanda kumaşa aynı görünecek ve hissedilecek iki pürüzsüz veya ‘sağ’ taraf verir (yani kumaşın her iki tarafını da dış / görünür kumaş olarak kullanabilirsiniz).

FAYDALARI

Pamuklu interlok örgü, dokunmak için süper yumuşaktır ve herhangi bir spandeks (elastan veya likra olarak da bilinir) olmadan iyi miktarda doğal esneme özelliğine sahiptir. Bu, onu doğal elyaflarla çalışmayı tercih eden terziler için çevre dostu bir malzeme seçimi yapar. Daha da iyisi, organik olarak yetiştirilmiş pamuktan yapılmış interlok örgüyü ellerinize alabilirsiniz. Çifte kazanç!

İnterlok örgü diğer örgülere göre biraz daha kalın ve daha sağlamdır ve kenarlarda kıvrılmadan bu malzeme ile kesme ve dikmeyi keyifli hale getirir. Örgü ile dikiş dikmekte yeniyseniz, interlok harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

İnterlok örgü, yüksek kaliteli bir his ile inanılmaz derecede yumuşaktır (bunu yeterince vurgulayamaz). Bana inanmıyorsanız, bir örnek sipariş etmenizi ve kendinize hissetmenizi tavsiye ederim . Yine de uyarın, muhtemelen tüm gardırobunuzun (ve hatta çarşaflarınızın) ondan yapılmasını isteyeceksiniz!

Sppot Kumaş. Üstler, tişörtler, etekler, elbiseler, pijamalar, çocuk ve bebek kıyafetleri (ciddi sarılma faktörü), bebek battaniyeleri ve daha fazlasını yapmak için ideal bir malzemedir!

İnterlok Örgü Kumaş

Açıklama:

Örgü kumaş satın alan,örgü kumaş satın alanlar,örgü kumaş alımı yapan,örgü kumaş nereye satarım,örgü kumaş nereye satabilirim,

İnterlok Örgü Kumaş, dairesel örgü makinesinde değişen iğne takımları ile birbirine geçmeli dikişlerle örülen esnek bir kumaştır.

Örme kumaş alımı yapan ve ters örgü dikişlerinde sırtlar oluşturmak yerine, interlok örgü kumaşın biri diğerinin tam arkasında olmak üzere iki sıra dikiş vardır. Interlock, benzer doğru ve yanlış tarafları olan çok elastik bir örgüdür.

Kullanım:

İnterlok Örgü Kumaş, tişörtler, üstler ve spor giyim gibi her türlü elastik giysilerde kullanılır. Kullanımı nispeten basittir, ancak dikiş sırasında kumaşı germemeye dikkat edin. İnterlok Örgü Kumaş alanlar genellikle t-shirt, polo ve elbise üretiminde kullanılmaktadır. Pahalı bir örgü üst büyük olasılıkla interlok örgü kumaştan dikilecek ve günlük bir tişört muhtemelen jarse olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın