Mikrofiber Bez Satışı Toptan Mikrofiber

Mikrofiber bez satan, Mikrofiber bez satan yerler,toptan Mikrofiber bez, Mikrofiber bez imalaçısı, Mikrofiber bez nerede bulurum, Mikrofiber bez firmaları,ucuz Mikrofiber bez,

Mikrofiber nedir? Mikrofiber doğal mı? Cevap hayır. Genel olarak kumaş alan “mikrofiber” olarak adlandırdığımız kumaş, aslında ortak özellikleri aynı olan, yani 1 Dtex’e eşit veya daha az bir başlığa sahip olan bir dizi sentetik tekstil lifini tanımlar. Kumaş satın alanlar. Dtex, bir gram ağırlıkta belirli bir lifin kaç metre bulunduğunu gösterir ve 1 Dtex, 10.000 metreye eşittir. Bu nedenle çok ince liflerdir, kalınlığı insan saçından daha azdır.

Mikrofiber bez nerede bulunur?

Mikrofiber bez nasıl yapılır?

En iyi cam bezi hangisi?

Mikro fiber kumaş ne demek?

MİKROFİBER KUMAŞ SATAN YERLER

Mikrofiber kumaş satış yerleri, Mikrofiber kumaş firma adresleri,Mikrofiber kumaş satan, Mikrofiber kumaş satanlar, Mikrofiber kumaş satışı, Mikrofiber kumaş kilo fiyatı, Mikrofiber kumaş metre fiyatı, toptan Mikrofiber kumaş,ham Mikrofiber kumaş,

Mikrofiberlerin gelişimi , yirminci yüzyılın seksenlerinde, ipek ve pamuk gibi yumuşak ve parlak olabilen, aynı zamanda suyu çok kolay emebilen sentetik bir ürün yaratmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Aslında mikrofiberlerin ilk kullanımı temizlik sektöründe olmuştur. Nefes alabilen ve ter emici özellikleri sayesinde mikrofiber daha sonra spor giyim ve günlük giyim yapımında kullanıldı.

Mikrofiber bileşimi

Mikrofiber işleme prosesi mikrofilatür olarak adlandırılır ve dört farklı tip fiberle (akrilik, naylon, rayon, polyester) veya iki veya daha fazla fiberin birleştirilmesiyle gerçekleştirilebilir. Bu durumda elimizde beş çeşit mikrofiber olacaktır: akrilik fiber mikrofiber; naylon mikrofiber; suni ipek mikrofiber; polyester mikrofiber ; hibrit lifler. Naylon ve polyester birlikte çalışırsak, hibrit liflerden bahsederiz.

MİKROFİBER KUMAŞ İMALATÇILARI

Bu malzemenin bileşiminde asla %100 mikrofiber kelimesini bulamayacağız, ancak kullanılan liflerin göstergesini, örneğin %80 naylon ve %20 polyester gibi.

Bir mikrofiberin yapısı, içinden fiberin çıktığı deliğin şekli ve boyutu değiştirilerek değiştirilebilir. Bu şekilde, her seferinde daha opak veya yanardöner, daha pürüzsüz veya pürüzlü veren, birçok farklı şekilde dokunabilen ve dokunabilen bir lif oluşturmak mümkündür.

Mikrofiber kumaş firmaları,ucuz mikrofiber kumaş, mikrofiber kumaş satışı yapanlar, mikrofiber kumaş satanlar, mikrofiber kumaş satan firmalar,Zeytinburnu mikrofiber kumaş,merter mikrofiber kumaş,toptan mikrofiber kumaş,

Mikrofiber: ana özellikler

Mikrofiberin temel özelliklerinden biri, pamuktan üç kat, ipekten iki kat daha ince olan kılcal özelliğidir. Diğer özelliklerin yanı sıra, şunlardan söz edemeyiz: dokunuşa yumuşak ve hoş; antibakteriyel ve hipoalerjenik; emici ve nefes alabilir; temizlemesi kolay.

MİKROFİBER KUMAŞ SATIŞI YAPANLAR

Mikrofiber , üretildiği bileşime bağlı olarak farklı dokulara sahip olabilir ve bunların arasında kadifeye çok benzer bir kıvama sahiptir ve hoş bir yumuşaklık sağlar.

Çok ince lifler, nemi emmek için mükemmel bir yetenek sağlar, bu nedenle mikrofiber havlular ve teknik giysiler hemen kurur. Mikrofiber, akarları ve bakterileri kolayca tutmadığı için alerjiye neden olmayan bir malzemedir: bu nedenle kanepe ve koltuk gibi bazı mobilya aksesuarlarının döşenmesi için de özellikle uygundur. Ayrıca lekelere karşı dayanıklıdır ve özel bakım gerektirmez: Zamanla verimini artıran iki özellik.

MİKROFİBER BEZ SATANLAR…

Mikrofiberin özellikleri ve artan kullanım

Özellikleri sayesinde mikrofiberin başta nefes alabilirlik olmak üzere birçok özelliğe sahip olduğunu gördük. Mikrofiberin özellikleri esas olarak temel malzemenin özelliklerine karşılık gelir. Örneğin, bir selüloz mikro elyaf, bir polyester mikro elyaftan çok daha fazla nemi emer. Bir naylon mikrofiber ise sürtünmeye selülozdan çok daha dayanıklıdır.

TOPTAN MİKROFİBER KUMAŞ SATAN YERLER NEREDE OLUR?

Tam da bu nedenle mikrofiber, mükemmel işçilikle giyim ve spor malzemeleri yapmak için kullanılır. Bu kategoriye giren kumaşlar, uyum, rahatlık ve aşınmaya karşı dayanıklılık ve sık yıkama döngülerini garanti eder gibi kumaşlar, rahat kıyafetlerin gerekli olduğu ve yeni trendlere göz kırpan, kayıtsız olmayan avantajlar sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!