Mikrofiber Bez Alanlar

Mikrofiber kumaş satın alan, Mikrofiber kumaş alımı yapan, Mikrofiber kumaş satın alan yerler, Mikrofiber kumaş nereye satılır,parti Mikrofiber kumaş,spot Mikrofiber kumaş,stok Mikrofiber kumaş,

Mikrofiber nasıl bir kumaştır? Kumaş satın alanlar bu soru, bu malzemeden yapılan ürünlerin yüksek popülaritesi nedeniyle sıklıkla sorulur. Kumaş, sentetik liflere dayalı bir malzemedir. Madde dayanıklı iken, kalınlığı sadece birkaç mikrometredir. Hipoalerjeniktir ve çevre dostudur. Bu kumaş alan çeşitli alanlarda kullanılmaktadır – giyim endüstrisi, tıp, inşaat, günlük yaşamda kullanılan malların üretimi.

Tanım

Mikrofiber kumaş satış yerleri, Mikrofiber kumaş firma adresleri,Mikrofiber kumaş satan, Mikrofiber kumaş satanlar, Mikrofiber kumaş satışı, Mikrofiber kumaş kilo fiyatı, Mikrofiber kumaş metre fiyatı, toptan Mikrofiber kumaş,ham Mikrofiber kumaş,

Kumaşın özelliklerini ve dezavantajlarını tanımadan önce, ne tür bir malzeme olduğunu bulmak önemlidir – mikrofiber. Bu, 0.06 mikron çapında çeşitli ultra ince liflerden yapılmış bir kumaşın genel adıdır. Üretimi için hammaddeler sentetik ve doğal olabilir. Mikrofiber icadının doğum yeri Japonya’dır. 70’lerde orada ultra ince liflerden oluşan bir malzeme icat edildi, ancak sadece 10 yıl sonra aktif olarak kullanılmaya başlandı.

MİKROFİBER BEZ SATIN ALANLAR

Kumaşın bileşimine geri dönelim. Satın almadan önce mutlaka kontrol etmelisiniz. Mikro-pamuk, malzemenin doğal çeşitlerine aittir, mikro-polyester, yapay olanlar arasında çok popülerdir.

Kumaş çeşitleri

Mikrofiber kumaş farklı tiplerde gelir. Birkaç popüler malzeme düşünün:

Mikrofiber Modal. Bu kumaşın üretiminde bambu hamuru kullanılmaktadır. Yapıdaki doğal malzeme ipeğe benzer.

En pahalı mikrofiber türlerinden biri. Üretim sürecinde, malzemenin gümüş iyonları ile işlenmesi için ek bir teknoloji kullanılır. Bu, antiseptik özelliklerini geliştirir.

Yıkamak

Toptan Mikrofiber bez,toptan Mikrofiber bez satışı,toptan Mikrofiber bez yapanlar,ucuz Mikrofiber bez, Mikrofiber bez satan yerler nerede, Mikrofiber bez fabrikaları,

Mikrofiberlerden yapılmış ürünlerin yıkanmasına özellikle dikkat etmek önemlidir. Üreticiler etiket üzerinde tavsiyelerle bilgileri belirtirler, mikrofiber yıkamadan önce mutlaka okumalısınız. Bazı mikrofiber ürünler agresif leke çıkarıcılarla ıslatılamaz. Bu, iç çamaşırı ve kabarık havlular için geçerlidir. Elde veya makinede yıkamadan önce sabunlu suya batırılması tavsiye edilir. Bu kumaştan yapılan bazı ürünler sadece elde yıkanmaktadır. Sıcaklığı 50 dereceden fazla olmayan sudaki kirleticilerden ıslatılması ve temizlenmesi önerilir. Bu malzemeden açık renkli çamaşırların, diğer kumaşlardan parlak veya koyu renkli çamaşırlarla birlikte yıkanması önerilmez. Mikrofiberler, renklendirici pigmentleri hızla emer ve ürünler kullanılamaz hale gelebilir.

MİKROFİBER KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Mikrofiber makinede yıkanabilir mi? Etikette özel bir öneri yoksa, bu tür ürünleri makinede yıkarken, elli dereceden yüksek olmayan bir sıcaklık kullanılması önemlidir. Agresif deterjanlar kullanmayın. Nazik tozlar ve jeller kullanmak daha iyidir. Lekeleri çıkarmak için iyi bir iş çıkarıyorlar.

PARÇA MİKROFİBER KUMAŞ

Mikrofiber kumaş firmaları,ucuz mikrofiber kumaş, mikrofiber kumaş satışı yapanlar, mikrofiber kumaş satanlar, mikrofiber kumaş satan firmalar,Zeytinburnu mikrofiber kumaş,merter mikrofiber kumaş,toptan mikrofiber kumaş,

Eşyaların şeklini kaybetmemesi ve dökülmemesi için mikrofiber nasıl yıkanır? Sadece sıcaklık rejimini gözlemlemek önemlidir. Hassas yıkama kullanılması tavsiye edilir. Bu durumda, ev cihazının tamburu yaklaşık üçte biri boş olmalıdır.

Mikrofiberleri çamaşır makinesinde yıkamadan önce, çok yoğun olmaması ve kurutmaması gereken sıkma önerilerini okuyun – elle yapmanız önerilir.

Yorum Yap