Mayo Kumaşı Mayoluk Kumaş Alan

Mayo kumaşı,mayoluk kumaş,mayo kumaş satan,ucuz maloluk kumaş,spot mayoluk kumaş,part i mayo kumaşı,spot mayoluk kumaş,mayoluk jarse kumaş,ham jarse kumaş alan,parti  jarse kumaş alan,spot jarse kumaş alan

Kendi mayolarınızı dikmek, yaratıcılığınızı ifade etmenin harika bir yoludur, aynı zamanda istediğiniz mükemmel seçeneklere sahip olmanızı sağlar. Renk, uyum, kapsama alanı ve destek sadece sizin beğeninize olabilir! İster göz alıcı tek parça ister moda bir bikini olsun, doğru mayo kumaşını seçmek sürecin önemli bir parçasıdır.

Mayo Kumaşı

Bugüne kadar birçok mayo koleksiyonu var. Bu nedenle yeni sezonda spor veya eğlenceye uygun bir model bulmak zor olmayacak. Plaj kıyafetleri giymenin sadece dış görünüşünün şık değil, aynı zamanda vücut için rahat ve keyifli olduğunu da hatırlamakta fayda var. Belirli bir model seçerken mayonun boyutu ve stili ile ürünün dikildiği kumaş türü dikkate alınmalıdır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR… 0536 336 43 43

İŞTE MAYO SEÇIMI IÇIN TAM REHBERIMIZ. 

Mayo kumaşı için birkaç seçenek vardır, ancak ortak bir tema esnektir. Mayolar ayrıca güneş, klor ve tuzlu suya dayanmak zorundadırlar, bu yüzden çoğu sentetik liflerin bir karışımından yapılır.

ORTAK MAYO KUMAŞLARI

Modern mayolar örme kumaşlarla dikilir. “Mayo kumaşı” olarak adlandırılan en kolay kumaş alan , naylon ve spandeks birleşimidir : Naylon hafiftir, bakımı kolaydır ve çabuk kurur. Spandeks, gerilmesini sağlar ve şekil veren bir uyum sağlar. Çoğu mayo kumaşı yüzde 80 ila 90 naylon ve yüzde 10 ila 20 spandekstir.

Bu tip örgü kumaş dört yönlü bir streç oluşturmak üzere dokunur, bu da kumaşın her iki yönde yaklaşık yüzde 60 ila 70 oranında gereceği anlamına gelir. Kumaşınızda yeterli gerilimi kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, kumaşınızda bir baskı veya desen varsa, gergin durumdayken desene ne olduğuna bakın, böylece baskı bitmiş mayolarınızın her yerinde iyi görünür.

MAYO KUMAŞI IÇIN DAHA AZ YAYGIN SEÇENEK

Polyester-spandeks karışımları (veya tüm bu liflerin bazı kombinasyonları) ayrıca banyo takımları için de kullanılabilir. Başka bir rahat seçim, naylon kumaşlara tamamen farklı bir görünüm veren pamuk- polyester -spandex örgüsüdür . Bu kumaşlar biraz daha solmaya eğilimlidir parti kumaş alan ve daha fazla naylon olanlarla kurulamazlar.

Belki de tam uzunlukta yünlü mayoların günlerinin uzun zaman geçmesine bayılıyoruz, ancak mayolarınızda görünüm istiyorsanız, yüzde 100’lük bir pamuk düşünün. Bu stok kumaş tamamen farklı bir mayo türü yapacak, ancak stil seçenekleri ’40s dönemi boy-kısa ve top’ 70s tarzı dizgi kravat bikini ile iki parça arasında değişir. Pamuk sağlam bir kumaş olabilir ve renk ve desen seçenekleri sonsuzdur. İnsan yapımı liflerden olduğu kadar çabuk kurmuyor, ancak sıcak bir yaz gününde gerçekten güzel hissettiriyor parça kumaş alanlar.

KUMAŞ ALMAK BİZİM İŞİMİZ. 0536 336 43 43

Likralı mayo kumaşı,Mayo kumaşı nereden bulabilirim,Mayoluk

MAYO KUMAŞI IÇIN ALIŞVERIŞ

Mayo kumaşları için alışveriş yaparken, “dans kıyafeti” veya “egzersiz kıyafeti” etiketli bölümü kontrol edin. Bu genellikle çeşitli astarlarla birlikte naylon-spandeks karışımları bulacağınız yerdir spot kumaş alan.

Sizin için hangi kumaşı seçerseniz seçin, mayolar elastik, iplik ve astar gibi diğer bileşenleri dikkatlice seçtiğinizden emin olun. Mayo lastikleri mevcuttur ve havuz kimyasallarının ve güneş ışığının bozulmasına karşı dirençlidir.

Mayo kumaşınız olarak streç ve lif içeriğine benzer özelliklere sahip mayonuz için bir astar seçin . Astarlar, siyah, beyaz ve bej gibi çeşitli nötr renklerin yanı sıra (opaklığı etkilemek için) çeşitli kalınlıklarda mevcuttur. Güç örgü ayrıca şekil-sarılma etkisi yaratmak için bir seçenektir.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR 0536 336 43 43

Mayo, iç çamaşırına benzeyen özel bir giyim çeşididir, ancak sıcak mevsimde üst düzey giyim yapar. Bir mayonun asıl amacı sadece vücudu süslemek değil, aynı zamanda onu güneş ışınlarından korumaktır. Kolay kuruyan, cildi tahriş etmeyen özel bir malzeme ile ürün dikerken giymesi pratiktir.

Yorum Yap