Kumaş Tedarikçileri

Kot kumaş tedarikçileri penye kumaş tedarikçileri saten kumaş tedarikçileri krep kumaş tedarikçileri viskon kumaş tedarikçileri şifon kumaş tedarikçileri mikro kumaş tedarikçileri interlok kumaş tedarikçileri denim kumaş tedarikçileri polar kumaş tedarikçileri denye astar kumaş tedarikçileri toptan kumaş tedarikçileri kadife kumaş tedarikçileri.

Kumaş satın alanlar. Kot kumaş tedarikçileri penye kumaş tedarikçileri saten kumaş tedarikçileri krep kumaş tedarikçileri viskon kumaş tedarikçileri şifon kumaş tedarikçileri mikro kumaş tedarikçileri interlok kumaş tedarikçileri denim kumaş tedarikçileri polar kumaş tedarikçileri denye astar kumaş tedarikçileri toptan kumaş tedarikçileri kadife kumaş tedarikçileri.

Kumaş alan gabardin kumaş tedarikçileri alpaka kumaş tedarikçileri polyester astar tedarikçileri ribana kumaş tedarikçileri kaşkorse kumaş tedarikçileri iki iplik kumaş tedarikçileri üç iplik kumaş tedarikçileri lakost kumaş tedarikçileri keten kumaş tedarikçileri takım elbise kumaş tedarikçileri poplin kumaş tedarikçileri gömleklik kumaş tedarikçileri giyim kumaş tedarikçileri giysilik kumaş tedarikçileri ham kumaş tedarikçileri.

Kumaş tedarikçilerine sorulacak sorular

Parça Kumaş, Balıksırtı Kumaş ,Jakarlı Kumaş ,Poplin Kumaş ,Kot Kumaş satın ,Panama Kumaş ,Süprem Kumaş , Ribana Kumaş , Denye Kumaş ,İnterlok Kumaş ,Turlu Viskon Kumaş ,Penye Kumaş ,Üç iplik Kumaş ,İki İplik Kumaş ,Şardonlu Kumaş ,Likralı Kumaş ,Streç Kumaş.

Giyim için kumaş tedarik ederken sorulacak doğru soruları ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek çok önemlidir. Birçok marka, her bir kumaş kalitesine ilişkin spesifik bilgilerin listelendiği bir form olan bir teknik özellik sayfası şablonu oluşturur. Bazı durumlarda kumaş tedarikçisinin sizinle paylaşabileceği bir teknik özellik sayfası zaten mevcut olabilir.

Giyim için kumaş tedarik ederken kumaş tedarikçilerine sormanız gereken soruyu burada bulabilirsiniz.

Tıpkı e-ticaret mağazanız aracılığıyla sattığınız bitmiş ürünler gibi, kumaş tedarikçileri de sattıkları her kumaş kalitesi için ürün veya ürün numaraları oluşturur. Kumaş ürün numarası genellikle kumaş askılarının üzerinde bulunur. Numuneyi ve toplu kumaş miktarını sipariş ederken ihtiyacınız olacağından bu numarayı not edin.

Kumaşın ağırlığı nedir?

Tasarladığınız her giysinin kumaş ağırlığını düşünmek önemlidir. Büyük olasılıkla koleksiyonunuzdaki her ürün için aynı kumaş gramajını kullanmayacaksınız. Çoğu zaman alt kısımlarda üst kısımlara göre daha ağır bir kumaş kullanılır. Ancak bu, her bir giysiye ve kumaşın kullanıcının vücudunu nasıl örtmesini veya kaplamasını istediğinize bağlıdır.

Kumaş ağırlığı metrekare başına gram (GR/M2) cinsinden listelenir. Aşağıda farklı türde örgü giysiler için kullanılan kumaş ağırlıklarının birkaç örneği verilmiştir.

Bu kumaş ağırlıklarının deneyime dayalı öneriler olduğunu lütfen unutmayın. Seçtiğiniz kumaş ağırlığı giyim hattınıza göre değişiklik gösterebilir.

Denizli’de Atlas Kumaş satın alanlar; Denizli’de Buzi Kumaş satın alan; Denizli’de Denim Kumaş satın alanlar; Denizli’de Gabardin Kumaş satın alan; Denizli’de Kanvas Kumaş satın alan yerler; Denizli’de Krep Kumaş satın alan; Denizli’de Mira Kumaş satın alanlar; Denizli’de Mobilya Kumaşı alan; Denizli’de Poplin Kumaş satın alanlar; Denizli’de Ribana Kumaş satın alan; Denizli’de Scuba Kumaş alan firmalar; Denizli’de Şifon Kumaş satın alan kişiler;

Kumaş içeriği nedir?

Kumaş içeriği, kumaşı örmek veya dokumak için kullanılan liflerin yapısını ifade eder. Yaygın olarak kullanılan elyaflar suni ipek, pamuk, polyester ve ipektir.

Kumaş yapısı nedir?

Kumaş yapımı, ipliklerin ve bazen de liflerin, daha sonra son ürünü yapmak için kullanılan bir kumaş parçasına dönüştürülmesini içerir. Kumaş özellikleri, kumaşın yapımında kullanılan malzeme ve yöntemlere göre belirlenir. Şu anda çoğu kumaş üretiminde dokuma veya örgü gibi geçmeli yöntemler kullanılmaktadır.

Kumaş genişliği, kumaş rulosunun kenardan kenara genişliği boyunca yapılan ölçümdür. Kumaş tedarikçileri size iki ölçüm noktası sağlayacaktır (eğer istemezlerse isteyin).

Göz önünde bulundurulması gereken iki ölçüm, toplam genişlik ve kesilebilir genişliktir. Üretim ve nakliye sırasında kumaşın kenarları eğilebilir veya hasar görebilir; bu nedenle, kullanılabilir kumaşın daha kesin bir ölçümü için kesilebilir genişliğe başvurmak en iyisidir.

Tüketicilere satacağınız giysilerin hedef perakende fiyatına ve her giysinin kumaş verimine bağlı olarak her kumaş için metre veya metre başına hedef kumaş fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Bütçenizi aşmadığınızdan emin olmak için yeni malzemeler tedarik ederken bu hedef fiyatı aklınızda bulundurun.

Tipik olarak, metre başına kumaş fiyatlandırması, pazara ve kumaşı yapmak için gereken kaynakların maliyetine bağlı olarak yıldan yıla değişebilir. Ayrıca, toplu olarak kumaş satın almak genellikle numune ipliği satın almaktan daha az maliyetlidir. Kumaş tedarikçisinden numune ve metre başına toplu fiyatını isteyebilirsiniz. Örnek kumaşın yarda başına maliyeti daha fazla olabilir ve bazı durumlarda toplu yarda fiyatının iki katı olabilir.

İpek Kumaş alım yapanlar,Denim Kumaş alım yapanlar,Pazen Kumaş alım yapanlar,Keten Kumaş alım yapanlar,Ham Kadife alım yapanlar,Polyester Kumaş alanlarPolar Kumaş alım yapanlar,Krep Kumaş alım yapanlar,Saten Kumaş alım yapanlar, Kanvas Kumaş alım yapanlar, Viskon Kumaş alım yapanlar,Şifon Kumaş alım yapanlar,Buzi Kumaş alım yapanlar,Gabardin Kumaş alım yapanlar,Süet Kumaş alım yapanlar, Jarse Kumaş alım yapanlar,Kaşmir Kumaş alım yapanlar, Kaşe Kumaş alım yapanlar,Rips Kumaş alım yapanlar,Ripstap Kumaş alım yapanlar,Bez Ayağı Kumaş alım yapanlar,

Toptan kumaş satın alanlar bir tedarikçiden sipariş başına satın almanız gereken minimum kumaş miktarını ifade eder. Çoğu durumda, kumaş fabrikalarının örnek yarda için genellikle en az beş metre) ve toplu yarda için farklı vardır. Birlikte çalıştığınız tedarikçiye bağlı olarak toplu kumaş ipliği farklılık gösterir.

Örneğin, bir tedarikçinin minimum sipariş miktarı gerektiriyorsa, o tedarikçiyle iş yapabilmek için en az kaç metre kumaş satın almanız gerekir. Bazı durumlarda kumaş tedarikçisi, metre başına fiyata ek ücret uygulayarak Minimum Sipariş Adedi’nden daha az sipariş vermenize izin verecektir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!