Kumaş Şirketleri

Süprem Kumaş Şirketleri. Ribana Kumaş Şirketleri. Denye Kumaş Şirketleri. İnterlok Kumaş Şirketleri. Kaşkorse Kumaş Şirketleri. Turlu Viskon Kumaş Şirketleri. Etamin Kumaş Şirketleri. Ham Kumaş Şirketleri. Ham penye Şirketleri. Penye Kumaş Şirketleri. Üç iplik Kumaş Şirketleri. İki İplik Kumaş Şirketleri. Şardonlu Kumaş Şirketleri

Kumaş satın alanlar. Bazen kumaşları anlamayı nasıl hızlı bir şekilde öğrenebileceğinize dair sorular soruluyor.

Çalışmalarının başında eski öğrencilerimden biri kadifeyi yapağıdan ayırt edemediğini söyledi. “Bana öyle geliyor ki hepsi aynı…” dedi. Ve böyle bir ifade nadir değildir!

Kumaş alan. Elbette artık bu kız kumaş seçimi konusunda zaten aydınlanmış durumda, ancak herkes bu konuda yeterince bilgili değil.

Bazen müşteriler bana dikim ürünleri için seçtikleri modelle tamamen uyumsuz kumaşlar getiriyorlardı. Bir defasında bana gelinlik olarak 8 metre kadife getirmişlerdi! Ne yapacağımı şaşırmıştım! Kumaşın ağırlığı bohçada bile hissediliyordu. Ve bitmiş ürünün ağırlığı hakkında ne söyleyebiliriz!

İpek Kumaş alım yapanlar,Denim Kumaş alım yapanlar,Pazen Kumaş alım yapanlar,Keten Kumaş alım yapanlar,Ham Kadife alım yapanlar,Polyester Kumaş alanlarPolar Kumaş alım yapanlar,Krep Kumaş alım yapanlar,Saten Kumaş alım yapanlar, Kanvas Kumaş alım yapanlar, Viskon Kumaş alım yapanlar,Şifon Kumaş alım yapanlar,Buzi Kumaş alım yapanlar,Gabardin Kumaş alım yapanlar,Süet Kumaş alım yapanlar, Jarse Kumaş alım yapanlar,Kaşmir Kumaş alım yapanlar, Kaşe Kumaş alım yapanlar,Rips Kumaş alım yapanlar,Ripstap Kumaş alım yapanlar,Bez Ayağı Kumaş alım yapanlar,

Bundan iyi bir şey çıkmayacağını önceden bilerek böyle bir emri reddettim.

Başka bir kız, şeklini hiç korumayan, spor tarzda bir gömlek için ince elbise kumaşı getirdi. Neden bu kumaşı kullandığı sorulduğunda ise oldukça içtenlikle yanıt verdi: “Rengi hoşuma gitti!” Sessiz sahne…

Bazı insanlar genellikle sadece renklere bakarak belirli bir kumaşa karar verirler.

Ancak bu, kumaş seçiminde ana şeyden uzaktır. Peki kumaşları ayırt etmeyi nasıl öğrenebilirsiniz?

Elbette kendinizi malzeme bilimine kaptırabilir ve kumaşların tüm özelliklerini kitaplardan inceleyebilirsiniz.

Ama öncelikle çok az insan bunu yapıyor. İkincisi, en harika resimlerin bulunduğu en harika kitap bile bu kumaşın dokunuşunun nasıl bir his olduğunu anlamanıza yardımcı olmaz.

Sizlere bu kadar çeşitli kumaşlar arasında hızlıca gezinmenizi sağlayacak bazı pratik tekniklerden bahsetmek istiyorum. Her şey o kadar sıradan ki! Hadi kumaş mağazalarına gidelim! Olumlu tarafta kendini kanıtlamış, kumaşların bir çarşaf gibi asıldığı ve herhangi bir şeyi anlaması zor olan komik, kesik parçalar halinde değil, en iyi mağazaların seçilmesi tavsiye edilir.

İstanbul kumaş şirketi. Toptan kumaş şirketi parti kumaş satın alan şirketler Türkiye kumaş şirketleri merter kumaş şirketleri ham kumaş şirketi. Nevresimlik Kumaş Şirketleri. Parça Kumaş Şirketleri. Pamuk Kumaş Şirketleri. İpek Kumaş Şirketleri. Denim Kumaş Şirketleri. Pazen Kumaş Şirketleri. Keten Kumaş Şirketleri.

mersin'de kumaş satın alanlar; mersin'de parça kumaş alanlar; mersin'de spot kumaş alanlar; mersin'de toptan kumaş alanlar; mersin'de şifon kumaş satın alanlar; mersin'de viskon kumaş alanlar; mersin'de krep kumaş alanlar;

Yün Kumaş Şirketleri. Sentetik Kumaş Şirketleri. Naylon Kumaş Şirketleri. Polyester Kumaş Şirketleri. Asetat Kumaş Şirketleri. Akrilik Kumaş Şirketleri. Polar Kumaş Şirketleri. Krep Kumaş Şirketleri. Saten Kumaş Şirketleri. Kanvas Kumaş Şirketleri.

Viskon Kumaş Şirketleri.

Şifon Kumaş Şirketleri. Buzi Kumaş Şirketleri. Gabardin Kumaş Şirketleri. Süet Kumaş Şirketleri. Jarse Kumaş Şirketleri. Kaşmir Kumaş Şirketleri. Kaşe Kumaş Şirketleri. Rips Kumaş Şirketleri. Ripstap Kumaş Şirketleri. Bez Ayağı Kumaş Şirketleri. Balıksırtı Kumaş Şirketleri. Jakarlı Kumaş Şirketleri. Poplin Kumaş Şirketleri.

Panama Kumaş Şirketleri. Süprem Kumaş Şirketleri. Ribana Kumaş Şirketleri. Denye Kumaş Şirketleri. İnterlok Kumaş Şirketleri. Kaşkorse Kumaş Şirketleri. Turlu Viskon Kumaş Şirketleri. Etamin Kumaş Şirketleri. Ham Kumaş Şirketleri. Ham penye Şirketleri. Penye Kumaş Şirketleri. Üç iplik Kumaş Şirketleri. İki İplik Kumaş Şirketleri. Şardonlu Kumaş Şirketleri.

Streç Kumaş Şirketleri. Selanik Kumaş Şirketleri. Havlu Kumaş Şirketleri. Pile Kumaş Şirketleri. File Kumaş Şirketleri. Astar Şirketleri. Triko Kumaş Şirketleri. Etek Kumaşı Şirketleri. Gömlek Kumaşı Şirketleri. Mont Kumaşı Şirketleri. Kaban Kumaşı Şirketleri. Çamaşır Kumaşı Şirketleri.

Çamaşırlık Kumaş Şirketleri.

Kumaş satın alanlar. Astar satın alan yerler Astar satın alan kişiler Astar alan Astar satan yerler spot Krep şifon kumaş alanlar stok Astar kumaş satın alanlar parça Astar satın alanlar Ham Astar satın alanlar tekleme Astar kumaş satın alanlar.

Bluz Kumaşı Şirketleri. Şort Kumaşı Şirketleri. Pantolon Kumaşı Şirketleri. Pardesü Kumaşı Şirketleri. Atlet Kumaşı Şirketleri. Takım Elbise Kumaşı Şirketleri. Yelek Kumaşı Şirketleri. Çadır Kumaşı Şirketleri. Döşemelik Kumaş Şirketleri. Ayakkabı Kumaşı Şirketleri.<Polyester Astar Şirketleri. Jarse Astar Şirketleri. Denye Astar Şirketleri.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!