Kumaş Parçası Alanlar

Kumaş Parçası Alanlar
Kumaş Parçası Alanlar

En Kaliteli Kumaş  – Tüm standart kumaşlarımız lamine edilmez, kaplanır. Kaplanmış kumaşlar daha dayanıklıdır ve daha uzun ömürlüdürler.

Kumaş Parçası Alanlar
Kumaş Parçası Alanlar

Diğerleri, daha ucuz olan ve genellikle 1 yıldan fazla garanti edilmeyen lamine kumaşlar kullanırlar. Kumaş üreticilerinin garantisini sorun ve karşılaştırınız.

Tasarlanmış Çizimler  – Mühendislik çizimleri gerekiyorsa çizimlerimiz, barınakların inşa parti kumaş edileceği Devlette lisanslı bir mühendis tarafından damgalanacak ve imzalanacaktır; Barınağın üretildiği değil. Çoğu izin veren kurumlar tarafından yerel mühendislik sertifikaları gereklidir.

Dolaplarınız ve çekmeceleriniz, en yaygın kullanılan elyaf olan pamuklu giysilerle doldurulur. En sevdiğiniz tişörtler, kot pantolonlar, kazaklar, bluzlar ve iç çamaşırlarınızdan bazıları, mütevazı pamuk bitkisinden kaynaklanıyor. Yine de hiçbir şey mükemmel değildir ve pamuklu giysiler de birkaç dezavantaja sahiptir. Parça kumaş en sevdiği kumaşın güçlü yanlarını ve zayıflıklarını gidermek için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Pamuk yumuşak ve rahattır. Hipoalerjeniktir ve hassas cildi tahriş etmez veya alerjiye neden olmaz. Lifler cildi tahriş etmeyecek veya statik elektriğe neden olmayacak şekilde sıkıca bükülür. Bu nedenlerle, sık sık ve vücudunuza yakın, T-shirt ve iç çamaşırı gibi giydiğiniz ürünler genellikle pamuktan yapılır.

Kumaş Parçası Alanlar
Kumaş Parçası Alanlar

Pamuk tamamen doğal ve kimyasal içermez. Pamuklu Parça kumaş alan gibi doğal kumaşlar son derece nefes alabilir ve mantarların karanlık, ucuz kumaş nemli ortamlarda büyümesini engelleyen hava sirkülasyonuna izin verir. Sentetik kumaşlar bu tür bir havalandırma sunmaz ve insan yapımı malzemelerdeki sıkılaştırıcı giysiler mayayı gelişmeye teşvik edebilir.

Pamuk, vücut nemini kolayca emebileceği ve etrafınızdaki havada buharlaştığı deriden uzaklaştırarak kuru kalmanıza yardımcı olacağı için yaz aylarında giymek için mükemmeldir. Pamuk ayrıca, sıcak havalarda serin ve konforlu bir şekilde kaldığınız yerden cildinizden ısı çekebilir.

Pamuk güçlü, dayanıklı ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Tüm pamuklu kumaş alanlar giysiler makinede yıkanabilir ve sıcak suda tekrarlanan yıkamalara dayanabilir. Pamuk elyafları da çok iyi boyanırlar ve canlı renkli iplik sunarlar.

Pamuk, pahalı, çok yönlü ve çesitli Parça kumaş genel giyim kumaşlarında, çuhada, patiska,kadife, kot, şemsiye ve gofre gibi kullanılır. Bu sayede ekonomik pamuklu giysiler bir dizi farklı dokuda alabiliyor ve her mevsimi ve her fırsatta bakabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın