Parça Kumaş

parça kumaş
parça kumaş

Akrilik kumaşlar çoğunlukla olmak üzere iki formda mevcuttur. Bu kumaşlar dayanıklılıkları ve özellikle de Orlon? hafifliği nedeniyle hesaba katılır. Bu tür Akrilik kumaşlar şekiller ve tasarımlarda bol seçenek sunar. Piyasada, Akrilik kumaşlarda birçok üretici ve tedarikçi bulunmaktadır.

parça kumaş
parça kumaş

Parça Kumaş. Akrilik kumaşların kitleler arasında popülaritesini gösterir. İnsanlar akrilik kumaşları diğer kumaşlardan daha düşük oranlarda tercih ettikleri için tercih ediyorlar. Buna ek olarak, bu elyaflar daha uzun süre aşınmaya dirençli kalırlar. Akrilik kumaşlar, kumaş endüstrisinde insanlığın buluşunun en güzel örneğidir. Ve bundan sonra büyük bir gurur değeri ile bakılır.

Organze Kumaş

Parça Kumaş. Organza temelde ince, düz dokuma, ipek iplik solucanlarının sürekli filamanından yapılmış ince bir kumaşa işaret eder. Modern moda çağında birçok organzalar naylon ve polyester gibi sentetik filament liflerle dokunulur ancak şık organzaların çoğu ipekten dokunur.

Organza kumaştan yapılmış en popüler ürün çantadır. Organza kumaş çantalarının çeşitli desen ve şekilleri insanları kendine çekiyor. Sofistike ve tekille hoş bir dokunuş ekleme Organza kumaşı milyonlarca kişinin tercihidir.

Lastex Kumaş

Lastex kumaşı temelde Latex’den yapılmış elastik bir elyafı belirtir. Ayrıca, lastex kumaş, diğer karmaşık elyaflarla, spandex ve temel giysileri gibi farklı kumaş alan yapmak için kullanılır.

Naylon Kumaş

parça kumaş
parça kumaş

Naylon terimi New York ve Londra’dan gelmektedir. Naylon, kitlelerin arasında sıklıkla kullanılan sentetik elyafın bir başka formudur. Naylon liften oluşan naylon kumaş kumaş, giyim, çarşaf, örtüler ve diğer birçok ev ve endüstriyel aletler gibi çeşitli kullanım alanlarında kullanılır. Naylon kumaş diğer tüm kumaşların arasında tercih edilir, çünkü gerçekten güçlüdür ve kuvvetli bir esneklik özelliğine sahiptir. Naylon kumaş alan yüksek elastikiyeti, bagaj bagajlarında, cüzdanlarda ve daha pek çok yerde birinci sınıf kullanımını sağlar. Buna ek olarak, naylon kumaşların temizlenmesi ve kurutulması için özel bir çaba harcamadan bakımı kolaydır.

Parça Kumaş. Naylon Kumaşlar, ağırlıkta çok daha sert ve hafif olan en yeni formlarda availedilir. Oldukça dayanıklı olduğu için, naylon kumaş bezi veya diğer uzun ömürlü, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı hale getirir. Naylon, petrolden ayrılan poliamit olarak adlandırılan amid polimeridir. Naylon, daha az zamana ve daha az dikkat gerektirdiği için üretimi kolay bir üründür. Gerçekten de, naylon kumaşları ticaret yapmak ve para kazanmak için güzel bir üründür. Naylon kumaşların gittikçe artan kullanımı ve popülaritesi, ticarette en iyi ürünü üretti.

Kadife Kumaş

Kadife, diğer kumaş çeşitlerinin arasında en pürüzsüz ve en yumuşak olanlardan biridir. Velvetler, ayırt edici özelliklerinden dolayı özel olarak imal edilir ve işlenir. Kadife kumaşlar pantolon, gömlek ve daha birçok giysi gibi çeşitli aletlerde kullanılır. Ayrıca kadife kumaş alan çarşaflarda, örtülerde, perdelerde vb. Kullanılır. Kadife kumaş parlaklık veya sonsuz sır olmasına bakılmaksızın herhangi bir değerlendirmede ipekten daha az değildir. Kadife kumaş, yüksek sınıf görünümleri ve fiyat canlılığı nedeniyle en çok tercih edilen kumaş haline getirmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın