Kumaş Nereye Satarım? Biz Alıyoruz.

Şifon kumaş kim alır,kot kumaş kime satarım,kanvas kumaş satın alan,viskon kumaş kime satarım,keten kumaş nereye satarım,krep kumaş kim alır,

Günümüzde en çok sorulan sorulardan kumaş kime satarım? Nereye satarım? Kim alır? Kimler alıyor? Gibi sorular çokça sorulur oldu.

Tekstil sektöründe kumaş önemli bir yer tutmaktadır tekstil firmaları bazen üretim fazlası, yanlış hesaplama,ürün iptali sözleşme gününde teslim yapamadıkları,kumaş renk sorunu,kumaş iplik likra gibi sorunlardan dolayı elinde kalan iplik kumaş vb gibi tekstile ait ürünleri satabileceği güvenli firma ararlar ve bulamazlar.

 Bizde  www.kumas.org olarak bu konuda çok geniş çaplı araştırmalar sonucunda baktık Türkiye’de böyle büyük bir iş potansiyeli var hemen zaman kayıp etmeden ekip oluşturduk öncelikle kumaş satın alan kişilere en kolay nasıl ulaşırlar veya ulaşmaları için akılda kalıcı seri telefon numarası aldık.

Metre üstü kumaş,metre üstü kumaş satın alan, metre üstü şifon, metre üstü kot, metre üstü kot kumaş alan, metre üstü denim, metre üstü kadife, metre üstü kumaş alan, metre üstü kumaş alanlar, metre üstü kumaş satın alanlar, metre üstü penye, metre üstü penye alan, metre üstü süprem, metre üstü polar, metre üstü polar alan, metre üstü kot kumaş satın alanlar, metre üstü üçiplik, metre üstü ikiiplik, metre üstü viskon, metre üstü viskon alan,

0536 336 43 43 kumaş satın kim alıyor telefon numarası akılda kalıcı oldu için müşteriler tekrar kumaş satmak isteği zaman saatlerce kartvizit aramak zorunda kalmıyorlar.

Burada en önemlisi müşteri memnuniyeti ön planda müşteriler elindeki kalmış kumaş satabileceği firma,kişi,yer ararken hiç zorluk çekmeden hemen bize ulaşıyorlar en çok satmak istedikleri kumaş çeşitleri arasında penye kumaş,dokuma kumaş,iplik, özellikle kot kumaş kime satarım,şifon kumaş kim alıyor,viskon nereye satarım, düşünceleri olmuyor hemen hemen herkes www.kumas.org ‘den veya akılda kalıcı olan telefon numaramız olan 0536 336 43 43’den ulaşıyor hemen sizde arayın.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ NEDİR? KISA ACIKLAMASI AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.

Keten Kumaş Kim Alır? Keten Nedir?

Popüler

Çok yönlü

Ucuz

Keten, inanılmaz nefes alabilirliği ve serinliği için sıcak ve nemli alanlarda insanların değer verdiği bitkilerden bir kumaş türüdür. Dikiş söz konusu olduğunda, keten kumaş çalışmak için büyüleyici bir malzemedir: kullanımı kolay ve dayanıklıdır.

Tuval Kumaş Nedir?

Pamuk veya keten ile yapılan ultra ağır hizmet tipi düz örgü.

Kültürel Gerçek : Yelken ve çadırlar için yeterince sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır. Yelken bezi de denir.

Nerede Kullanılır : Sanatçılar üzerine resim yaparlar, ancak yumuşaklıktan daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyan döşemeler için de harikadır.

Kanvass’ı ev yapımı çantalar, cüzdanlar, bardak altlıkları, masa koşucuları ve diğer ev aksesuarları gibi tekstil el sanatlarında da kullanabilirsiniz.

Şifon Kumaş Nedir? Kumaş Kumaş Kim Alır?

Polyesterden yapılmış yarı saydam veya şeffaf görünümlü ince hafif kumaş.

Kültürel Gerçek : Bu kumaş, ipek olmayan ilk şifonun ortaya çıktığı 1938 yılına kadar ipekten yapılmıştır.

Şifon son derece hassas bir kumaştır ve üretim zahmetli bir süreçtir.

Nerede Kullanılır : Şifon sırf olduğundan, genellikle akşam giymek veya özel günler için bir giysi olarak kullanılır.

Kot Kumaş Nedir? Kot Kumaş Kim Alıyor?

Şifon kumaş kim alır,kot kumaş kime satarım,kanvas kumaş satın alan,viskon kumaş kime satarım,keten kumaş nereye satarım,krep kumaş kim alır,

İnce kot kumaş’dan yapılan giysiler, sıcak mevsimde, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Malzemenin hafifliği ve operasyonel özellikleri sayesinde hafif denim, sıcak iklimlerde ve sürekli olarak kendini kusursuz bir şekilde gösterir.

Denim her zaman bitki materyali temelinde yapılır. Kompozisyonunda ana yer doğal pamuk – higroskopik, hijyenik, hipoalerjenik malzemeye verilir. Denimde bulunan sentetik lifler olumlu özellikler getirir: malzeme elastik olur, şeklini korur, yıkama sırasında büzülmez ve uzun süre orijinal durumunda kalır. Kot kumaş Kime satarım bileşimindeki polyester ve elastan ürünlere güzel ve kolay bir şekilde dökülmesini sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın