Kumaş Nasıl Satın Alınır? Kumaş

KUMAŞ NASIL SATIN ALINIR?

Her şeyden önce ucuna dikkat edin. Kumaşın genişliği gibi bilgileri bulamayacaksınız (bu yaklaşık genişlikte tipik fakat bazı kumaşlar 60 ″ gibi daha geniş olacaktır), kumaş tipi, yıkama talimatları ve fiyatlandırma:

Kumaşınızı alın veya kesme tezgâhına kadar düzenleyin veya arayüze takın ve ne kadar ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Tipik olarak yapacakları en küçük kesim bir avlunun 1 / 8’i kadardır ve daha sonra bunun ötesinde herhangi bir artış yapabilirsiniz. Ne kadar ihtiyaç duyacağınız konusunda zamanın önüne geçmeye çalışın.

KUMAŞ İÇİN ONLİNE ALIŞVERİŞ:

Kumaş

Şimdi, çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, benzerdir, ancak internette gezinirken biraz farklıdır. İşte benim favori çevrimiçi kumaş mağazası.

Sadece alışveriş sepetinize koymadan önce açıklamalarda farklı kumaş türlerini not ettiğinizden emin olun, böylece gerçekten ihtiyacınız olanı aldığınızdan stok kumaş emin olun.

Ayrıca şeritler ve süslemeler gibi aksesuarlar ve çevrimiçi bazı kavramlar da sunuyorlar.

FARKLI KUMAŞ ÇEŞİTLERİ:

Mağazada bulacağınız kumaş türlerine hızlı bir genel bakış yapalım.

Pamuklular:

% 100 pamuklu kumaşlar (muhtemelen küçülecek ve ideal olarak önceden yıkanmalıdır) ve çoğu mağazada çok bol olacaklardır. Kalın ve modaya uygun baskılar, bebek kumaşları, kapitone kumaşlar, mevsimlik kumaşlar ve çok daha fazlasıyla tasarım kumaşları dahil olmak üzere birçok farklı stilde mevcuttur. Kullanın: gabardin kumaş çanta, önlük, yorgan, evinizin etrafında öğeler ve daha birçok gibi en temel projeler.

Kanvas ve denim gibi ağır kumaşlar:

 Bunlar temel pamuklu patiskalardan daha kalın ve daha sağlam olacak, bu yüzden daha uzun süre dayanacak, dış mekan projeleri penye parçası alan veya onlara biraz ağırlık verebilecek şeyler için harika seçenekler oluşturacaklar. Kullanım: Atmak yastıklar, açık hava tipi şeyler çanta veya daha ağır bir ağırlık istediğiniz başka şeyler için harika olabilir.

Peluş: Parça Pelüş Alanlar

Parça pelüş alan,pelüş parçası alan,kumaş nasıl satın alınır,kumaş satan, kumaş satanlar,ev dekor kumaşı,parça jarse alan,jarse kumaş alan,perdelik kumaş,parça kapitone alan,kapitone parçası alan,sandy kumaş,ham   kumaş alan,ham kumaş alanlar,parça örme kumaş alan,örme parçası alanlar,parça kumaşçılar,parça kumaşçı

Yumuşak ve rahat ve şifon kumaş battaniye ve pijama ya da her şey bebek gibi şeyler için mükemmel. Biraz daha pahalı olacaklar. Yıkandıktan sonra biraz hap alabilirler. Bazılarında olacak şekerleme yanı sen kumaş parçası alanlar ise dikiş dikkatli olmak gerekecektir onlara. Kullanımı: Bebek battaniyeleri veya herhangi bir battaniyeler için mükemmel, pijamalar, doldurulmuş hayvanlar veya hoş bir şey olması gereken şeyler.

Flanel kumaş alan

 Genelde birçok baskıyı ve diğer baskıları içeren bir pazen bölümü bulacaksınız. Polar kumaş alan kadar kalın olmayacak, temel bir pamuk gibi, ama bir tarafı dokunuşta yumuşak olacak. Yumuşak ve sersemletici fakat birkaç kez yıkandıktan sonra parça kumaş alan kesinlikle küçülecek ve hap olacak. Kullanımı: Pijama, battaniyeler, yumuşak olmak istediğiniz ancak hantal olmayan şeyler.

Özel Günlerinde Kumaşlar :

Saten (yumuşak ve ipeksi), tül (örgü gibi) ve ipek gibi şeyler içeren bir bölüm bulacaksınız. Bunlar genellikle elbiseler ve diğer süslü şeyler için kullanılır. Bir uyarı-onlar normal pamuk daha dikmek için biraz daha zor ve onlar çok kaygan çünkü bazı pratik yapacaktır. Kullanımı: özel günler, elbiseler, giyim.

Jersey:

polyester astar kumaş polyester astar jarse astar polyester astar nedir ithal polyester astar polyester astar kumaş özellikleri polyester astar özellikleri ekose polyester astar beyaz polyester astar kumaş stok astar parti astar ceket astarı etek astarı denye astar ucuz astar kumaş saten astar ucuz astar kumaş
Polyester Astar Kumaş Alanlar

Bir tişört gibi yumuşak ve esnektir. Ayrıca, dikmek, ancak çok zor değil çünkü dikmek için biraz daha zor olabilir. Genellikle kumaşın tipik bir parti kumaş alan daha geniş boyutlarda gelirler, bu yüzden buna dikkat edin. Bundan dolayı daha az kumaşa ihtiyacınız olabilir. Örgü çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için (çünkü değiştikleri için) e-kitabımı görün. Kullanımı: etekler, gömlekler ve diğer kıyafetler.

Ev Dekoru: süprem kumaş alan parça süprem alanlar

Büyük rulolar (yukarıya bakınız), diğer kumaşlardan daha geniş ve daha pahalı ama aynı zamanda daha yüksek kaliteyi korur, böylece daha iyi tutunur ve aynı zamanda (örneğin perdelerse) ışığın kolayca geçmesine izin vermez. Kullanımı: perdeler, kilimler, yastıklar.

Tamam, sen ne düşünüyorsun? Artık kumaştan alışveriş yapmaya hazır mısın?

Yorum Yap