Kumaş Modası

hangi kumaşlar moda

Moda – geniş bir konsept, yaşamın tüm katmanlarını kapsar ve eğer hanım giyimiyle ilgili bir soru ise, o süre kumaşlar, stiller, renkler ile ilgilidir. Bir trend olmak için, tüm moda kumaşlarını tam olarak bilmesi ve stilistlerin tavsiyelerini alması gerekiyor onların kullanımı.

moda kumaşlar

moda kumaşlar

Tasarımcılar sürem dışı, ilkbahar, yaz ve güz için elbiseler için ne önerir? Bu sezon elbiseler, tunikler, etekler için için hangi kumaş moda? Bu makalede, bu sezonun moda soğanları için gerçek kumaşlara genel bir bakış yapmış oldum.

Topikal araç-gereç sıralamasında farklı doku, yoğunluk ve kalınlık birkaç düzinelerce kumaş. Tasarımcılar, özelliklerine bağlı olarak, bunları farklı tipte giysiler için kullanırlar. En moda kumaşları gözden geçirelim ve onları “aksiyon” olarak görelim moda sezonunda hanım kıyafetleri.

Yün, tüvit – soğuk bahar ve sonbaharın sıcak arkadaşı

Kışın kalan günlerinde, ilkbahar veya sonbahar, moda hanımlarının favorisi yün. Bu moda kumaştan palto, yelek, ekip kıyafet, panço, etekler, ceketler, pantolonlar dikti. Eğilim yün renkleri – hücreli (küçük ve büyük, kontrast ve orta tonlar), “kaz ayağı” moda renkler, aklıselim şerit ve düz bez çoğunlukla naturel, doğal renklerle (pop art hardal, yeşil, siyah, beyaz, mavi , kum, kırmızı, mercan, turuncu yün şeklinde parlak kıyafetlerle etrafta insanları şaşırtmak ve şok etmek şeklinde, sezon dışında herhangi bir giyim için uygun.

hangi kumaşlar moda

hangi kumaşlar moda

Moda kot pantolon, farklı kalınlıkta denim ve yoğunluğu. Şaşırır mısın? Denim podyumu birkaç yıl süresince (veya onlarca yıl) üst üste bırakmaz. Bu yıl bir kural dışı değildi. Bir tek gölgeler farklıdır. Bu mevsimde, kot ve mavi, mavi, kum, beyaz, gri ve siyahın tüm tonlarının “kot pantolonunun altında” tüm malzemeleri moda olmuştur. Yaz koleksiyonlarında denim elbiseler, tunikler, şortlar, tulumlar var. Bir tarzda modaya uygun aksesuarlar ve ayakkabılarla giysisi tamamlayın.

Olağandışı seçim – kadife ve poplin, bunlar bir niş çok yönlü kumaşlar için eğilim kalmak hırs sunmuştur. Bu modaya uygun malzeme tasarımcıları, kadın giysilerini farklı stillere nazaran şekillendirmek için kullanıldı. Gerçek kadife takım elbise, ceket, pantolon olacak. Poplin, ince ve şişman kadınlar için tulumlar, pantolonlar ve etekler için uygundur. Ürünlerin sadece uzunluğu ve genişliği değişmiş olur: ceketler, ceketler ve pantolonlar.

2018 sezonu için yaz modalarını ve trendlerini sergiliyorlardı ve Moda Haftası’na yakından baktık ve renklerini 2018’de yaz koleksiyonuna ekleyen yakından izledik. Uluslararası renk trendlerini mevsimsel olarak haber veren. Tüm moda evleri, yaratıcı kafalar ve moda tutkunları renk listelerini takip ediyor.

Sezonun yaz renkleri, mutlaka her moda karakterinin bulacağı renkli bir çiçek çayırı. Son fakat minimum değil, çeşitli tatlar güçlü kahverengi tonları doğru baharat sağlar.

Yorum Yap