Kumaş Likralı İnterlok

interlok kumaş satın alan ham interlok kumaş alan interlok kumaş nereye satılır parça interlok satın alanlar

Süprem kumaş alanlar, bir atkı örgü kumaş türüdür. Süprem kumaş yapmak için kullanılan örgü makinesinde sadece bir sıra iğne bulunurken, interlok iki iğneye sahiptir.

Bu, yalnızca bir kumaş katmanı oluşturur (tıpkı basit bir fular örmek gibi). Süprem kumaş da adını buradan alıyor.

Kumaş alan. Süprem örgü makinesinde süpremin nasıl örüleceğini görelim:

Süprem kumaşların özellikleri

interlok kumaş fabrikası interlok kumaş firması bursa interlok kumaş satış yerleri ham interlok kumaş fabrikası

Süprem kumaşla çalışırken, kumaşın bir tarafının diğer tarafına göre daha pürüzsüz olduğunu hemen fark edeceksiniz. Malzeme yumuşak ve hafiftir ve dökümü çok kolaydır. Süprem kumaş da çok nefes alabilir.

Süprem kumaşların kullanımı

Süprem kumaş genellikle spor tişörtleri ve tozluklarda kullanılır. Bunun nedeni, malzemenin çok nefes alabilir olmasıdır, bu nedenle ter, giysi ile cilt arasında hapsolmaz. Normal tişörtler için de popüler bir seçenek. 

Bunların sadece örnek olduğunu unutmayın. Maddelerin belirli bir uygulama için kullanılması gerekmez. Bir malzeme tasarımınıza uygun olduğu sürece, onun için iyidir.

İnterlok kumaş nasıl yapılır?

İnterlok kumaş çift örgü kumaş olarak da bilinir. Bu, başka bir atkı örgü kumaş türüdür. Ancak süprem kumaştan farkı iki sıra iğne ile yapılmasıdır. Arka arkaya örülmüş iki kat süprem kumaş gibi düşünün.

Ribana ve pike dahil olmak üzere çeşitli interlok kumaş türleri vardır. Ancak basit bir interlok malzemeniz varsa her iki yüzü de aynı görünecektir.

İNTERLOK KUMAŞ FABRİKASI

İnterlok kumaş esnek mı,İnterlok nedir,İnterlok kumaş kalın mi,İnterlok kumaştan ne Dikilir,İnterlok penye Nedir,301 interlok kumaş,Polyester interlok kumaş,100 pamuklu interlok Kumaş

İnterlock Jersey her hareketi takip eder, nefes alabilir ve nemi iyi emer. İnterlok jarse üretiminde kullanılan özel ve karmaşık çalışma şekli, kumaşın üst ve alt kısmının aynı görünüme sahip olmasından sorumludur. Kumaşın her iki tarafı da “örülmüş” örülmüştür çünkü iki kumaş tabakası, tek bir kumaş tabakası oluşturmak üzere birbirine sıkıca örülmüştür.

İnterlok forması çift ​​örgüdür, ancak yine de tek jarseden daha ince ve incedir. Bu nedenle interlok jarseden yapılan giysiler her zaman mükemmel bir şekilde oturur, zarif görünür ve özellikle esnektir. Düz jarse giysilere göre daha az kırışır. Bu nedenle ince üstler, gömlekler, elbiseler ve iç çamaşırlar genellikle interlok jarseden yapılır.

İNTERLOK KUMAŞLAR

İki kat daha fazla malzeme ve özel örgü makineleri nedeniyle interlok jarse üretimi “normal” jarse kumaş üretimine göre daha karmaşıktır. Çaba karşılığını verir çünkü interlok kumaşlar çok daha dayanıklıdır. Bu nedenle interlok kumaşların geleneksel jarse kaliteleri kadar ucuz olmaması şaşırtıcı değildir.

parça penye alanlar parça süprem alan parça interlok alanlar parça interlok alanlar parça viskon alan parça polar alanlar parça iki iplik alanlar parça üç iplik alanlar penye parçası satın alanlar parça kumaş alan

Özellikle kumaşlar nakış baskı veya floklama ile bitirilecekse, daha yüksek interlok kalitesi için ek maliyetler hızla kendini amorti eder. İnterlok kumaşlardan yapılan giysiler ne kadar uzun giyilebilirse, aynı zamanda çok dayanıklı ve sağlam olan tekstil apreleri o kadar değerlidir. Birbirine geçen kumaşlardan yapılan gömlek ve ceketler sadece giysi olarak kullanılmaz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!