Kumaş Hakkında Parti Kumaş

Parti gabardin,parti ip,stok ip,parti süprem,stok süprem,ham süprem,ham şifon,ham gabardin,stok kot kumaşı,kumaş parçası alan,spot denim kumaş,parça şifon alan yerler,şifon parçası alan firmalar,parti kumaş alan firma,kumaş alan firmalar,kumaş alan yerler,kumaş satan yerler,parti kumaş satan yerler,ucuz kumaş satan yerler,

Bir kumaş hakkında en çok bilmek istediğimiz bilgiler; Bunun bilinmesi, bir kumaşın özelliklerinin birçoğunun veya kanalizasyonun belirlenmesine yardımcı olur hazır giyim alan.

Bazı geleneksel fakat potansiyel olarak sonuç vermeyen (nasıl davrandığını görmek için bir kumaşın nemlendirilmesi ve katlanması gibi) ve ortalama olarak insan için erişilebilir olmayan (bazı kimyasallara iplik alan açığa çıkaran ve bir mikroskop altında inceleyen) bir takım testler vardır. . Şimdiye kadar en erişilebilir test yanıyor.

spot kumaş parti kumaş ucuz kumaş iplik alan kumaş parçası alan parti iplik spot ip

Yanan lifler pratik yapar ve biraz dikkatli olmalısınız. Uzun saçları yoldan çek. Potansiyel olarak erimiş lifin güvenli bir şekilde damlatmasına izin verebilmeniz için bir lavabonun veya kepçenin üzerinde yanmalı ve gerekirse numunenizi bırakın. Küçük bir kumaş alanlar örneği ve bir çakmak için bir çift cımbız gerekir. Herhangi bir türden kibrit yakarsanız, yanan kağıdın kokusunu ayırt etmek için sizi kâğıt veya odun kokusu alırsınız.

Bitmiş bir giysiyi test ediyorsanız, genellikle bir dikiş payı olmak üzere küçük bir numuneyi kesmek için göze çarpmayan bir yer bulun. Birkaç iplik bile tecrübeyle “okunabilir”, ancak yaklaşık 1 ”x 1/4” lik bir parça idealdir. Kumaşın bir ucunu cımbızla tutun spot kumaş alan ve diğer ucunu çakmağın alevine yavaşça bırakın. Kumaşın kolayca yanması veya ışık tutmak için biraz çaba harcaması durumunda dikkat edin. Ayrıca, yangının patlaması veya tüm ucuz kot kumaş yanana kadar devam edip etmediğine dikkat edin. Ateş söndüğünde dumanı kokla. Son olarak, numune yeterince soğuk olduğunda, kalıntıyı hissedin ve rengini not edin. Bulgularınızı aşağıdaki yanık çizelgesindeki standartlarla karşılaştırın.

Parti Kot Kumaş.

Tabii ki, birçok tekstil lif karışımından yapılır. Çözgü ve atkı iplerini birbirinden ayırın ve bunları ayrı ayrı yaklaştırın, çünkü karışım çözgüdeki bir başka elyaf kadar basit olabilir, diğeri de atkı. Başka bir test, bireysel bir parti iplik kaldırmak ve katları ayrı yakmaktır. Her iki durumda da, doğru şekilde yanmak için yeterli yoğunlukta bir renk parçanız olması için, iş parçacıkları gibi bir araya getirip büküm yapmayı deneyin.

Parti gabardin,parti ip,stok ip,parti süprem,stok süprem,ham süprem,ham şifon,ham gabardin,stok kot kumaşı,kumaş parçası alan,spot denim kumaş,parça şifon alan yerler,şifon parçası alan firmalar,parti kumaş alan firma,kumaş alan firmalar,kumaş alan yerler,kumaş satan yerler,parti kumaş satan yerler,ucuz kumaş satan yerler,

parti kumaş

Diğer karışımlar sonuçsuz görünebilir, ancak ikincisinin “yanan tüyleri” kokusu gibi fark edilebilir “üst nota” özelliği vardır. Elyafın bir kısmını bile bilmek faydalıdır. Bir lifin nasıl yandığı konusunda kendinizi eğitmek için, bilinen parti kumaş numunelerinin kırpıntılarını almayı deneyin ve yanmış olduğunuzda her bir numunenin özelliklerine alışın.

Terbiye işlemleri, örgünün yoğunluğu ve hatta kullanılan boya da dahil olmak üzere bir kumaşın nasıl yakıldığını çeşitli faktörler etkileyebilir.

Duyularınız, bir gabardin kumaş alan lif içeriğini yakmadan öğrenmeye de yardımcı olacak, öğrenme şansı olacak. Tecrübe, ipek, yün, suni ipek, polyester, asetat – tüm lifler ile sadece görünüm ve his ile fark edilir. Bilinen kumaşları işlemek için zaman harcayın; Karşılaştırmak için kendi katalog kitabınızı saklayın. Bir şansınız varsa, ilk elden ders alın: Tekstiller hakkında bilgili ve size rehberlik edecek bir kişiyi bulmak şanslı olabilir. Bir parti kumaş akıl hocasıyla deneyim, karmaşık bir projeyi daha kolay ve daha akılda kalıcı hale getirebilir.

Yorum Yap