Kumaş Alan Ve Parti Kumaş Alanlar

İstanbul kumaş satın alanlar,kumaş satın alan yerler İstanbul,zeytinburnu kumaş satın alanlar,zeytinburnu kumaşçılara nasıl gidilir,İstanbul toptan kumaş alan,toplu kumaş alanlar,

Kumaş Alan Ve Parti Kumaş Alanlar.

Yaz sıcağında uygunsuz giysilerden daha kötü bir şey yoktur. Sonuçta, sıcak havanın tadını çıkarmak ve sadece doğru kıyafetlere sahip olsaydınız ne kadar iyi olabileceğini düşünmek istemezsiniz. PARTİ,STOK VE SPOT KUMAŞ ALINIR.  Burada yazlık giysiler için en iyi kumaşları bir araya getirdik, böylece ter sizi harika yaz havasından rahatsız etmeyecek.

Bu hafif ve nefes alabilen stok kumaşlar, yüksek sıcaklıklarda bile cilt üzerinde serin ve rahat olması için özel olarak geliştirilmiştir. Sıcak havaya doyamayanlardan biriyseniz yazlık gardırobunuza bu kumaşlar hakim olmalıdır. Kumaş özel bir işlem kullanılarak sipariş üzerine basılır. Renkler liflere nüfuz eder. Boya uygulaması, malzemenin nefes alabilir özelliğini etkilemeyecek şekilde hissedilemez.

Şifon

Şifon kumaş adana,adana şifon kumaşçılar,adana kilo ile şifon kumaş,şifon kumaş satan adana,adana parti kumaş,

Zarif ve tüy kadar hafif Şifon kumaş metre fiyatları hemen aşık olacağınız bir kumaştır. Nazik düşüşü kadınsı kıvrımların altını çizer ve bu nedenle bol sabahlıklar ve sabahlıklar için mükemmeldir. Hafif, havadar ve ipeksi yüzey ciltte yumuşak ve lüks bir his verir. Telkari yapısı nedeniyle, şifon en iyi dökümlü veya birkaç kat halinde görünür.

Pamuk-keten karışımı

Basit keten kumaş satın alan pantolonlardan çarpıcı hafif yazlık ceketlere: saf keten, yazlık giysiler için klasik bir kumaştır. Rustik keten bazlı malzeme yüzyıllardır yaz ayları için serinletici giysiler yapmak için kullanılmıştır. Hafif ve havadar yapısı ve karakteristik yapısı ile emici pamuklu keten, yazlık giysiler için mükemmel bir seçimdir.

% 100 pamuk

Stok Kumaş Alanlar. Yaz kıyafetleri için en iyi kumaşlardan bahsediyorsak, pamuk eksik olamaz! Pamuk, çok yumuşak ve nefes alabilir olduğu için hafif yazlık giysiler yapmak için en popüler malzemedir. Pima pamuklu batiste yüksek kaliteli saf pamuğundan oluşur ve hafif sert bir yapıya sahiptir. Kumaş bu nedenle nefes alabilen gömlekler, bluzlar ve etekler için mükemmeldir.

Georgette ipek

ipek elbise nasıl yıkanır,ipek giysi nasıl yıkanır,ipek giysiler elde nasıl yıkanır,

İstanbul Kumaşçılar. Saf ipekten yapılan bu georgette kumaş satın kim alıyor? akıcı olması ve sadece 50 g / m² ağırlığı ile Paris şifonuna benzer. Georgette ipeği, pek çok farklı şey için kullanılabilecek lüks bir malzemedir. Bir çift şeffaf puf kolunu dikerek yaratıcı olun ve basit bir üste modern bir dokunuş katın. Telkari kumaş, büyük boy görünümlü hafif bir kimono için de uygundur. Havadar yapıdan ilham alın.

Yumuşak moda forması

Parti Jerse gerçek bir çok yönlüdür ve her mevsim giyim için uygundur. Bu yumuşak streç jarse ile kendi nefes alabilen, hafif ve esnek giysilerinizi yaratın. 200 gr / m² ağırlığındaki bu malzeme tişörtler, üstler, elbiseler ve yazlık ceketler için kullanılabilir. Kumaş çabuk kurur ve file yapısı sayesinde nemi dışarıya atar. Bu, iç kısmı hoş bir şekilde serin tutar.

İstanbul kumaş satın alanlar,kumaş satın alan yerler İstanbul,zeytinburnu kumaş satın alanlar,zeytinburnu kumaşçılara nasıl gidilir,İstanbul toptan kumaş alan,toplu kumaş alanlar,

Geniş örgü jarse kumaş kilo fiyatları

Bu geniş fileli jarse kumaş satın alan açık yapısı sayesinde yazlık giysiler için ideal kumaştır. Karakteristik düzensiz örgü bazı yerlerde daha yoğun, bazılarında daha incedir. Bu yapı, havanın sorunsuz bir şekilde akmasını sağlar. Nem, liflerin dış tarafına iletilir, böylece iç kısım hoş bir şekilde kuru kalır. Bu kumaş alan retro görünümlü yazlık ceketler, bol kazaklar ve kılıf elbiseler için idealdir.

Yazlık giysiler için kendi kumaşlarınızı tasarlayın

Artık hangi stok kumaşların yazlık giyim için uygun olduğunu bildiğinize göre, sıcak mevsim için kendi giysilerinizi tasarlayabilirsiniz. 100’den fazla farklı desene sahip fantastik numune kutusu yardımıyla tüm kumaşlarımıza bir göz atın. İlk kez gelen müşteriler, kutuyu sipariş ettiklerinde kumaş baskılar için harika bir kupon da alırlar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın