Kumaş Açıklaması Kumaş Alan

Triko,viskon,spot kumaş,stok kumaş,spot kumaş,likralı saten,likralı krep,örme kumaş,örgü

Kumaş Açıklaması Kumaş Alan Kumaş Parçası Alanlar.

Angora – Yumuşak, kabarık iplikten yapılmış kostüm elbise triko. Kumaş dokunma sıcak ve hoş. Angora yaygın olarak kazak, golf, elbise, etek vb. Yapmak için kullanılır. Kompozisyon:% 55 viskon,% 45 akrilik

Saten pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahip yoğun bir ipek veya yarı-ipek saten dokumadır. Atlaslar düzgün ve desenlidir.

Spot Kumaş Alanlar. Biflex – 4 – 12 iplik arası dokuma ile hazırlanmıştır. Supleks parça kumaş alan oluşturma işlemi daha çok örgü işlemine benzer. Bu bakımdan, biflex kumaş – örme kumaşın adlandırılması daha doğrudur.

Kadife, kadife kumaştan biraz daha uzun bir tüye sahip olan saf bir yün, dokuma, dokuma ipliklerdir.

Viskon, doğal selülozun işlenmesiyle elde edilen yapay bir selüloz lifidir. Tekstil ve kord iplikleri ve kesikli elyaflar şeklinde üretilir.

parti kumaş alanlar,stok kumaş alanlar,polyester kumaş alanlar,viskon kumaş parçası,şifon kumaş parçası,krep kumaş parçası,krep kumaş parçası,saten kumaş parçası,nevresim kumaş parçası,sandy kumaş parçası,kaşmir kumaş parçası,kot kumaş parçası,kadife kumaş parçası,kumaş parçası,İstanbul kumaş alanlar,İstanbul kumaş parçası,İstanbul kumaş alanlar kimler,kumaş alan kimler,
parti kumaş alanlar,stok kumaş alanlar,polyester kumaş alanlar,viskon kumaş parçası,şifon kumaş parçası,krep kumaş parçası,krep kumaş parçası,saten kumaş parçası,nevresim kumaş parçası,sandy kumaş parçası,kaşmir kumaş parçası,kot kumaş parçası,kadife kumaş parçası,kumaş parçası,İstanbul kumaş alanlar,İstanbul kumaş parçası,İstanbul kumaş alanlar kimler,kumaş alan kimler,

Viskon “Birch” – hafif yazlık kumaş kuru ve ıslak koşullarda yüksek mukavemete sahiptir. Viskon “Birch” yüksek elastikiyet, yumuşaklık ve iyi örtü ile karakterizedir, bu nedenle yaygın olarak bluzlar, tunikler, etekler, yazlık elbiseler, pantolonlar vb. İçin kullanılır. Kompozisyon:% 50 viskon,% 50 polyester kumaş alanlar

Gabardin, merinos ipliklerinden üretilen, çözgü için iki uçta bükülmüş ve daha az ince, atkı için tek iplikli, yünlü bir kumaştır. Özel bir dokuma türünün kullanılması nedeniyle – karmaşık bir dimi, ön yüzeyde belirgin bir şekilde izlenen belirgin bir iz oluşuyor. İlkbahar-yaz bayan paltoları gabardinden dikilir.

Gipür – Ajur malzemesi. Kumaşın yapısı ince ve delicidir. Gipür dokunuşa sert, ama çok hassas görünüyor. Gipür kavrama tipi bir danteldir, ancak daha sert ve yoğundur. Gipür ince pamuklu, ipek veya diğer sentetik malzemelerden yapılır. Gipür, gece kıyafeti üretiminde yaygın olarak kullanılır. İçindekiler: polyester% 50, viskoz% 30, akrilik% 20

Dalış – dokunuşa yumuşak ve hoş, yüksek kaliteli elastik kumaş, mükemmel uyum sağlar, iyi örtülür, şeklini korur, higroskopik ve dayanıklıdır. Dikiş elbise, etek ve tozluk için dalış kullanın.

Dvunitka (dunit) – iplikler çiftler halinde iç içe geçmiş, çok kaba, kaba kumaş. Tekstil işletmelerinde% 100 pamuk hammaddeden veya polyester iplik eklenerek yapılır.

Kumaş Alan Parti Kumaş Stok kumaş Spot Kumaş Kumaş Parçası

Yapay Süet – bir saten elyaf örgüsü ve çift cilalı bir kumaş: uyuklama ve giyinme. Bu prosedürler sayesinde, kumaş doğal süet ile benzerlik kazanıyor, kumaşın hoş bir kadifemsi yüzeyi var, güzelce örtüyor, yumuşak, zarif çizgiler oluşturuyor. Bu malzeme kolayca yıkanabilir ve neredeyse hiç ütüleme gerektirmez (gerekirse, yalnızca hafifçe ısıtılmış demir ile ütülenebilir). İçindekiler: viskoz% 50, polyester% 48, elastan% 2

Bir krep, çok ipek bir kıvrım ile filamentlerden üretilen, çoğunlukla ipek olan bir kumaş grubudur. Krep’in güçlü yönleri iyi kayganlık ve düşük kırılmadır. Krep kadın elbiselerini ve elbiselerini dikmek için kullanılır.

Mısır, mükemmel gerilebilirliğe sahip örme bir kumaştır. Gevşek yapısı sayesinde, örgü çok yumuşak. Kadın kıyafeti, ceket, elbise, yukok, tunik, şapka dikmek için bu tip trikolar kullanın.

Likra

Lacoste – birleşik dokumadan üretilen pamuklu kumaş. Lacoste, nefes alabilen ve kırışık olmayan, gücü ve elastikiyeti birleştirir. Kadın kıyafetleri ve takım elbise Lacoste’den dikilir.

Silgi – görünüm saten benzeyen pamuklu kumaş saten dokuma. Silgi dokunuşa çok hafif, ipeksi ve karakteristik bir parlaklığa sahiptir. Kural olarak, kadın elbiselerini ve gömleklerini dikmek için kullanılır.

Kumaş Alan Parti Kumaş Stok kumaş Spot Kumaş Kumaş Parçası

Lisa – yumuşak kostümlü kumaş. Kumaş, aşınmaya ve büzülmeye karşı dirençli, düşük katlanma, kıvrılmalara iyi gelir. Bu kumaşlardan elde edilen ürünlerde preslenmiş kıvrımlar iyi durumdadır. Kostüm kumaşı; elbise, ceket, elbise, etek, pantolon vb. Terziliği için yaygın olarak kullanılır. Bu kumaştan üretilen ürünler güzel, konforlu, zarif ve alıcılar arasında yüksek talep görüyor! İçindekiler: viskoz% 70, poliamid% 27, elastan% 3

Yağ viskoz ve polyester içeren örme bir kumaştır. Triko “yağ” dokunmak için hoş, mükemmel, aşınmaya dayanıklı, kullanımı rahat şekli vurgulamaktadır. Yazlık elbiseler, tunikler, bluzlar ve dikerken “yağ” uygulayın.

Mikro yağ, çeşitli yoğunluk ve geniş renk aralığına sahip tek renkli örme düz bir kumaştır. Kumaş çeşitliliği: düz bir yüzey ve preslenmiş kumaşın taklidi ile. Bayan elbiseleri, golf, etek, pantolon vb. Dikmek için kullanılır. Kompozisyon: polyester% 70, viskoz% 30.

Naylon, 1939’dan beri giyimde kullanılan sentetik bir malzemedir. Naylon, bluz, iç giyim, mayo, çorap, spor giyim ve daha birçok imalatta kullanıldı. Naylon – çabuk kuruyan malzeme, elastikiyet, elastikiyet ve dayanıklılığa sahiptir. Kadınlar için erotik elbiseler ve iç çamaşırları dikerken genellikle naylon kullanılır.

Yağmurluk kumaşı – CB ve dokuma karışımlı iplikten yapılmıştır. Yağmurluk, yağışlı, rüzgarlı ve güneşli havalara dayanıklıdır. Ceketlerin, yağmurlukların, kıyafetlerin dikimi için yağmurluk uygulayın.

Poliamid bir sentetik elyaf grubudur. Poliamid elyaflar, giysilere mukavemet ve boyutsal stabilite kazandırır. Doğal elyaflarla birlikte poliamid, ürüne iyi bir esneklik kazandırır ve topak oluşumuna karşı korur.

Polyester, pamuk kadar yumuşak bir sentetik malzemedir. Polyester ürünler, bakımı için özel bir yöntem gerektirmez. Polyester yüksek nefes alabilirliğe, iyi soğutma etkisine sahiptir ve çabuk kurur. Polyesterin avantajı, formu ısıtıldığında sıkıca sabitlemesidir. Bu avantaj, “tasarımcı kıvrımlarına” sahip giysiler yaratırken yaygın olarak kullanılır.

Ribana – elastik çapraz örgülü dokumaya sahip örme kumaş. Bazen elastik iplik eklenmesi ile organik pamuktan üretilir. Ribana ürünleri bakım konusunda iddiasızdır ve aşınmaya karşı iyi performans gösterir.

Skar, yüksek çekme özelliklerine sahip olan örme bir kumaştır. Pamuk (% 95) ve likra (% 5) dahildir. Dış giyim, yaka ve manşet imalatında kullanılır.

“Ruche”, dikilmiş dıştan taklit edilen fırfırları tek parça, yumuşak, iyi elastik örme bir kumaştır. Renk ve ışık dokusunun iyi bir kombinasyonu modellere sofistike ve sofistike verir. Kumaş kırışık değil, yaz hafif giysiler dikmek için kullanılır. İçindekiler:% 60 kapron,% 30 polyester,% 10 elastan

Saten Kumaş

Saten – pamuk veya sentetik elyaf ipliklerinden kumaş. İpeksi, pürüzsüz bir yüzeye, oldukça yoğun ve parlak bir yüzeye sahiptir. Elbise imalatında kullanılır, gömlekler bazen astar kumaşı olarak kullanılır.

Sintepon – dokunmamış sentetik kumaş. Sentetik kışlayıcı, ceket üretiminde astar ve biçimlendirme malzemesi olarak kullanılır.

Chintz- açık renkli boyalı pamuk veya düz dokuma kumaş. Çok çeşitli desen ve renklerin yanı sıra son terbiye yöntemlerinden (yumuşak, sert, mat, parlak, kabartmalı) dolayı, chintz hafif kadın ve çocuk elbiselerini, erkek gömleklerini, yatak örtülerini, perdeleri vb. Yapmak için yaygın olarak kullanılır. % pamuk

Spandeks

Streych – likralı elastik kanvas, deformasyona dayanıklı, gerdikten sonra aynı şekli alır. Yazlık giysiler dikmek için kullanılır.

Streç saten, güzel ve rahat bir kumaştır ve iyi bir uyum sağlar. Gelinlik, gece elbisesi vb. Terzilik yaparken uygulanır. Çeşitli renklerde mevcuttur: tek sesli, basılı desenlere sahip. Bu gece elbiselerini dikerken kullanılan klasik bir kumaştır.

Yoğun, nispeten kısa dikey olarak sabit bir hav ile Streç kadife-boyalı nap kumaş. Kazık pürüzsüz bir eğimli yüzeye sahiptir. Streç kadife, gece elbiselerini ve diğer şeyleri dikmek için, vücuda zarif bir şekilde oturan ve yumuşak, canlı kıvrımlarda akan için ideal bir kumaştır. Buna ek olarak, streç kadife yaygın olarak golf, etek, pantolon, vb dikiş için kullanılır. Kompozisyon: polyester% 67,% 30 viskon,% 3 elastan

Streç viskon, çeşitli çiçek desen tasarımlarına sahip hafif opak bir streç kumaştır. Kumaş kuru ve ıslak halde yüksek dayanıklılıkta ve aynı zamanda büyük aşınma direncinde farklılık gösterir. Kumaş, bluzlar, etekler, elbiseler, pantolonlar, üstler vb. Dikmek için yaygın olarak kullanılmasını sağlayan yumuşaklık ve iyi örtü ile karakterize edilir İçindekiler: viskoz% 60, polyester% 37, elastin% 3

Triko,viskon,spot kumaş,stok kumaş,spot kumaş,likralı saten,likralı krep,örme kumaş,örgü
Triko,viskon,spot kumaş,stok kumaş,spot kumaş,likralı saten,likralı krep,örme kumaş,örgü

Streç Pamuk, herhangi bir renge boyanabilen streç bir pamuklu kumaştır. Streç pamuğun bileşimi, doğal liflerin büyük bir bölümünü içerir. Bundan dolayı kumaş dayanıklı ve hijyenik özelliklere sahiptir. Streych-cotton etek, pantolon, elbise, hafif elbise vb. Dikerken kullanılır.

Streç ağ – her iki yöne uzanan, küçük, tek renkli, yüksek elastik ağ. Bu örme streç ağın geniş bir uygulama alanı vardır. İçindekiler: polyester% 70, viskoz% 30

Üç iplik (üç iplik) yoğun bir örme kumaştır. Pamuktan oluşur. Gerilmelerin ve topakların görünümüne dayanıklı üç iplikli dayanıklı malzeme. Spor kıyafetleri, tişörtü ve pantolonları dikerken trinit uygulayın.

Triko, iki karşılıklı dik yönde düzenlenmiş iki iplik sisteminin (çözgü ve atkı) birbiriyle iç içe geçmesi sonucu oluşan, kumaştan farklı olarak, yapısı birbirine bağlı ilmekler olan bir tekstil malzemesidir (örme kumaş). Gerilebilirlik, elastikiyet ve yumuşaklık örme kumaş için karakteristiktir. Örme kumaşların üretiminde sentetik, pamuk, yün ve ipek elyaflar, elastan ilavesi de dahil olmak üzere saf halde veya çeşitli kombinasyonlarda kullanılmaktadır.

Örgü – oldukça iyi bir uzama olan örme kumaş. Gevşek yapısı trikoyu yumuşatır. Örgü bir kişinin cildini özgürce solumanıza, onu sıcak ve soğuktan eşit olarak korumanıza izin verir. Triko ürünleri zarif, güzel, zarif, yumuşak ve vücuda hoş görünmez.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!