İstanbul Kumaş Satış Yerleri

istanbul kumaş,istanbul kumaş toptancısı,istanbul kumaş satış,istanbul kumaş satışı,istanbuldaki kumaşçılar,istanbul kumaş satan,istanbul kumaş satanlar,istanbul kumaş satış yeri,istanbul kumaş satış yerleri,

Triko uzun süre modaya girdi. Dikkat çekici özellikleri için popülerdir: pratiklik, yumuşaklık ve genişletilebilirlik. İstisnasız herkes ondan kıyafet diker ve yıl boyunca sahiplerini memnun eder ve korur. Örme kumaş çeşitlerinden biri kaşmirdir. Bu madde% 100 pamuktan ve likra katkılı doğal malzemeden yapılabilir. Sonuncusu sanki İstanbul kumaş örgülü desen şeridinde yapılmış olan örme bir kumaştır. Daha yakından incelendiğinde, örgüyü birer birer, ikili ikili, daha az sıklıkla üçe üçlü bir örgüye sahip bir örgüye dokunmuş ilmekleri görebilirsiniz.

Stok ip,spot ip,parti ip,parti iplik,stok iplik,spot iplik,stok ip alan,spot ip alan,parti ip alan,stok viskon,stok keten,spot şifon,parti keten,parti kot,parti denim,parti süprem,stok süprem,stok ribana,stok interlok,parti interlok,parti jarse,stok kumaş,spot kumaş,parti kumaş
İstanbul Kumaş Alan

Kashkors, ana malzeme – pamuk ile ilgili olarak ilave liflerin yüzdesine göre farklı tiplerdedir. Onları daha ayrıntılı olarak düşünün: Örgü kumaş ile kashkorse viskoz % 75 pamuk,% 22 polyester ve% 3 viskoz oluşur. Dış giyim dikişlerinde kullanılır. “Halka” adı verilen malzeme % 95 likra -% 5 pamuktan oluşur. Bu,  kaliteli bir triko kilidinin bir çeşididir, orta derecede yoğun bir yapıya sahiptir ve iyi esnemez, mükemmel şekilde aşınmış, yıkandığında büzülmez. Akrilik Kaşmir % 95 pamuk ve% 5 likradan yapılır kumaş parçası alan. Kelepçeleri ve bağları dikmek için kullanılır. Elastik malzeme şarkı ,% 95 elastan ve% 5 şarkı malzemesinden oluşur. Bu, yüksek kalite ve yüksek yoğunluklu bir kilitleme dokusudur. Bu madde, genellikle çocukların eşyalarını dikmek için kullanılan, sunulanın en pahalı olanıdır. Onların yüksek maliyeti, çocuklar için koruma ve hoş duygular tarafından haklı çıkacaktır. Örme sakızına benzer şekilde yüzde yüz pamuktan oluşan İstanbul kumaş alan. Herhangi bir kıyafet yapmak için uygundur.

İstanbul Kumaş

Soğuk havalarda, soğuktan tasarruf sağlar ve sıcak bir mevsimde sadece güneşten korunmaz, aynı zamanda dışardaki deri buharlaşmasını giderir, tahriş olmasını engeller. Bu kumaşın en büyük avantajı, kullanımı sırasında renk kaybetmediği ve çok sayıda yıkamadan sonra kararmadığı deterjanlara karşı direncidir.

İstanbul Kumaş Alan dokunuşa hoş, yumuşak, doğal ve ekolojik malzeme. Birçoğunun gardırobunda bu kumaştan dikilen şeyler var. Talep vardır çünkü ısıyı korur, cildin buharlaşmasını emer ve nefes almasını sağlar. Malzemeden ne diker Nakit parantezden ne dikilebilir? İstanbul kumaş kullanımı çeşitlidir. Dipten farklı nevresimlerin dikilmesi ve dış giyim ile bitmesi için kullanılır. Nakit tipi yoğun tip tipleri, altta veya manşetteki ceketlerde kullanılır, kazaklarda elastik bir bant görevi görür ve dış giysinin koruyucu fonksiyonlarını yerine getirmesine yardımcı olur.

Vücuda sıkıca oturur, asla sıkı, hoş ve yumuşak olmaz. Esnekliği sayesinde rahat ve konforlu hissediyor. Bu tür balıkçı yaka giymek bir zevktir. Çeşitlerinin yoğunluğu ve elastikiyeti farklı olabilir ve bu da onu pek çok giysi dikmek için kullanmayı mümkün kılar.

Yorum Yap