Kot Nedir? Denim Kumaş Alan Şirketler

parti kot alan firmalar kot parçası alanlar denim kumaş satın alan firmalar kot şirketleri denim kumaş şirketi kumaş alan şirketler

Parti denim kumaş alanlar. Bazı kot pantolonlar denim gibi indigo suda öğütülmüş kumaşlardan, bazıları ise süet, fitilli kadife, kadife ve diğer kumaşlardan yapılır. Bazıları saf pamuk ve pamuk elyafı bazlı karışımlı ve dokuma ipliği boyalı denimden yapılmıştır.

Denim kumaş alan firmalar. Jean pantolonların ince işçiliği ve jean pantolonlarda kullanılan özel malzemeler sayesinde aşınmaya karşı dayanıklı, kir tutmaz, üzerini tam saran ve rahat bir şekilde giyilebilen pantolonlar, gardırobun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Kot pantolonun özellikleri:

Kot pantolon çok özel bir giyim türüdür. Ana özelliği uzun ömürlü olmasıdır ve kullanım ömrü uzadıkça ürünün değeri de artmaya devam eder. Yani kot ne kadar eskiyse o kadar değerli olması gerekir. Daha güzel ol. Ne kadar güzel yıkanırsa, o kadar eskir, o kadar lezzetli olur ki bu da kot pantolonun sıradan giyimden farklı bir ayırt edici özelliğidir.

KOT PARÇASI ALANLAR.

Kot pantolonun kumaşı nedir Kot pantolonun kumaşı nedir?

1. Kotlar genellikle denim gibi indigo suyla öğütülmüş kumaşlardan yapılır ve ayrıca süet, fitilli kadife, kadife ve diğer kumaşlardan yapılır.

2. Jeans günümüzde hala çok popüler. Kot pantolonlar aşınmaya dayanıklı oldukları, bazı kumaşlar yumuşak olduğu ve modaya uygun ve rahat giyilebildikleri için gençler tarafından seviliyor.

Kot pantolon için en iyi kumaş türü hangisidir?

Pantolonlar rahat ve kaliteli: pamuk, keten, polyester.

Kot kumaş çeşitleri nelerdir

Kot kumaşlar kompozisyon açısından penye ve karde, %100 pamuk, elastik (Lycra), pamuk ve keten karışımlı ve Tencel olarak ayrılmaktadır.

Gerçek kot pantolonlar %100 pamuktan üretilir, dikiş yerleri bile pamuktur, pamuk yerine polyester karışımları da kullanılabilir ama o kadar popüler değildir. En yaygın kullanılan boya sentetik indigodur. Geleneksel perçinler bakırdır, ancak fermuarlar ve düğmeler demirdir. Tasarımcı etiketleri kumaş, deri veya plastikten yapılır ve bazıları kot pantolon üzerine de pamuk ipliği ile işlenir.

denim kumaş alan şirketler ham denim kumaş alan şirket kot kumaş alan şirket denim kumaş satın alan şirketler ham denim kumaş alan şirketler kot kumaş alan şirket telefonları

Başlıca özelliği kullanım ömrünün çok uzun olması ve kullanım ömrü uzadıkça ürünün değerinin de artmasıdır. Yani kot pantolon ne kadar eskiyse o kadar değerli olması gerekir ve o kadar güzeldir. Ne kadar güzel yıkanırsa, o kadar eskir, o kadar lezzetli olur ki bu da kot pantolonun sıradan giyimden farklı bir ayırt edici özelliğidir. Bu amaca ulaşmak için kumaşın dokusu şüphesiz çok önemlidir.

Genişletilmiş bilgi

Denim, ağır ağırlığından dolayı sıradan kumaşlara göre çok daha fazla çekme oranına sahiptir. Dokuma fabrikasının terbiye atölyesinde, giysi yapılmadan önce, denim bir kez önceden çekilerek şekillendirilmiştir, ancak bu sadece ilk defadır.

Konfeksiyon fabrikası kalıbı koymadan önce, kalıbı yerleştirirken her bir parçanın boyutunu belirlemek için bitmiş kumaşın çekmesini tekrar ölçmesi gerekir. Genellikle, pamuklu denim, giysi yapıldıktan sonra yaklaşık% 2’lik bir çekme gösterecektir ( Parçanın boyutuna bağlı olarak) Farklı kumaşlar ve farklı doku yapıları açısından), streç denim daha da büyüktür, genellikle %10’a kadar veya daha fazladır.

PARTİ KOT KUMAŞ ALANLAR.

Dokuma kumaşların haşılları çıkarılmalıdır ve denim de bir istisna değildir. Genellikle dokuma kumaşların haşılları boyama veya baskı sırasında çıkarılır, ancak ilk denim doğrudan iplik boyamadan sonra dokunur. Kumaş boyama veya baskı işlemi yoktur, bu nedenle bitmiş denim haşıl sökmez. Evet, haşıl sökme sadece yıkama sırasında yapılabilir. . Bazıları işlenmeden önce haşıl sökme işlemine tabi tutulmuştur, dolayısıyla haşıl sökme gerekli değildir.

PARTİ DENİM KUMAŞ ALANLAR

Kot pantolon veya diğer yeni boyanmış giysiler, giysiyi yumuşak tutan ve aynı zamanda solmayı önlemek için rengi yerinde tutan bir yapışkan tabakası (yeni giysi kokusu) içerir.

Çok kirli olmayan kot pantolonları yıkamak için sadece deterjan kullanın. Deterjan kullanmamaya çalışın. Genellikle, çamaşır tozu belirli bir oranda ağartma tozu içerir ve bu da kot pantolonun kolayca solmasına neden olur. Ek olarak, lütfen ömrünü etkili bir şekilde uzatabilen kot pantolonu tersten yıkayın.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!