Akrilik Kumaş Alanlar

Akrilik parti kumaş,akrilik stok kumaş,akrilik spot kumaş alan,akrilik parti kumaş alanlar,akrilik parça kumaş satın alan,akrilik kumaş satın alan,akrilik ip alan,akrilik iplik satın alan,akrilik spot iplik,akrilik parti iplik,

Kumaş satın alan. Akrilik kumaş 70 yıldır dünyaca bilinen sentetik bir malzemedir. Laboratuarlarında 1944’te icat edildi. 70 yılı aşkın süredir bu kumaşlar, yüksek kaliteli sentetiklerin var olduğunu ikna edici bir şekilde kanıtladılar. Akrilik, orlon, fiber ve diğerleri gibi farklı isimler altında bilinmesine rağmen Eski Dünya ülkelerinde hala en çok talep edilen malzemelerden biri olması tesadüf değildir. Bakalım akrilik – ne tür bir kumaş satın alan zararlı ya da değil. Peki akrilik veya poliakrilonitril lifler nedir? Akrilik filamentlerin bileşimi karmaşıktır. Karmaşık kimyasal reaksiyonlar sonucunda doğal gazdan elde edilen petrokimyasal ürün akrilonitrilden yapılırlar.

Spot akrilik kumaş,stok akrilik kumaş,parti akrilik kumaş,parti akrilik kumaş alan,akrilik kumaşçılar,akrilik kumaşçı,kiloyla akrilik kumaş,kilo ile akrilik kumaş,

Önce artıları sayalım

 1. Akrilik malzemeler birçok harika özelliğe sahiptir: Benzeri görülmemiş renk dayanıklılığı ve düzgünlüğü. Burada boyama, bitmiş kanvas basitçe boyaya daldırıldığında, normalden temelde farklıdır. Akrilikte bu süreç liflerin üretimi sırasında henüz sıvı haldeyken gerçekleşir. İçten boyanan iplik güneşte solmaz ve uzun süre saf bir şekilde parlak kalır.
 2. Ürünlerin yumuşaklığı ve harika görünümü. Akrilik, yüne benzer lifler içerir, bu nedenle dokunuşu çok hoştur, hatta yapay yün olarak adlandırılır Düşük ısı iletkenliği. Kumaş ısıyı dikkate değer şekilde tutar, -30 ° C’ye veya 50 dereceye kadar donmaktan korkmaz.
 3. Form kararlılığı. Akrilik esnemez: Trikonun bir parçasıdır, şeklini mükemmel şekilde korur ve kumaşlarda sarkmaz veya deforme olmaz. Ürünler kırışmaz, taze ve temiz görünmeniz gerektiğinde zor koşullarda yeri doldurulamaz.
 4. Su itici ve hızlı kurur. Su, malzemenin yüzeyinden yuvarlanır, zorlu iklimlerde bile dış mekan kullanımı için idealdir. Esneklik. Bu kalite, spor giyim dikiminde akriliğe geniş uygulama alanı bulmuştur.
 5. Canlı organizmaların etkilerine karşı direnç. Lifler küften korkmaz, mantarlar, güveler onları yemez.
 6.  Çekme yok, çökme yok. Uygun bakım ile ürün tüm kullanım süresi boyunca boyutunu ve görünümünü korur, esnemez.
 7. Diğer kumaşlarla harmanlama yeteneği. Bu, akriliğin özel yapısından kaynaklanmaktadır. Elde edilen örnekler, parlaklık, canlılık, özel renk tonları veya parıltı etkisi ile ayırt edilir.
 8. Sürekli iplik. Bu kalite, tüm suni ve sentetik elyafların özelliğidir. İnanılmaz derecede net örgü desenini ve pürüzsüzlüğünü açıklıyor. Üretim ürünlerinin rahatlığı. Örme makinelerinde akrilik iplik ile çalışmak rahattır, kural olarak mikroakriliktir.
 9. Yangına dayanıklılık. Sentetik kumaş satın alan – akrilik – yanmaz, erir. Emniyet. Tüm elyaflar üretime alınmadan önce sıkı hijyenik ve hijyenik kontrolden geçmiştir. Hipoalerjenik ve güvenli olarak kabul edilirler, insan sağlığına zararlı değildirler.

Ve burada eksilerini bulacağız. Stok kumaş alanlar.

Akrilik kumaş nasıl yıkanır,kilo ile akrilik kumaş,kiloluk akrilik kumaş,spot akrilik alan,parti akrilik alanlar,spot akrilik kumaş,parça akrilik kumaş alan, akrilik kumaş parçası,kilo ile akrilik kumaş satanlar,

Yine de akrilik ne kadar iyi olursa olsun bazı dezavantajları da vardır.

Yetersiz hava geçirgenliği. Kumaş nemi emmez, ürünler sera etkisi yaratır, bu nedenle giymek özellikle hoş değildir.

Uygun olmayan bakımla gerin.

 Aktif kullanımla peletler oluştururlar.

Kuru havada statik elektrik oluşturur ve kıvılcım çıkarır.

Yüksek sıcaklıklarda elastikiyetini kaybeder.

Yağ lekelerine son derece hassastır ve temizlenmesi zordur.

 • Akrilik elyaflardan ne üretilir.

Stok Kumaş Satın Alan. Sıcaktan veya soğuktan korkmayan parlak ve dayanıklı malzeme, çeşitli tente ve çadırların imalatında kendini mükemmel bir şekilde kanıtlamıştır. Yat ve tekneler için çadır dikmek için kullanılır. Malzeme, triko ve iç giyim üretiminde doğal hammaddelere katkı maddesi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Doğal liflerin% 35 ila% 60 arasında çıkarıldığı yün veya tiftikle kombinasyon halinde en iyisidir. Mükemmel bir görünüme sahip bu tür ürünler, şeklini uzun süre korur ve daha yüksek aşınma direnci kazanır.

Akrilik parti kumaştan yapılan perdeler, güneye, aşırı aydınlatılmış pencerelere yerleştirildiğinde bile renklerin parlaklığını kaybetmeyecek ve lüks görünümünü kaybetmeyecektir. Modaya uygun sabit kıvrımlar özellikle ürünlerde iyidir.

Akrilik kumaştan yapılan perdeler, güneye, aşırı aydınlatılmış pencerelere yerleştirildiğinde bile renklerin parlaklığını kaybetmeyecek ve lüks görünümünü kaybetmeyecektir. Modaya uygun sabit kıvrımlar özellikle ürünlerde iyidir.

Kumaş satın alanlar. Toptan krep kumaş satın alan yerler Toptan krep kumaş satın alan kişiler Toptan krep kumaş alan firmalar Toptan krep kumaş satan yerler spot Toptan krep kumaş alanlar stok Toptan krep kumaş satın alanlar parça Toptan krep kumaş satın alanlar Ham Toptan krep kumaş satın alanlar tekleme Toptan krep kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan likralı kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası Toptan krep kumaş alanlar ihraç fazlası Toptan krep kumaş satın alan imalattan artan Toptan krep kumaş satın alanlar fazla gelmiş Toptan krep kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Toptan krep kumaş alanlar top başı Toptan krep kumaş alanlar metraj Toptan krep kot kumaş satın alanlar metre üstü likralı Toptan krep kumaş alanlar Toptan krep kumaş alanlar. Tekleme Ham Toptan krep kumaş satın alan.

Yani akrilik iplik alan tabii ki sentetik bir malzeme ama yüksek kaliteli ve bu parti kumaş alan için doğru uygulamayı bulursanız eşit olmayacaktır.

Kilo İle Kumaş. Artık akrilik ne tür bir malzeme olduğunu biliyorsunuz. Dayanıklılık, dayanıklılık ve bakım kolaylığı gibi yüksek performans özellikleri sayesinde, bu kumaşın incelemelerinin kanıtladığı gibi pazarı fethetti.

Yorum Yap

 • error: Content is protected !!