Kot Kumaş Likralı Kot Kumaş

kot kumaş al kot kumaş satın al kot kumaş satın alan

Kot kumaş al kot kumaş sarın al parça kot kumaş alanlar kot parçası alan likralı kot kumaş yıkanmış kot kumaş likralı denim kumaş parti kot kumaş spot kot kumaş spot kumaş kumaş likralı kot kumaş satın alan.

Denim – ne tür bir kumaş, malzemenin açıklaması, kot pantolonla farkı nedir?

Denim, orijinal renkte yoğun bir dimi örgü malzemesidir. Mavi veya mavi, indigo boyada, taban boyanır ve ördekler beyaz kalır. Başlangıçta, kumaş yüksek kaliteli pamuktan yapılmıştır. Günümüzde üreticiler kumaş kalitelerine sentetik lifler ekliyor. İlk kot pantolonlar, altın madencileri için denim – iş kıyafetlerinden dikildi. Denim tarzı ürünler bu doğal malzemeden dikilir.

Yazlık elbiseler, gömlekler ve şortların imalatı için daha ince ve daha hafif madde kullanılır. Yataklama için ayrı malzeme türleri kullanılır. Yoğun bir kumaştan sağlam bir taban üzerine uygulanan çanta, ayakkabı, bayan botları ve mobilya kılıfları üretilmektedir. Her iğne kadın, hangi kumaşın bir kanepe üzerindeki bir kapak için kot parçası alanlar uygun olduğunu bilir.

Bu tür malzemelerin bakımı Bu tür kıyafetler için, yıkama kurallarına uymak önemlidir. Kot pantolonların ayda bir kereden fazla yıkanmaması önerilir. En iyi seçenek el yıkamadır, ancak bu işlem zaman alıcıdır, bu nedenle sıvı deterjanlar kullanılarak makinede yıkanabilir. Ağartma maddeleri veya klorlu bileşenler içeren tozlar ve jeller hariç tutulmuştur. Su sıcaklığı ürün etiketinde belirtilmiştir. Denim ürünlerin ters çevrilmesi ve ince bir torbaya payetler veya boncuklarla bir şeyler koyulması tavsiye edilir. Doğrudan güneş ışığından kaçınarak kurulayın. Klasik şeylerin ütülemeye ihtiyacı yoktur, malzeme vücuda iyi yayılır.

Denim ve denim: fark nedir Kot imalatında ince elyaf kullanmaya başladı ve malzeme daha yumuşak ve daha hassas çıktı, bu da giysi aralığını genişletmeye izin verdi. Sentetik elyaflar doğal pamuğa ilave edilmeye başlandı. Böylece elastan veya streç kot kumaş çıktı. Ondan ürünler hafifçe gerilir, bu da şekle sıkıca uymalarını sağlar. Denim adı artık profesyoneller tarafından kullanılıyor ve günlük yaşamda malzemeye kot kumaş alan deniyor, hepsi bu. Modern çeşitler aşağıdaki gibidir:

Pamuklu denim (kot) özellikleri Pamuklu denim dayanıklı, giyilebilir ve fiziksel efor sırasında yırtılmaz. Kot pantolonlarda dekoratif delikler varsa, bu yerlerdeki kumaş parçalanmaz ve işler de uzun süre hizmet eder. Malzeme elektriklenmez, nemi iyi emer ve havanın içinden geçmesine izin verirken, rüzgardan güvenilir bir şekilde korur. Hassas ciltli insanlarda yoğun ve sert malzeme aşınmaya neden olabilir. Denimden bir denim ceket dikerseniz, kış ceketi için en sıcak yalıtımı seçmek önemlidir.

Denim Nasıl Yapılır?

kot kumaş al kot kumaş satın al kot kumaş satın alan

Pamuk lifleri toplandıktan ve ipliğe döndürüldükten sonra iplikler boyanır. Kotlar genellikle çivitle boyanır ve kot için klasik mavi renk yapar. Pamuklu denim bir mekik tezgahında veya bir mermi tezgahında dokunur.

Bir mekik tezgahı kenar kot denilen şeyi üretir. Atkı ipliği, atkıda kopma olmadan, ileri geri hareketle çözgü ipliklerinden geçirilir. Bu çok düzgün ve sağlam bir parça kot alanlar oluşturur.

Bir mermi tezgahı kenarsız denim üretir, çünkü her sıra için tek bir atkı ipliği vardır ve boyunca tek bir dokuma değildir. Bu, yıpranmayı önlemek için dikilmesi gereken daha hassas bir kenar oluşturur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın