Kot Kumaş Alımı Yapan

Denim kumaş alımı yapan,denim alımı yapan,kot kumaş alımı yapan,kot alımı yapan,parça kot alımı yapan,parça kot alımı yapanlar,kot parçası alımı yapanlar,kot parçası alımı yapan,

Kot Kumaş Alımı Yapanlar.

Denim ve çeşitleri

Modern kot pantolonlar her zaman moda ve alakalı kıyafetlerdir. Ancak ürünün şekle tam oturması, rahat, konforlu olması ve sahibini bir yıldan fazla memnun edebilmesi için satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, denimin farklı tiplerde geldiğini not ediyoruz.

Çoğu denim kumaş, likra veya elastan içerebilen ağır hizmet tipi boyalı pamuktan yapılır. Kumaş, kotlara mavi renk özelliği kazandıran indigo boya ile boyanmıştır. Bununla birlikte, günümüzde denim kumaşlar çok çeşitli renklerde sunulmaktadır. Aralarında en popüler olanları: kum, beyaz, kırmızı, bej ve siyah. Denim,çevrimiçi mağazasından kolayca satın alabileceğiniz bu tür bir kumaştan dikilir. En ünlüsü ve çoğu için aşina olanlar kanvas, spandeks, pamuk, polyester, elastan, fitilli kadife, kot ve streç gibi denim kumaşlardır.

Kanvas kot

KUMAŞ ALIMI YAPIYOYUZ. www.kumas.org

kot kumaş alıcısı, istanbul kot alıcıları,kot kumaş alıcıları,parça kot kumaş alıcısı,parti kot alıcıları

Bu sezon çok trend ve popüler kanvas kot pantolonlar. İlginç görünümleriyle dikkat çekiyorlar. Kanvas, kalın iplik dokuması ile yapılan yoğun, yüksek mukavemetli, keten veya başka bir şekilde kenevir kumaşıdır. Bir takım avantajları vardır, yani: ışıktan sararmaz ve nemi iyi iter. Tuvalden yapılmış kıyafetlerin modası uzun zaman önce ortaya çıktı ve hala alaka düzeyini kaybetmedi. Renk spektrumuna bağlı olarak kanvas kumaş alımı yapan açık renkli kumaşların aksine iyi yansıtır

Spandex Kot alımı yapanlar

Bu malzeme sentetik bir polimerdir. Ondan yapılan kotlar büyük talep görüyor. Kumaşta poliüretan bulunması nedeniyle (yaklaşık% 85), spandeks ürünleri olağanüstü bir esnekliğe sahiptir ve sonuç olarak tüm uzunluklarının% 50’sine kadar gerilebilirler. Spandeks satın alan sadece elastik bir kumaş değil, aynı zamanda birçok modacı ve modacının dikkatini çekecek kadar güçlüdür. Bu kotun ana avantajı ve avantajı, tekrar tekrar gerilmesi ve aynı zamanda ürünün orijinal şekline ve boyutuna geri dönmesidir. Spandex, uzun süre solmayan, çok yumuşak, hafif ve pürüzsüz bir kumaştır. Bu malzemeden yapılan kotlar vücuda çok hoş geliyor. Bu kumaşın tek küçük dezavantajı, nemi iyi emmemesidir.  

Pamuklu kot

Pamuk, yüksek kaliteli ve mükemmel özelliklere sahip, seçilmiş pamuktan yapılan en popüler denim kumaştır. Hijyeniktir, rahattır, toz geçirmezdir, bu kumaştan yapılan giysilerin uzun süre temiz kalmasını ve çok sayıda yıkamadan sonra orijinal görünümünü korumasını sağlar. Avrupa kalite standartlarına göre yapılan pamuk, hem yazlık hem de kışlık giysilerin dikilmesi için tavsiye edilir. Malzemenin higroskopiklik ve hava geçirgenliği göstergeleri standart oranı iki kat aşmaktadır. Pamuklu kotun büyük bir avantajı, defalarca yıkamadan sonra bile ürünün boyutunun küçülmemesidir. Pamuklu kumaş hipoalerjeniktir, çevre dostudur, elektriklenmez ve cildi tahriş etmez.

Bu özel kumaştan kot pantolon seçtiyseniz, ona bakmanın özelliklerine kendinizi alıştırmanız gerekir. Yıkama sıcaklığı 60 C’yi geçmemelidir ve bir pamuklu ürünün çamaşır makinesinde kurutulması ürünün çekmesini etkileyebilir. Bu kurallara uyarak, pamuklu kot pantolonlar sizi bir yıldan fazla memnun edecek.

Polyester kot kumaş alımı yapan

Polyester, çok çeşitli renklerde bulunan polyester kumaş alan sentetik bir elyaftır. Bu kumaştan yapılan kotlar çok dayanıklıdır ve aşınmaya dayanıklıdır, oldukça yüksek sıcaklıklarda yıkanabilirler. Kumaşın düşük ağırlığı, ürünleri özellikle hafif hale getirir. Polyester çabuk kurur ve yıkandığında şeklini mükemmel bir şekilde korur, temizlenmesi çok kolaydır ve ısıya ve ışığa dayanıklıdır (sararmaz). Polyester kot pantolon farklı dokularda olabilir: normal, parlak veya mat. Bu malzemenin büyük bir avantajı buruşmaması veya küçülmemesidir. Birçok alıcı bu malzemeden yapılmış kotlara dikkat ediyor.

Elastan kot

Elastan kumaş suni liflerden yapılmıştır. Benzersizliği, esnetme ve neredeyse hemen orijinal durumuna dönme kabiliyetinde yatmaktadır. Kumaş çok dayanıklıdır ve modifikasyonları klorlu suya, güneş ışığına ve her türlü kire (yağlar, yağlar, ter, kozmetik) oldukça dayanıklıdır. Elastane kot pantolonlar, higroskopik olmasına (zayıf emici nem) ve bazen ışığın etkisi altında sarıya dönmesine rağmen her zaman popülerdir, ancak er ya da geç herhangi bir ürün kullanılamaz hale gelir, bu nedenle bu küçük bir dezavantajdır ve modaya uygun kot hayranlarını korkutmaz.

Kadife kot pantolon

Kadife, ince iplikten üretilen pamuk havla kaplı yoğun bir kumaştır. Esas olarak düz renk kadife olarak üretilir, ancak aynı zamanda şeritler, hücreler ve diğerleri şeklinde baskılı desenlerde bulunur. Kadife kot pantolonlar, kışın olduğu kadar soğuk havalarda da çok sıcak, konforlu ve rahattır. Ve bu kumaşın çarpıcı tasarımı, sahibine daha fazla ifade ve zarafet verir. Bu hassas kumaştan kot seçerken, gelecekte onlara özel bir özen gösterilmesi gerekir: kadife minimum sıcaklıkta yıkanır ve gazlı bez veya buharlı ütü kullanılarak ütülenir. Bu kumaşı mahvetmek çok kolaydır, bu yüzden dikkatli ve dikkatli bir şekilde işlemeniz gerekir. Dikkatli bir özenle kadife kot pantolonlar sizi oldukça uzun süre memnun edecek.

Kot pantolon

Denim kumaş alımı yapan,denim alımı yapan,kot kumaş alımı yapan,kot alımı yapan,parça kot alımı yapan,parça kot alımı yapanlar,kot parçası alımı yapanlar,kot parçası alımı yapan,

Denim oldukça pahalı ve kaliteli bir kumaştır. Bildiğiniz gibi boyalı çözgü iplikleri ile beyaz boyasız ipliğin iç içe geçmesiyle yapılır. Denim kotlar sadece “çılgın” ve hemen hemen tüm denim giyim severleri kayıtsız bırakmıyor. Finansman size izin veriyorsa ve bu özel kumaştan kot pantolonu seçtiyseniz, gelecekte bunlara uygun şekilde bakmanız gerekir. Asit veya ağartıcıya maruz bırakılmamalıdır. Gerçek kot uzmanları, bu ürünün satın alınmasından kesinlikle memnun kalacaklardır.

Streç kot

Streç, kumaşta daha fazla esneklik için bulunan elastan ilaveli sentetik bir denim malzemedir. Bu kumaş esas olarak kadın kotlarının dikilmesinde kullanılır. Bu tür pantolonların sahibi her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapacak ve bacakları daha da ince görünecek ve başkalarının dikkatini çekecek. Kumaşın çekmesini önlemek için elle yıkamak en iyisidir.

Hala şüpheniz var ve istediğiniz satın alma işlemine karar veremiyor musunuz? her kumaşın nüanslarını anlamanıza yardımcı olacak bir danışmanla iletişime geçmelisiniz. Danışman sadece kumaş seçimine karar vermenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda tam olarak size en uygun ürünü seçecektir, yani tüm kusurlarınızı gizler ve avantajlarınızı vurgular.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!