Kot Firesi Alanlar Kot Kırpıntısı Alınır Fire Kot Alınır

Kot firesi alan,fire kot satın alanlar,kot kırpıntısı alanlar,kot geri dönüşüm firması,kot firesi alan firmalar,denim firesi alanlar,kesim fazlası kot alanlar,kırpıntı kumaş alanlar,telef kot alanlar,kot firesi fiyatları,kırpıntı fiyatları,

Kot kumaş alanlar. KOT FİRESİ SATIN ALINIR. KOT KIRPINTISI ALINIR. KIRPINTI KOT ALINIR. DENİM FİRESİ ALINIR. KOT FİRESİ ALINIR. FİRE KOTLAR ALINIR. KOT FİRESİ ALAN YERLER. KOT FİRSİ NEREYE SATILIR. KOT FİRESİ ALAN YERLER. Sanıldığının aksine çok yönlü bir kumaş sadece moda alanında kullanılmaz. Kot kumaş döşemede ve ev tekstili alanında bile kullanılabilir.

Orijinal olarak blue jeans kumaşı keten çözgü ve pamuklu atkı ile yapılmıştır: bugün esas olarak suni elyaflarla birleştirilmiş pamuktan yapılmıştır.

KOT KIRPINTISI ALANLAR

Denim veya jeans kumaşı sıkı bir yapıya sahip, sağlam, dimi bir yapıda ve hatta bazen “kırılmış ip” üzerinde çalışılan pamuktan oluşur. Çözgü ipliği boyalı bir zincirle bükülürken, atkı ipliği aynı renkte karde ipliktedir. Her zaman “ons” olarak ölçülen farklı ağırlıklarda üretilir (“klasik” ağırlık 14-14,5 ons’tur). Bu ağırlık sınırının üzerinde kalın denim kumaş, altında ise hafif kot kumaş olarak kabul edilecektir.

Denim Kumaş Alınır. Kumaşın bileşimine gelince, bugün esas olarak pamuktan ve %2 veya %3 elastandan oluşan streç kot kumaşı çok yaygındır. Hafif streç kumaştan üretilen kot pantolonlar %20,30 elastandan oluşmakta ve ağırlıklı olarak kadın giyiminde kullanılmaktadır.

KIRPINTI KOT ALANLAR.

Hafif streç kumaştan üretilen kot pantolonlar %20,30 elastandan oluşmakta ve ağırlıklı olarak kadın giyiminde kullanılmaktadır. İlk adım, temizlenen ve karıştırılan pamuk lifinin çözülmesidir. Daha sonra lifleri ayırmak ve çekilip bükülen büyük kotlar oluşturmak için gerekli olan taraklama aşamasına geçiyoruz. Lifler bir santrifüj makinesine geçer ve bobinler üzerinde toplanan sürekli bir iplik oluşturmak üzere bükülür.

KOT FİRESİ ALANLAR

Denim kumaş, hala iplik halindeyken, dokumadan önce boyanır: renk, ipliklerin içini doğal beyaz bırakan bir banyo ve oksidasyon işlemi ile ipliklerin dışına serilir. Kumaşlar çerçeve üzerinde hayat buluyor: her iplik, mekanik olarak kaldırılıp alçaltılabilen adı verilen bir halkadan geçiyor. Kot kumaşı yapılır yapılmaz çok serttir ve ilk yıkamadan sonra %10 ila 12 oranında sıkılır.

Metreye göre kotlar için kot kumaş çok amaçlı kullanılmaktadır. Esas olarak “blue jeans” olarak bilinen karakteristik giysilerin yapımında, aynı zamanda ceketlerde, tulumlarda, eteklerde ve çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlarda kullanılır. Bu kumaş, istenen görünümü elde etmek için farklı işlemlerle işlenebilir: suda basit yıkamadan klorla yıkamaya, sünger taşı ile yıkamadan kumaşa beyaz kot kumaşı yaparken olduğu gibi belirli bir renk vermek amacıyla yıkamaya. Peki kot kumaşlar için farklı renkleri nasıl elde edersiniz. İlk yıkamaya klor ilave edilerek daha açık tonlar elde edilir (ağartılmış ve süper ağartılmış kot olarak bilinir) ve yıkama sırasında kumaşın bağlanmasıyla düzensiz renk lekeleri (bağ ağartılmış olarak bilinir) elde edilir.

FİRE KOT ALANLAR.

Likralı 11 ons kot kumaş,12 oz likralı denim kumaş,13 ons likralı kot kumaş,10 oz likralı kot kumaş,9 ons likralı kot kumaş alanlar,likralı kot kumaş satın alan kişiler,

Yaşlanma etkisini daha etmek için, sadece bazı parçalarda (kullanılmış taş veya kullanılmış ağartılmış kot olarak bilinir) zımpara kağıdı veya ağartma kimyasalları kullanarak ‘kullanılmış’ etkisi benimsenebilir.

Nakışlı jean kumaşı kişinin zevkine göre nevresim, masa örtüsü, kanepe kılıfı, puf, koltuk ve sandalye kumaşı olarak ev tekstili sektöründe de bulunabilmektedir. Kot kumaşı ayrıca endüstriyel sektörde, bazı üniforma türlerinde, brandalarda, perdelerde ve çok daha fazlasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!