Fashion Week

Fashion Week 2023 istanbul ne zaman, Istanbul Moda Haftası 2023 ne zaman, Istanbul Fashion Week 2023 nasıl katılabilirim, Mercedes Fashion Week 2023 ne zaman,

Kumaş alanlar düz renk modayı sevmeyen herkes bu yaz mutlu olacak: 2023’de mümkün olan tüm varyasyonlarda baskılar trend. Puantiyeler, çizgiler ve kareler sadece kendi başlarına değil, aynı zamanda bir dizi desende de popülerdir.

Kumaş satın alan baskıları ayrıca diğer desenlerle karıştırılarak, bir veya diğer kıskanç görünümü çekmesi garanti edilen olağandışı kombinasyonlar yaratılabilir! Bu trende yavaş yaklaşmayı tercih ederseniz, tasarımlı bir kıyafet seçmek ve kıyafetin geri kalanını daha gizli bir şekilde şekillendirmek en iyisidir.

Yaz boyunca renkli desenler.

Retro hisler

Bu yıl 70’lerin canlandırıcı cazibesi durmuyor! Farklı tarzların renkli bir karışımı bu on yılı karakterize ediyor: hippi, folklordan disko ve rock’a. Bu trendin en güzel yanı, bir kıyafete kolayca entegre edilebilmesidir.

Giyim

Geniş kesimler geçen yaz zaten modayken, bu ek 2023’de geliyor: yırtmaçlar. Bu sezon üst, etek ve pantolonlarda moda trendinin en çeşitli uygulamalarını görüyoruz.

Bu moda trendleri ilkbahar ve yaz aylarında bizimle kalacak

Tüm yeni trendlere rağmen 2023’de trend olmak istiyorsanız tüm gardırobunuzu temizlemenize gerek yok. Aramızda kalacak biri ya da diğeri var.

Bralet

Şifon Etek Modelleri,Tam Daire Kloş Etek dikimi,Tam Daire Etek Kalıbı,Tam Daire Kloş Etek kalıbı,Şifon Etek,Kloş Elbise,Yarım kloş etek nasıl kesilir,Tam kloş elbise kesimi,

Bu yaz tenimizi gösteriyoruz çünkü sütyen üst bu sezon günlük modanın ayrılmaz bir parçası olmaya devam edecek!

Bu trend sadece sıcak yaz günleri için pratik değil, aynı zamanda birçok şekilde kombinlenebilir. Bir pantolon takım elbise ile gündelik ya da bir kalem etek ile zarif olsun, sütyen üstü her zaman uyuyor.

Şeffaflık

İlkbaharda transparan üstler, elbiseler, ayakkabılar ve hatta pantolonlar çok popüler. Şeffaf, plastik benzeri malzemeler veya ince şifon kumaşlar olması önemli değil – asıl mesele, şeffaf olması!

Geniş kesimler

Bir süredir XXL trendi olmadan hiçbir şey yapılmadı. İlkbahar/yaz 2023’de de bu değişmeyecek, bu nedenle bu sezon geniş kesimler trend olmaya devam edecek.

Katmanlı görünüm özellikle harika. Çok sayıda büyük boy parçayı üst üste takarak bu trendi evde hızlıca yeniden yaratabilirsiniz. Küçük bir ipucu: Özellikle geniş kesimler için erkek bölümüne bir göz atmaya değer!

Fırfırlar, fırfırlılar

Bluzlar, elbiseler, etekler veya ayakkabılar olsun – fırfırlar her zaman işe yarar. Ve bu ilkbahar/yaz sezonunda durum böyle olmaya devam ediyor. En sevdiğim kombinasyon: fırfırlı iddialı kollar ve fırfırlı elbiseler!

Yüksek boyunlu elbiseler

Elbiseler artık çok bakımlı çünkü yüksek yakalar hem havadar çay elbiselerini hem de havalı denim elbiseleri süslüyor.

Bununla birlikte, özellikle havalı botlar, spor ayakkabılar veya deri ceketler ile birlikte trend, ihtiyatlı olmaktan başka bir şey değil.

Şifon elbise modelleri,şifon etek modelleri,şifon elbise modelleri,şifon elbise modeli,mode şifon gömlek,moda şifon etek,moda yazlık şifonlar,şifon bluz modeli,şifon etek modaları,moda şifon yazlık elbiseler,uzun şifon elbise modası,kısa şifon elbise modası,gece şifon elbise modelleri,şifon kına elbiseleri,moda kına elbisesi,moda şifon kumaşlar,şifon elbiseler,kısa şifon etek modası,uzun şifon etek modası,

2023 ilkbahar ve yaz moda trendleri: etekler midi etekler

İster desenli ister düz, sevilen midi eteklerimiz her zaman trend!

Geçen sezon rahat kazak ve kazaklarla giydiğimiz midi etekleri artık havadar gömlek ve üstlerle kombinleyebiliyoruz. Modaya uygun çok yönlü ayakkabılar, ilkbahar ve yaz aylarında havalı spor ayakkabılar, slip-ons, pompalar veya mokasenlerle de giyilebilir.

Mini etekler

Bu sezon sadece midi etekler mutlak bir it-parçası değil. Mini etekleri de moda başkentlerinde düzenlenen defilelerde her çeşit varyasyonda bulabilirsiniz.

Bu sezon sokak stiline bürünecek ve çok çeşitli malzeme ve kesimlerle pantolon kızlarını eteklere de ikna edecekler.

İlkbahar ve Yaz moda trendleri: kumaşlar ve malzemeler

2023 ilkbahar ve yazında özellikle hangi kumaş ve malzemeler popüler olacak? Sana söyleyeceğiz.

Saten

Abraham Kumaş Metresi ne kadar,Abraham Kumaş Nedir,Abraham Kumaş Elbise Modelleri,Abraham Saten Kumaş fiyatları,Abraham Saten Kumaş nedir,Abraham Saten Kumaş Bursa,Abraham Kumaş nasıldır,Abraham Kumaş Abiye

Saten, mutlak trend malzemelerinden biridir. İnce kumaş, vücudu ikinci bir deri gibi sarar ve bu nedenle özellikle kadınsı görünür. Yaz aylarında ise slip elbise ve midi etek şeklinde giymeyi tercih ediyoruz.

Örgü ve Ağlar

Şeffaflık trendi ile tasarımcılar giderek daha fazla örgü, kroşe tasarımlar ve diğer örgü kumaşlara yöneliyor. Dantel ayrıca 2023’de küçük bir geri dönüşü kutluyor. Özellikle atletizm giyim şimdiye kadar havalı kumaşlardan faydalanırken, file ve elbiseleri, etekleri ve şık üstleri de süsleyebiliyor.

Soyut desen

Saten kumaş alan yerler. Bu retro desenler modaya geri döndü ve ilkbahar/yaz sezonunu parlak ve renkli kılıyor. Görünümün modern olması için trendi basit aksesuarlar ve giyim eşyaları ile birleştirmek en iyisidir.

Yorum Yap