Kot Etek Kumaşı Zeytinburnu

Likralı Kot Etek,Kot Etek Kombinleri,Kot Etek kombinleri Tesettür,Uzun Kot Etek Kombinleri,Uzun Kot Etek Modelleri,Büyük Beden Kot Etek,

Kot kumaş satın alan Sonbahar/Kış el yapımı gardırobuma başlamak için biraz uğraşıyorum. Geçen hafta kumaş çekme vlog’umu gördüyseniz nedenini anlayacaksınız! Şu anda web sitemizde www.kumas.org çok güzel, sıcacık kumaşlar var. Kumaş alanlar. Basit bir kot etek ve uzun kollu rahat bir Tshirt ile başlamaya karar verdim. Nasıl ortaya çıktıklarından gerçekten memnunum ve onları tüm kış boyunca giyeceğimi biliyorum.

Kot Etek: Kalıp Seçimi

Benim naçizane görüşüme göre kot etek, gardırobun harika bir parçası. Geçen yıl tam da bu nedenle bir tane yapmaya karar verdim ama bundan hiçbir zaman %100 memnun olmadım. Denim ile ilk kez çalışıyordum ve birçok hata yaptım. Çok şey öğrendim ama hardalı kesmedi.

O zamanki deneyimsizliğim nedeniyle ben de gerçekten doğru kalıbı seçmedim. Kafamdaki görüntü bunun gibi bir eteğe aitti.

KOT ETEK KUMAŞ

Şık, yüksek belli, çok hafif A kesim olmasına rağmen boyu biraz daha uzun. 0536 336 43 43

Ancak ben etek modelini seçtim, çok güzel ama bambaşka bir tarz oldu. Kalçaya oturur, oldukça kısadır ve arka roba ve ön orta dikişler ve cepler sayesinde daha rahat görünür.

Artık bir desen seçtiğimde, elde etmek istediğim görünüm hakkında çok daha dikkatli düşünmeye çalışıyorum. Şekil, uyum, his. Bu, bazılarına çok basit gelebilir, ancak bunun önemini anlamam biraz zaman aldı, bu yüzden bilgeliği paylaşacağımı düşündüm.

Denim nasıl yıkanır ve bakımı yapılır?

Denim hakkında yıkanması ve giyilmesi açısından bilinmesi gereken en önemli şey, zamanla renginin solup “kırılıp” yumuşayacağıdır. O da biraz küçülecek. %5 civarında oldukça yaygın bir oran ancak ilk dokunduktan sonra herhangi bir işlem görmemiş denim olan ‘ham’ denim için %10-15’e kadar çıkabiliyor.

Kot kumaş Zeytinburnu,denim kumaş Zeytinburnu,denim kumaş İstanbul,denim kumaş merter,denim kumaş bursa,İstanbul denim kumaş firmaları,merter denim kumaş firması,İstanbul denim kumaş üreticileri,

İşte aynı kot pantolonun yeni ve yıpranmış bir karşılaştırması ve kotun belirli noktalarda doğal olarak solduğu yerleri görebilirsiniz. Bu, kotun normal bir doğal özelliğidir ve bu kumaştan yapılan giysilerle elde ettiğiniz görünümün bir parçasıdır.

Denimin solması ve aşınması, kumaşın kalitesine ve üretim sırasında geçtiği boyama işlemine bağlı olarak değişebilir. Geçmişte biraz araştırma yapıp sirkede bekletme gibi evde boya sabitleme yöntemlerini denediğimde, gözle görülür bir fark yaratmazlar ve kumaş boyası kumaşa sabitlendiğinde kumaşa sabitlenmediyse. 0536 336 43 43. Üretildikten sonra solup gidecek ve bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Kotunuzu her zaman önceden yıkayın. Benimkini tipik olarak 3-4 durulama ile 1200 sıkma döngüsünde 40 derecede yıkarım. Bunu biraz daha kolaylaştırmak için 30 derecede yıkayabilir, durulama sayısını azaltabilir ve sıkma devrini azaltabilirsiniz. Sadece çamaşır hayatımı kolaylaştırmayı ve her şeyi bir arada yıkamayı seviyorum ve çoğu zaman 40 derecede yıkamayı seviyorum.

PARTİ DENİM KUMAŞ

Merter toptan kot merter parça kot merter kot yıkama merter kot satanlar merter ihraç fazlası kot, kot kumaş Zeytinburnu,merter kot kumaş,istanbul kot kumaş üreticileri,parça kot kumaş Zeytinburnu,ham kot kumaş Zeytinburnu,kırpık kot alanlar,kırpıntı kot satın alan İstanbul,kot firesi alan Çerkezköy,

Boyaya çok doymuş çok koyu renkli bir kumaşı yıkıyorsanız, ön yıkamadan sonra kumaşınızda bazı hafif hafif çizgiler fark etmek olağandır. Ön yıkama sırasında boyanın aşınmaya başladığı yer burasıdır. Genellikle, giysimi yaptığımda ve birkaç kez hazır bir giysi olarak giyip yıkadığımda, her şeyin birbirine karıştığını ve ona güzel bir karakter kattığını görüyorum.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!