Kışlık Kumaşlar Kumaş Nereye Satılır?

Kışlık polar kumaş,kışlık kadife kumaş,kışlık kaşe kumaş,kışlık yün kumaşlar,hangi kumaş sıcak tutar, Kışlık kumaşlar nelerdir

Evin içinde ve dışında soğuğa karşı ideal kıyafetleri seçmek genellikle karmaşıktır, ancak mükemmel kış kıyafetleri ve hangi malzemelerin daha sıcak olduğu için bazı ipuçları yardımı ile değil.

Kışın düzgün giyinmek sadece soğuk havayı önleyerek sıcak tutmak için değil. Evde, ofiste veya başka bir yapıda giymek için doğru kış kıyafetlerini nasıl seçeceğinizi bilmek binaların çevresel etkisini azaltmak için de yararlıdır, çünkü ısıtmayı yasaların izin verdiği 18 ila 20 derece arasında sabit bir sıcaklığa ayarlamanıza izin verir, C02 emisyonlarını kabul edilebilir seviyelerle sınırlamak amacıyla.

Kışlık giysiler için ideal en sıcak kumaşlar

Tüvit kumaş fiyat,tüvit kumaş elbise,tüvit kumaş hangi marka,zeytinburnu tüvit kumaş,tüvit kumaş nereden alınır,tüvit kumaş marka,tüvit kumaş diğer adı,tüvit kumaş markaları,zeytinburnu tüvit kumaş satanlar, tüvit elbiselik kumaş,siyah tüvit kumaş,yün paltoluk kumaş,kaşmir yün kumaş,yün flanel kumaş,kazayağı yün kumaş,pantolonluk kumaş,kışlık pantolon kumaşları,

Isı yalıtım vücudu koruma yetenekli malzemeler arasında, kayıt tarafından düzenlenmektedir kışın soğuktan kendilerini korumak için gerekli ısıl özelliklere sahip olan. Bununla birlikte, cilde temas ettikleri karıncalanma nedeniyle her tür yün giymek rahat değildir. Hipoalerjenik özellikleri nedeniyle tercih edilecek yün giysiler, merinos yünü , alpaka , kaşmir , tiftik ,angara yünü gibi daha yumuşak ve daha değerli niteliklerden yapılmış ve yak kıllarından elde edilenlerdir.. Bunlar hayvansal kaynaklı lifler olduğu için, kumaşın gerçek kökenini belirlemek için her zaman giysi etiketini okumanız tavsiye edilir manzarasına girdiği için üretimi tekrar tekrar skandallara maruz kalır.

Kışın soğuktan ve yaz aylarında sıcaktan izole edebilen bir başka kumaş satın alan ekolojik ve zulüm içermeyen versiyonları tercih etmenin daha iyi olduğu ipek . Polar kumaş satın alan özellikle Global geri dönüştürülmüş standarttan geri dönüştürülmüş% 100 sertifikalı polyesterden oluştuğu sürece kışlık giysiler için özellikle tavsiye edilir. Bunun yerine, sıcak bir kumaş olmadığı için pamuktan kaçınılmalıdır.

Kışın nasıl giyinilir

 Vücudun termoregülasyon mekanizmasını dengesizleştirerek grip boğaz ağrısı öksürük ve soğuk gibi mevsimsel rahatsızlıkların başlangıcını destekleyen sıcaklık değişikliklerinden kaçınmak için katmanlar halinde giyinmek önemlidir. En hafiften en ağırına kadar farklı giysiler giyerek, algılanan sıcaklığa göre çok sıcak veya çok soğuk olma riski olmadan kendini örtmek veya ortaya çıkarmak mümkündür.

Kışlık polar kumaş,kışlık kadife kumaş,kışlık kaşe kumaş,kışlık yün kumaşlar,hangi kumaş sıcak tutar, Kışlık kumaşlar nelerdir

Ayrıca, vücudun soğuğa özellikle duyarlı belirli bölgelerine dikkat etmek gerekir. Vücudumuz tarafından üretilen büyük miktarlarda ısıyı ısıtmak için, baş ve boyun en soğuk günlerde alnı ve kulakları da kapsayan eşarp ve kapaklarla korunan ilk parçalardır. Aynı şey kolayca soğumaya ve rahatsız edici bir donma hissini vücudun geri kalanına ileten eller ve ayaklar için de geçerlidir. Bu yüzden ısıyı tutacak kadar ağır eldivenler, çoraplar ve ayakkabılarla onları daima sıcak tutmalısınız.

Kaçınılması gereken hatalar

Kış mevsiminde genellikle daha iyi kaçınılması gereken yaygın hatalar vardır: her şeyden önce aşırı iç mekanlarda giyinmek ve daha sonra açık havaya çıkmak ve daha da soğuk algısına sahip olmak; ikinci hata ise, termostatı yasaların izin verdiği 20 derecenin üzerindeki sıcaklıklara ayarlayarak evde hafif giyinme alışkanlığıyla ilgilidir.

Her iki durumda da çözüm, soğuk mevsimle daha iyi yüzleşmenizi sağlayan, hem etkileri hem de çok yüksek kirlilik oranlarına ulaşma riskini önleyen katmanlı bir kış giysisi tarafından verilir. Çünkü sıcak giysiler giymeyi seçmek gibi basit bir jest sağlığınıza değil, aynı zamanda çevreye de önemli bir fayda sağlamak için yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*